Nový model SC 45-60 SL představuje evoluci předchozích modelů řady SC. Nyní disponuje vnitřní šířkou ráfku 23 mm pro lepší kompatibilitu s širšími plášti a vyšší stabilitu. Je vybaven zcela novým nábojem PRS se systémem 54zubé rohatky (ratchet), který zajišťuje rychlejší a efektivnější přenos síly a vychází z naší nejvyšší technologické řady Metron.
Naše řada zapletených kol SC tvoří základní pilíř produktové nabídky značky VISION: prémiová karbonová kola inspirovaná profesionální sérií Metron, nabízená za neuvěřitelně konkurenceschopnou cenu. Nový model SC 45-60 SL plně ctí tuto filozofii. Představuje evoluci předchozích modelů SC, nově s vnitřní šířkou ráfku 23 mm pro lepší kompatibilitu s širšími plášti a vyšší stabilitu. Zároveň je vybaven zcela novým nábojem P.R.S. se systémem 54zubé rohatky (ratchet) pro rychlejší a efektivnější přenos síly, převzatým z naší špičkové technologie Metron. Výkon, spolehlivost a hodnota – to vše v jedné dokonalé volbě.
Model SC 45 SL disponuje vnitřní šířkou ráfku 23 mm, což zajišťuje lepší kompatibilitu s širšími plášti a zvyšuje celkovou stabilitu jízdy.
Náboj Vision V-600 P.R.S. s 54zubým rohatkovým systémem umožňuje rychlejší, preciznější a efektivnější přenos síly díky technologii odvozené z naší nejvyšší řady Metron.