Maziva

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Zvyšuje startovací sílu a snižuje samovybíjení baterie.Odpuzuje vodu a sůl. Velmi dobře chrání proti korozi.Hmotnost: 450 g
179 Kč
Tento vysoce kvalitní tuk je určen k mazání extrémně zatěžovaných ložisek. Zaručuje tichý chod a brání oděru.Díky Obsahu teflonu s vysokou tepelnou stabilitou(bod skápnutí >200 °C) nalezne uplatnění v high tech komponentech např.nábách.Hmotnost: 450 g
399 Kč
Tuk s lithiem s výbornými mazacími a protikorozními účinky.Vhodný pro trvanlivé promazání hlavového složení, náby či středového složení.
229 Kč
Oblíbený olej pro kola i domácnost. Na promazání skřípajících a zatuhlých součástí.Dílenské balení 1000ml.Objem: 1000 ml
289 Kč
Oblíbený olej pro kola i domácnost. Na promazání skřípajících a zatuhlých součástí. Olejnička umožní nasazení všude tam, kde to skřípe nebo drhne a to i na špatně přístupných místech.
59 Kč
Olej Atlantic Dry11 Nejkvalitnější olej pro mazání řetězu a měniče. Odolný vůči znečištění, velmi kluzký, zvyšuje výkon, minimalizuje tření, snižuje opotřebení, chrání proti korozi. Před použitím dobře protřepat. Mazané části nejprve očistěte Atlantic čističem řetězu. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
268 Kč
Olej Atlantic Dry11 Nejkvalitnější olej pro mazání řetězu a měniče. Odolný vůči znečištění, velmi kluzký, zvyšuje výkon, minimalizuje tření, snižuje opotřebení, chrání proti korozi. Před použitím dobře protřepat. Mazané části nejprve očistěte Atlantic čističem řetězu. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
165 Kč
Umělohmotné povrchy budou zas hladké a elastické.Silicon odpuzuje nečistoty a vodu,obnovuje barvy a impregnuje řetězy a bowdeny.
199 Kč
Atlantic olej na vidlice udržuje všechny části a těsnění na vidlici v chodu. Vnitřní nohy vidlice jsou současně očištěny a ošetřeny, takže jsou ochráněny proti silnému znečištění. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
185 Kč
Vytváří přilnavý film a tím skvěle chrání proti oděru.Ztišuje chod a zvyšuje životnost řetězuObjem: 100 ml
105 Kč
Vytváří přilnavý film a tím skvěle chrání proti oděru.Ztišuje chod a zvyšuje životnost řetězu.Objem: 50 ml
89 Kč
Optimální pro průběžnou péči o řetěz. Díky dlouhodobé spolupráci s mnoha závodními týmy vznikl jedinečný sprej na řetěz. Mazací účinek pro dlouhé trasy při velké zátěži. Odstraní všechny nánosy špíny na řetězu. Minimalizuje opětovné   přichycení   částic   nečistot. Čistá aplikace. Chrání před korozí. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
215 Kč
Tuk na řetěz s MoS2 ATLANTIC tuk nařetěz s molybdensulfidem vytvoří   ochranný film, který zabrání otěru a zaručí lehký a tichý chod řetězu. Normal 0 21 false false false DE X-NONE X-NONE ..
199 Kč
Schwalbe One.Již samotný název dává tušit, jaké místo tento plášť zaujímá u Schwalbe. Jako klasická galuska se používá na Tour de France.Jako velmi kvalitní plášť sluší každému silničnímu kolu.K dostání v mnoha barevných variantách.
229 Kč
Kvalitní mazivo s molybdensulfidem. Vytváří vysoce přilnavý film a tím skvěle chrání proti oděru.Ztišuje chod a zvyšuje životnost řetězu.
219 Kč
Mazivo pro montáž,chrání chromované díly před korozí a impregnuje .Balení 1 litr.
325 Kč
Mazivo pro montáž,chrání chromované díly před korozí a impregnuje .
65 Kč
Tento vysoce kvalitní tuk je určen k mazání extrémně zatěžovaných ložisek. Zaručuje tichý chod abrání oděru.Díky Obsahu teflonu s vysokou tepelnou stabilitou(bod skápnutí >200 °C) nalezne uplatnění v high tech komponentech např.nábách.
99 Kč
multifunkční mazivo, sprej, bioprodukt
193 Kč 128 Kč
mazivo na řetěz BIKEWORX pro suché prostředí, objem 50ml
110 Kč
silikonový olej,spray,400ml
176 Kč
167 Kč
Mazací, čistící a konzervační prostředek se speciál ním karbonovým aditivem, který minimalizuje opotřebení všech karbonových, hliníkových a kovovýc h dílů. Tento prostředek vytěsňuje vlhkost, nevyschne a je odolný vysoké zátěži (tlak, špína, v lhkost). Prodlužuje mazací intervaly. Neobsahuje silikon, teflon ani kyseliny.
127 Kč 122 Kč
Dárkový kufřík Brunox potěší každého cyklistu. V kufříku naleznete 3 špičkové produkty Brunox. Brunox DEO - Jako každodenní péče o zuby zaručí ochranu proti "paradontóze", tak i funkčnost a odolnost odpružené vidlice zaručí pouze pravidelná a častá péče. Nastříkejte BRUNOX DEO na těsnění a kluzáky před a po jízdě, potom několikrát jemně propružte vidlicci a rozdíl ihned rozpoznáte. Udržuje těsnící kroužky správně nakonzervované, hladké a přitom na sebe nelepí prach. To jsou pro odpružené vidlic..
442 Kč
Brunox LUB&COR poskytuje špičkovou ochranu proti korozi. Jde o mazadlo odolné proti každému počasí. Brunox LUB&COR poskytuje vysoce kvalitní, dlouhodobou ochranu proti korozi pro kovové výrobkya stroje. Brunox LUB&COR vytváří velmi rovnoměrný, nezachycající povlak chránící proti korozi, který pronikne i do obtížně přístupných rohů a hran. Díky tomu Brunox LUB&COR kvalitně a dlouhodobě chrání proti korozi. Zároveň slouží jako mazadlo pro ty nejnáročnější uživatele, které je odolné proti každému ..
218 Kč 201 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2019