Čistící prostředky

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Čistič řetězu Atlantic ukáže svoji účinnost při čištění řetězu, kazety a všech komponentech řazení. Bez problému je zbaví tuku,oleje,pryskyřice a bláta.Zároveň zabraňuje vymývání jednotlivých článků řetězu. Při silném znečištění naneste čistič přímo na komponenty a nechte 2 minuty působit.Špína a bláto se uvolí a lehce je pak setřete hadříkem. Následně ošetřete řetěz mazivem Atlantic s PTFE.
179 Kč
Atlantic čistič je šetrná náhrada vysokotlakého čištění.Účinný čistící prostředek pro znečištěná kola a všechny součástky.Rozpustí a odstraní všechnu špínu a bláto.Dokonce i zbytky maziv a olejů povolí pod jeho účinkem.Jednoduše postříkat celé kolo, chvíli nechat působit, smýt a je kolo čisté!
309 Kč
Atlantic čistič je šetrná náhrada vysokotlakého čištění.Účinný čistící prostředek pro znečištěná kola a všechny součástky.Rozpustí a odstraní všechnu špínu a bláto.Dokonce i zbytky maziv a olejů povolí pod jeho účinkem.Jednoduše postříkat celé kolo, chvíli nechat působit, smýt a je kolo čisté!
259 Kč
ATLANTIC utěrka z mikrovlákna určená pro profesionální údržbu kola. Díky mikrovláknům je její povrch extrémně savý. Utěrku lze prát v pračce.
39 Kč
POPIS Čistič karbonu jemný a šetřící Efektivní čistící prostředek specielně na díly z karbonu. Tip: nastříkejte Atlantic čistič karbonu,nechte chvíli působit a poté opláchněte.Následně ošetřete Atlantic prostředkem pro údržbu karbonu. Obsažené látky : 5%-15% neionické tensory Art.Nr.5394 Obsah : 500ml
319 Kč
POPIS čistí a konzervuje všechny kovové a lakované díly odpuzuje vodu,chrání proti korozi a usnadñuje každodenní péči.
299 Kč
Barbieri malá pračka na řetěz
209 Kč
Barbieri velká pračka na řetěz
311 Kč 308 Kč
odmašťovač kotoučových brzd
112 Kč
náplň do pračky řetězu od firmy bikeworkx plastová láhev objem 1 litr
229 Kč
čistič na kolo
122 Kč
čistič na kolo
140 Kč
pasta na mytí rukou, hmotnost 3kg
503 Kč
Čistič kotoučových brzd
239 Kč
 - intenzivní  čistící prostředek pro jízdní kola  - přípravek vytvářející bohatou a dlouho trvající pěnu - pro odstraňování zbytků bahna, olejů, maziv a jiných nečistot - šetrný k omývaným povrchům - vhodný také pro karbonové rámy - 1000 ml láhev
269 Kč
 - intenzivní  čistící prostředek pro jízdní kola  - přípravek vytvářející bohatou a dlouho trvající pěnu - pro odstraňování zbytků bahna, olejů, maziv a jiných nečistot - šetrný k omývaným povrchům - vhodný také pro karbonové rámy - 500 ml láhev s rozprašovačem
199 Kč
Slouží k vyčíštění mezer mezi jednotlivými pastorky kazety nebo vícekolečka
59 Kč
Pračka Barbieri na čištění řetězu k dosažení vynikajícího výsledku během několika minut. Doporučujeme používat velmi často, neboť čistý a dobře promazaný řetěz vydrží i několikrát déle než řetěz bez údržby. Ovládání je velice jednoduché.Není potřeba sundávat řetěz z kola. Vyrobeno z plastu. Součástí tohoto balení je originální čistící náplň.
239 Kč
Easy Clean - Vysoce aktivní čisticí prostředek na řetězy a jiné pohyblivé části kola odstraňující mastnou špínu a staré oleje. Pronikne i do nejmenších otvorů.
276 Kč 259 Kč
Motorex odmašťovač kotoučových brzd,spray
311 Kč
čistící a odmašťovací přípravek,spray
274 Kč
Účinná pračka na čištění řetězu k dosažení vynikajícího výsledku během několika minut.
399 Kč
3D čistění řetězu, včetně bočních čisticích kartáčků s rukojetí pro pohodlné používání na 20 ml čistící tekutiny baleno v blistru s kartou
298 Kč
Přináší zpět jiskru laku a všem kovovým částem.100% bez kyselin ,ale s účiností srovnatelnou produktům na bázi kyselin.Šetrné k lakům.Nová řada PURE je šetrná k přírodě!
239 Kč
Ušetřete na obalech a znovu použijte Vaší Bike Wash láhev.200ml koncetrátu = 1L Bike Wash čističi.Nová řada PURE je šetrná k přírodě!
179 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2018