Maziva

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Oblíbený olej pro kola i domácnost. Na promazání skřípajících a zatuhlých součástí.Dílenské balení 1000ml.
259 Kč
Olej Atlantic Dry11 Nejkvalitnější olej pro mazání řetězu a měniče. Odolný vůči znečištění, velmi kluzký, zvyšuje výkon, minimalizuje tření, snižuje opotřebení, chrání proti korozi. Před použitím dobře protřepat. Mazané části nejprve očistěte Atlantic čističem řetězu.
269 Kč
Olej Atlantic Dry11 Nejkvalitnější olej pro mazání řetězu a měniče. Odolný vůči znečištění, velmi kluzký, zvyšuje výkon, minimalizuje tření, snižuje opotřebení, chrání proti korozi. Před použitím dobře protřepat. Mazané části nejprve očistěte Atlantic čističem řetězu.
165 Kč
Atlantic olej na vidlice udržuje všechny části a těsnění na vidlici v chodu. Vnitřní nohy vidlice jsou současně očištěny a ošetřeny, takže jsou ochráněny proti silnému znečištění.
175 Kč
" Tuk na řetěz s PTFE Postará se o lehký chod řetězu a snadné řazení. Specielní polymery snižují otěr na minimum.Teflonové částice umožňují dlouhý interval mezi mazáním řetězu. Tenký film vytvoří výbornou ochranu za sucha i mokra
259 Kč
Tuk na řetěz s MoS2 ATLANTIC tuk nařetěz s molybdensulfidem vytvoří  ochranný film, který zabrání otěru a zaručí lehký a tichý chod řetězu.
199 Kč 195 Kč
Optimální pro průběžnou péči o řetěz. Díky dlouhodobé spolupráci s mnoha závodními týmy vznikl jedinečný sprej na řetěz. Mazací účinek pro dlouhé trasy při velké zátěži. Odstraní všechny nánosy špíny na řetězu. Minimalizuje opětovné  přichycení  částic  nečistot. Čistá aplikace. Chrání před korozí.
215 Kč
Voskem ošetříte všechny lakované a kovové části kola a ochráníte je tak před vodou a nečistotami.Působí proti korozi a otěru. Díky jemnému střiku lze ošetřit i těžko přístupné části a dutiny. Optimální i pro matné laky. Jednoduše kolo nastříkat, otřít a je hotovo!
209 Kč
POPIS Tuk s lithiem s výbornými mazacími a protikorozními účinky.Vhodný pro trvanlivé promazání hlavového složení, náby či středového složení.
243 Kč 219 Kč
POPIS Olejnička umožní nasazení všude tam, kde to skřípe nebo drhne a to i na špatně přístupných místech.
49 Kč
POPIS Umělohmotné povrchy budou zas hladké a elastické.Silicon odpuzuje nečistoty a vodu,obnovuje barvy a impregnuje řetězy a bowdeny.
213 Kč 197 Kč
POPIS Vytváří přilnavý film a tím skvěle chrání proti oděru.Ztišuje chod a zvyšuje životnost řetězu
106 Kč
POPIS Kvalitní mazivo s molybdensulfidem. Vytváří vysoce přilnavý film a tím skvěle chrání proti oděru.Ztišuje chod a zvyšuje životnost řetězu.
238 Kč 219 Kč
Mazivo pro montáž,chrání chromované díly před korozí a impregnuje .Balení 1 litr.
299 Kč
POPIS Mazivo pro montáž,chrání chromované díly před korozí a impregnuje .
59 Kč
Tuk s lithiem s výbornými mazacími a protikorozními účinky.Vhodný pro trvanlivé promazání hlavového složení, náby či středového složení.
65 Kč 59 Kč
POPIS Tento vysoce kvalitní tuk je určen k mazání extrémně zatěžovaných ložisek. Zaručuje tichý chod abrání oděru.Díky Obsahu teflonu s vysokou tepelnou stabilitou(bod skápnutí >200 °C) nalezne uplatnění v high tech komponentech např.nábách.
95 Kč
Vazelina určená pro mazání pák a třmenů kotoučových brzd Avid. Balení: 29 ml
209 Kč
multifunkční mazivo, sprej, bioprodukt
193 Kč
mazivo na řetěz
193 Kč
mazivo na řetěz,spray 400ml,husté
290 Kč
mazivo na řetěz,spray 400ml
290 Kč
mazivo na řetěz 50ml pouze ilustrační foto
101 Kč
mazivo na řetěz BIKEWORX pro suché prostředí, objem 50ml
101 Kč
silikonový olej,spray,200ml
122 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2018