Čistící prostředky

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Bateriepolspray ATLANTIC chrání proti vlhkosti a korozi kovové kontakty baterie elektrokol. Základem je minerální mazivo. Zajišťuje vyšší počáteční výkon a zabraňuje samovybíjení. Díky vodivosti spreje lze plně využít výkon baterie. Její životnost se tak zvyšuje. Mazivo je odolné proti vodě a soli. Optimální ochrana proti povětrnostním vlivům. Návod: Nastříkejte na suché a čisté póly baterie rovnoměrně. Modré zabarvení leštícího spreje pomáhá s jednotným a cíleným dávkováním. Šroubové sp..
199 Kč
Kompletní péče v jedné sadě Nový box ATLANTIC® Bike Box nabízí vše pro dokonalou péči o kolo. OBSAHUJE: ATLANTIC® Komplettreiniger ; 200 ml  nastříkat I krátce nechat působit I smýt ATLANTIC® Radglanz ; 200 ml sprej konzervuje I zabraňuje korozi I dodá lesk ATLANTIC® Oelzeuch ; 100 ml  univerzální ochrana I lehký chod řetězu I menší tření a opotřebení ATLANTIC® Utěrka mikrovlákno   savý materiál I omyvatelná I opakovaně použitelná
649 Kč
Čistič a odmašťovač ATLANTIC je vhodný pro čištění kotoučových brzd kol. Lze jím čistit také brzdové destičky a boky ráfků. Odstraňuje všechny druhy nečistot snadno a rychle. Bláto, olej nebo mastnota jsou nemilosrdně odstraněny. Čističe a odmašťovače ATLANTIC lze použít také na spojky (obložení spojek a jejich části) nebo na části motoru (karburátory, benzinová a olejová čerpadla, převodovky atd.) Návod: Stačí nasprejovat trochu čisticího a odmašťovacího prostředku na hadřík a otřít šp..
209 Kč
Stále víc kol má matné laky. Atlantic Matt-Pflege je optimální prostředek pro jejich údržbu. Zachová originální matný efekt a konzervuje spolehlivě všechny matné kovové součástky. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
209 Kč
Optimalizovanou stříkací hlavu lze nyní individuálně přepínat mezi přesným paprskem a jemnou rozprašovací mlhou. Citlivé tlačítko zároveň umožňuje konkrétní dávkování. Nová láhev je ergonomicky tvarovaná a o 60% šetrnější k životnímu prostředí.Lahev o objemu 200 ml je nahrazena lahví o objemu 250 ml.Obsahem je stále osvědčený čistič řetězů • Optimalizovaná stříkací hlava s tryskou a funkcí stříkání • Ergonomický tvar láhve • Materiál šetrnější k životnímu prostředí • 250 ml místo 200 ml Vlas..
209 Kč
Atlantic čistič je šetrná náhrada vysokotlakého čištění.Účinný čistící prostředek pro znečištěná kola a všechny součástky.Rozpustí a odstraní všechnu špínu a bláto.Dokonce i zbytky maziv a olejů povolí pod jeho účinkem.Jednoduše postříkat celé kolo, chvíli nechat působit, smýt a je kolo čisté! Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
329 Kč
Kompletní čistič ATLANTIC je výkonný čistič celého kola a všech součástí. Výsledkem kombinace dlouholetých praktických zkušeností a neustálého dalšího vývoje je jedinečná receptura, která je nemilosrdná ke špíně a zároveň šetrná ke kolu. ATLANTIC Complete Cleaner rozpouští všechny druhy silného znečištění. Speciální složení odstraňuje dokonce i vytočené mazivo z řetězu, aniž by zanechávalo zbytky, a je samozřejmě šetrné k životnímu prostředí. Vítěz testů v mnoha praktických zkouškách: "Nejjedno..
249 Kč
Atlantic čistič je šetrná náhrada vysokotlakého čištění.Účinný čistící prostředek pro znečištěná kola a všechny součástky.Rozpustí a odstraní všechnu špínu a bláto.Dokonce i zbytky maziv a olejů povolí pod jeho účinkem.Jednoduše postříkat celé kolo, chvíli nechat působit, smýt a je kolo čisté! Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
295 Kč
Nový ATLANTIC Bio Bike Cleaner nejen čistí celé kolo, ale také chrání životní prostředí. THINK GREEN - plný výkon, plně ekologický. Máte rádi své kolo a přírodu? Pak je ATLANTIC Bio Bike Cleaner přesně tou správnou volbou. Přínosy pro životní prostředí:     Vyrobeno z více než 98% přírodních surovin     Biologicky odbouratelný     Bez toxických látek     Bez barviv a vůní Technické výhody:     Silné čištění     Rozpouští všechny druhy nečistot     Úroveň pH neutrální     P..
329 Kč
Čistí a konzervuje všechny kovové a lakované díly odpuzuje vodu,chrání proti korozi a usnadñuje každodenní péči.
349 Kč
Speciální sada pro údržbu Vašeho řetězu.Čistič řetězu Chain cleaner uvolní spolehlivě všechny nečistoty, tuk na řetěz s obsahem teflonu pak zajistí správný a tichý chod řetězu.
449 Kč
ATLANTIC utěrka z mikrovlákna určená pro profesionální údržbu kola. Díky mikrovláknům je její povrch extrémně savý. Utěrku lze prát v pračce. Rozměr 40x40 cm.
79 Kč
Voskem ošetříte všechny lakované a kovové části kola a ochráníte je tak před vodou a nečistotami.Působí proti korozi a otěru. Díky jemnému střiku lze ošetřit i těžko přístupné části a dutiny. Optimální i pro matné laky. Jednoduše kolo nastříkat, otřít a je hotovo! Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
249 Kč
Barbieri malá pračka na řetěz
209 Kč
Barbieri malá pračka na řetěz, bez náplní, nebalená
159 Kč
Barbieri velká pračka na řetěz
311 Kč 308 Kč
odmašťovač kotoučových brzd
159 Kč
Brunox Bike-Washer, 1000ml BRUNOX® BIKE-WASHER je biologicky odbouratelný čisticí prostředek, který lze univerzálně použít pro všechna jízdní kola včetně elektrických. Díky svému gelovému složení dokáže přípravek přilnout také k vertikálním plochám a odstranit i extrémní znečištění jako olej, mastnotu, prach z cesty či hlínu, aniž zanechává rezidua. Špinavé řetězy, ozubení a kazety budou zase zářivě čisté. BRUNOX® BIKE-WASHER je díky svému šetrném galovému složení kompatibilní se všemi materiál..
294 Kč
Inovativní řešení pro snadné čištění řetězu. Chain Keeper je kompatibilní se systémy s průchozí osou a rychloupínacími koly. Udržuje řetěz mimo rám pro snadný přístup a umožňuje plynulé řazení, a to vše při zachování ochrany řetězu.
299 Kč
Speciální přípravek pro čištění, ochranu a leštění karbonových rámů a dalších produktů z karbonu. Karbonové plochy zároveň chrání proti UV záření a dalších rozmarům počasí. Vhodný pro lakované i matné povrchy, nezanechává čmouhy, ani fleky.
269 Kč
Čistič řetězu Dirtwash + odmašťovač Dirtwash Citrus 75 mlMyčka Dirtwash na řetěz dokáže díky čtyřstranným kartáčům dokonale vyprat řetěz ze všech stran. Myčka je vyrobena z odolného plastu a pro její snadné čištění jsou všechny vnitřní kartáče vyjímatelné. Praní řetězu je díky snadné obsluze velice jednoduché a použitím citrusového odmašťovače Dirtwash Citrus, který je součástí balení, také šetrné k přírodě.
729 Kč
Čisticí roztok Dirtwash pro kotoučové brzdy – sprej 250 mlSprej Dirtwash pro očistu kotoučových brzd svým složením jednak odstraní veškerou mastnotu či brzdovou kapalinu z brzdových třmenů, ale také z povrchu brzdových destiček. Vůči brzdovému obložení není agresivní a nepoškozuje ho a stejně tak je šetrný k plastovým či lakovaným povrchům. Pomáhá také odstranit nepříjemné pískání brzd.
185 Kč
Čisticí roztok Dirtwash pro kotoučové brzdy – sprej 400 mlSprej Dirtwash pro očistu kotoučových brzd svým složením jednak odstraní veškerou mastnotu či brzdovou kapalinu z brzdových třmenů, ale také z povrchu brzdových destiček. Vůči brzdovému obložení není agresivní a nepoškozuje ho a stejně tak je šetrný k plastovým či lakovaným povrchům. Pomáhá také odstranit nepříjemné pískání brzd.
265 Kč
Kartáč Dirtwash jemnýPro citlivé očištění lakovaných ploch rámu kola je jemný kartáč Dirtwash ideálním nástrojem, jehož štětiny jsou dostatečně tuhé pro odstranění nečistot, ale zároveň šetrné k laku. Pogumovaná rukojeť zaručí i mokrým rukám jistý úchop. Pro mytí kola je tento kartáč v kombinaci s některým z čističů skvělým pomocníkem.
235 Kč
Dvoudílná sada kartáčů Dirtwash je ideální pro špatně přítupných míst na vašem kole. Vysoce kvalitní a odolná konstrukce kartáčů a štětin zaručuje jejich dlouhou životnost. Díky speciálnímu kartáči dostanete zbytky špíny z řetězu, pastorků a pomocí kónického kartáče se dostanete do všech míst rámu. Zúžený kartáč vám potom pomůže při čištění brzd, paprsků kol a dalších součástí na vašem kole. Ergonomické, pohodlné uchopení pro neklouzavé čištění. ..
309 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024