Gripy

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
109 Kč
229 Kč
239 Kč
Gumové gripy Ergonomicky tvarovaná rukojeť Délka 120 mm Vnitřní průměr 22 mm
99 Kč 45 Kč
Lock on gripy CLARKS Délka 125 mm Vnitřní průměr 22 mm Hmotnost 116 g Včetně koncovek do řidítek
199 Kč 98 Kč
Lock on gripy. Délka 130 mm Vnitřní průměr 22 mm
180 Kč 73 Kč
Tyto gripy mají propracovány tvar, který pohlcuje nárazy. Materiál a ergonomie gripu napomáhají k minimalizování tlaku, který při jízdě působí na ruce a páteř. Odlehčená objímka. Mohou být i na karbonových řidítkách.Vytvořené ve spolupráci s teamovými jezdci Ergon. Určeny pro techničtější typ ježdění v horském terénu. Tyto gripy mají propracovány tvar, který pohlcuje nárazy. Materiál a ergonomie gripu napomáhají k minimalizování tlaku, který při jízdě působí na ruce a páteř. Odlehčená objímka. M..
744 Kč 699 Kč
Zkrácené gripy GA2 pro řazení Single Grip Shift poskytují skvělý úchop díky nové super měkké pryži.Zkrácené gripy GA2 pro řazení Single Grip Shift poskytují skvělý úchop díky nové super měkké pryži, exkluzivně vyvinuté pro Ergon v Německu, díky čemuž bude Váš bike ještě lépe ovladatelný. Propracovány ergonomický tvar padne skvěle do ruky a zároveň jedinečně pohlcuje nárazy. Materiál a ergonomie gripu napomáhají k minimalizování tlaku, který při jízdě působí na ruce a páteř. Odlehčená objímka gri..
839 Kč
Zeštíhlená verze MTB gripů pro gravity s patentovaným tvarem, kde vnější část má větší objem než vnitřní.Zeštíhlená verze MTB gripů pro gravity s patentovaným tvarem, kde vnější část má větší objem než vnitřní. Unikátní pryž vyrobená v Německu dodává jedinečnou přilnavost a zpětný ráz, povrch gripu zajišťuje skvělý úchop. Vnitřní zeštíhlená část gripu zamezuje nežádoucím pohybům ruky, zatímco odolná objímka na vnější straně pevně fixuje grip proti protočení nebo skluzu gripu po řidítku. Gripy um..
979 Kč
Gripy Ergon GP1 nabízí optimální rozložení váhy. Gripy jsou dostupné ve dvou velikostech. Díky hliníkové objímce umožňují snadnou instalaci.Gripy Ergon GP1 nabízí optimální rozložení váhy jezdce. Jsou dostupné ve dvou velikostech. Hliníková objímka zajistí snadnou instalaci. Gripy lze upravit uvolněním šroubu a napolohováním rukojeti do optimální polohy.Materiál: pryž a hliníkVelikost: LPoužití: horská cyklistika, turistikaBarva: černá
999 Kč 979 Kč
Gripy jsou vyrobeny ze 40% korku a využívají jeho jedinečných vlastností. Gripy jsou antibakteriální, hypoalergenní a navíc korek má přirozené tlumící vlastností.Gripy Ergon GP1 nabízí optimální rozložení váhy jezdce. Jsou dostupné ve dvou velikostech. Hliníková objímka zajistí snadnou instalaci. Gripy lze upravit uvolněním šroubu a napolohováním rukojeti do optimální polohy.Gripy Ergon řady BiokorkGripy jsou vyrobeny ze 40% korku a využívají jeho jedinečných vlastností. Gripy jsou antibakteriál..
1 199 Kč
Gripy Ergon GP2 nahrazují jedny z nejprodávanějších gripů GC2. Tyto gripy nabízí lepší přilnavost díky protiskluzové textuře a optimalizované ergonomii. Roh gripu je nastavitelný.Gripy Ergon GP2 nahrazují jedny z nejprodávanějších gripů GC2. Tyto gripy nabízí lepší přilnavost díky protiskluzové textuře a optimalizované ergonomii. Roh gripu je nastavitelný.Materiál: kompozit s pryžíVelikost: LPoužití: MTB cyklistika, turistika, dojíždění
1 259 Kč
Gripy ERGON GP3 vznikly na základě zkušeností jezdců z extrémně obtížného bikového závodu Transalp. Ergonomický roh je vytvořen z kompozitních materiálů a využívá proti skluzové pryžové vložky. Roh i grip se dají nastavit samostatně.Gripy ERGON GP3 vznikly na základě zkušeností jezdců z extrémně obtížného bikového závodu Transalp. Ergonomický roh je vytvořen z kompozitních materiálů a využívá proti skluzové pryžové vložky. Roh i grip se dají nastavit samostatně.Materiál: kompozit s pryžíVelikost..
1 539 Kč
1 539 Kč
Gripy Ergon GP4 nabízí rohy s plochou pro celou dlaň, úhel rohů si nastavíte přesně dle Vaší potřeby tak, abyste se na kole cítili komfortně. Gripy Ergon GP4 jsou opatřeny protiskluznou pohodlnou gumou pro ještě lepší pocit z jízdy. Pryž gripu je vyrobena v Německu a splňuje přísné automobilové standardy. Konstrukce gripů optimálně rozloží tlak působící na ruce. S těmito gripy zapomenete na nepříjemné brnění a tuhnutí rukou.Gripy Ergon GP4 nabízí rohy s plochou pro celou dlaň, úhel rohů si nasta..
1 819 Kč
Gripy GP5 Vám díky prodlouženým, zahnutým rohům nabízejí další pozice pro úchop rukou, abyste se cítili na kole komfortně. Pro lepší přilnavost jsou rohy opatřeny protiskluzovou gumou a lze je nastavovat nezávisle na gripech. Vybrat si můžete ze dvou velikostí.Gripy GP5 Vám díky prodlouženým, zahnutým rohům nabízejí další pozice pro úchop rukou, abyste se cítili na kole komfortně. Pro lepší přilnavost jsou rohy opatřeny protiskluzovou gumou a lze je nastavovat nezávisle na gripech. Vybrat si můž..
2 099 Kč
Závodní gripy vyvinuté speciálně pro marathony s nimiž Alban Lakata získal mistrovský titul.Závodní gripy vyvinuté speciálně pro marathony s nimiž Alban Lakata získal mistrovský titul. Tyto gripy díky konstrukci a použitému materiálu nabízí dostatečné pohodlí, jistý a bezpečný úchop, a okamžitou zpětnou vazbu. Gripy jsou kompatibilní i s karbonovými řidítky.Hmotnost: 145 gPoužití: Mountain Bike, Marathon, XCBarva: bílá
1 119 Kč
Zbrusu nové závodní gripy Ergon GS1 vyvinuté speciálně pro marathony se kterými Alban Lakata získal mistrovský titul v marathonu.Závodní gripy vyvinuté speciálně pro marathony se kterými Alban Lakata získal mistrovský titul v marathonu. Tyto gripy Vám díky konstrukci a použitému materiálu nabízí dostatečné pohodlí, jistý a bezpečný úchop, a okamžitou zpětnou vazbu.Gripy Ergon GS1 Hmotnost: 145 g Použití: horská cyklistika, marathóny Barva: černá
1 119 Kč
Zbrusu nové závodní gripy Ergon GS1 vyvinuté speciálně pro marathony, se kterými Alban Lakata získal mistrovský titul v marathonu. Tyto gripy Vám díky konstrukci a použitému materiálu nabízí dostatečné pohodlí, jistý a bezpečný úchop, a okamžitou zpětnou vazbu.Závodní gripy vyvinuté speciálně pro marathony, se kterými Alban Lakata získal mistrovský titul v marathonu. Tyto gripy Vám díky konstrukci a použitému materiálu nabízí dostatečné pohodlí, jistý a bezpečný úchop, a okamžitou zpětnou vazbu...
1 119 Kč
Grip určený pro Enduro a Freeride. Pryž Leichtbau Direct Control zabraňuje nechtěnému vysmeknutí gripu a zvyšuje tak bezpečnost a jistotu jízdy.Grip určený pro Enduro a Freeride s rohy ve velikosti pro dva prsty. Kompozit ze skelných vláken zaručuje odolnost a pryž Leichtbau Direct Control zabraňuje nechtěnému vysmeknutí gripu a zvyšuje tak bezpečnost a jistotu jízdy.Velikost: LMateriál: GFK kompozit s pryžíHmotnost: 222 gBarva: černáPoužití: MTB, Marathon, XC
1 449 Kč 1 399 Kč
Gripy Ergon GS3 vychází tělem a provedením z gripu GS2. Rohy gripu GS3 jsou uzpůsobeny pro držení třemi prsty a jsou opatřeny pryži Leichtbau Direct Control, toto provedení Vám nabízí větší variabilitu úchopu. Kompozit ze skelných vláken zaručuje odolnost a pryž Leichtbau Direct Control zabraňuje nechtěnému vysmeknutí gripu a zvyšuje tak bezpečnost a jistotu jízdy.Gripy Ergon GS3 vychází tělem a provedením z gripu GS2. Rohy gripu GS3 jsou uzpůsobeny pro držení třemi prsty a jsou opatřeny pryži L..
1 699 Kč 1 679 Kč
Výměnné barevné koncovky pro gripy GD1.Výměnné barevné koncovky pro gripy GD1.
139 Kč
9 barev / 9 colours 1 pár náhradních koncovek gripů/ 1 pair of Esi bar plugs.
59 Kč
1 pár náhradních koncovek gripů. 1 pair of Esi bar plugs.
58 Kč
Tyto silikonové gripy jsou složeny z jednoho páru gripů a 6 částí, které se dají různě kombinovat.Tento fakt snížil váhu na 60g. Nejoblíbenější je složení vlajkové trikolóry jako je Česká, Slovenská, Maďarská nebo Německá. 
499 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2018