Vložky do pláštů

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
  Ochranná vložka do ráfku. - Hladší a rychlejší jízda - Větší ochrana ráfků - Použití nižšího tlaku - Lepší opora pláště a usazení v ráfku - Vyšší ochrana proti procvaknutí - Usnadňuje nouzový dojezd při defektu Sada: 2x pepi´s tire noodle, 2x ventilek (40 mm) Váha (ks): "S"  60gr / mis. "M" 80gr / mis. "L" 90gr
1 299 Kč
Light version but above all ultra-resistant.                     Exclusive material, developed specifically for PTN.                     Thicknesses / diameters adapted specifically for the various types of use. Jedná se o "bráchu" modelu RACE LINE, který je určen pro ty nejdrsnější podmínky vhodný jak pro klasická, tak elektrokola. Exkluzivní materiál vyvinutý speciálně pro PTN. Tloušťky / průměry přizpůsobené speciálně pro co nejlepší ochranu ráfků a kol. - Hladší a rychlejš..
1 799 Kč
Jsme rádi, že Vám můžeme představit inovaci, kterou nikdy nikdo na světě neprezentoval. Jedná se o speciální bezdušový ventil, který je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou komerčně dostupných vložek. Inovace spočívá v pokročilém designu, který je založen na 3 hlavních prvcích 1. Široký úhlový otvor zabraňuje ucpání těsnicího materiálu a zajišťuje větší průtok vzduchu. Otevřený průřez je větší než u klasické hlavy ventilku. Směr montáže otvoru hlavy ventilu je vyrovnán s jedním z okrajů ..
599 Kč 549 Kč
PTN R-Evolution - Ochranná vložka do ráfku. Revoluční dynamická struktura vyvinutá s velkým úsilím a know-how mnohaletého vývoje speciálních vložek do ráfků. Díky novému tvaru umožňuje přesné usednutí do ráfku a tím perfektně chrání ráfek i plášť. R-Evolutin vložka je určena hlavně pro XC/MARATON disciplíny. -jednoduchá instalace -vyšší ochrana ráfku díky novému tvaru -stabilní opora pláště -snížení valivého odporu - lepší řízení -kompatibilní se všemi  typy tmelů -nízká váh..
2 499 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2020