Lokátory

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Budoucnost zabezpečení jízdních kol je tady!KNOG Scout je lehký a nízkoprofilový lokátor a alarm pro jízdní kola navržený tak, aby se bez problémů integroval do sítě produktů FindMy od Apple, a umožňuje sledovat, kde se kolo nachází, i když není zrovna v pohybu. Připevnění je diskrétní a bezpečné pod jakýkoli košík na láhev pomocí dodávaných bezpečnostních šroubů. Zařízení se dobíjí přes USB-C a při běžném používání vydrží v provozu přibližně 6 měsíců. Cyklisté mohou aktivovat/deaktivovat alarm ..
1 399 Kč
1 678 Kč 1 399 Kč
Náhradní balení KNOG Scout Spares Pack je určeno pro Scout Bike Alarm & Finder a obsahuje kryt, dvě podložky, dva 25mm šrouby a montážní nástroj. Tento balíček náhradních dílů je navržen k zajištění dlouhodobé funkčnosti a udržitelnosti výrobku.
119 Kč
Držák Lezyne Matrix Bike Tagger představuje skvělý způsob, jak mít diskrétně přehled o poloze vašeho kola. Společně s AirTagem využívá technologie "Najít" od firmy Apple. Doplněk snadno namontujete pod každý standardní držák láhve či na většinu moderních rámů. Slot pro AirTag disponuje stupněm voděodolnosti IPX7, takže váš lokátor zůstane v suchu. Dodáváno s bezpečnostními šrouby TR25 a nářádím. AirTag NENÍ součástí balení!!! Rozměry: šířka 98 mm, délka 45,3 mm, výška 11,6 mm Hmotnost (bez lok..
504 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024