WELDTITE

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Speciální syntetický tmel Dr.Sludge 250 ml, vhodný pro přestavbu klasických systémů na bezdušové. Dostatečně silný pro okamžité utěsnění otvoru po defektu do 3 mm v jakkoli natlakovaných bezdušových pláštích. Vyvinutý tak, aby v plášti svoji funkci zastal až 9 měsíců.
229 Kč
Hliníkový bezdušový ventilek, délka 55mm. Cena za pár, baleno na blistru.
330 Kč
209 Kč
219 Kč
Plastový box se sadou lepení 8 ks. Obsah viz foto.
39 Kč 36 Kč
Sada lepení v plastovém boxu určené pro více, než 3“ „tlustá kola Fat Bike“. Sada obsahuje 5 ks různých větších záplat, smirkový papír, dvě 5g lepidla a dvě montpáky.
109 Kč 99 Kč
Plastový box se sadou lepení 11 ks. Obsah viz foto.Obsahuje montpáky.
89 Kč 79 Kč
Plastový box se sadou lepení 12 ks. Obsah viz foto
49 Kč
Nové, vylepšené samolepící záplaty 6 ks + smirkový papír pro rychlou, jednoduchou a účinnou opravu defektu. Tři vrstvy lepidla a speciální membrána zamezuje úniku tlaku z Vaší duše.
59 Kč 43 Kč
Nové, vylepšené samolepící záplaty 6 ks + smirkový papír + montpáky pro rychlou, jednoduchou a účinnou opravu defektu. Tři vrstvy lepidla a speciální membrána zamezuje úniku tlaku z Vaší duše.
89 Kč 84 Kč
Sada obsahuje: vteřinové lepidlo, 6 ks záplat průměru 20 mm, smirkový papír.
69 Kč
Rychleschnoucí vulkanizační lepidlo použitelné na všechny typy záplat kromě PVC
29 Kč 24 Kč
Rychleschnoucí vulkanizační lepidlo použitelné na všechny typy záplat kromě PVC
20 Kč 15 Kč
Opravné šňůry pro sadu Weldtite Tubeless pro bezdušové pláště Opravná sada Weldtite Tubeless umožňuje opravit defekt bezdušového pláště, který už je kvůli velikosti nad schopnosti zacelovacího tmelu. Jestliže je otvor v plášti tak velký, že jej tmel nezacelí, stačí dovnitř vpravit opravnou šňůru, zalepit ji a ta se uvnitř roztáhne natolik, že zbytek už zařídí tmel. Výhodou je možnost opravy z vnější strany pláště, není tedy nutné jej demontovat, lepit zevnitř a mít ruce ulepené od těsnicího..
89 Kč
Balení 5 ks náhradních opravných šňůr s lepidlem pro použití s bezdušovou opravnou sadou.Pomocí opravných šňůr lze opravit defekty bez nutnosti vyjmutí pneumatik. Lze kombinovat s opravnou sadou Weldtite Tubeless (10757).
69 Kč
Latexová pěna pro dočasné opravy defektů bez nutnosti demontovat vnitřek ventilku. Umožňuje opravit 2ks silničních nebo 1 ks horských duší nebo plášťů. Současně kolo zalepí i nafoukne.
339 Kč 245 Kč
Cyklistická opravná sada pro opravu defektů bodového typu u bezdušových plášťů. Sada obsahuje: nožík křídu rašpli jehlu gumový roztok 3ks opravné šňůry
209 Kč
Kit obsahuje: - 2 x TF2 Performance-univerzální olej s teflonem (7ml) - 2 x Dirtwash ubrousek na čištění kotoučů - 2 x Dirtwash ubrousek na čištění řetězu - 2 x Montpáka - 2 x Cyclo Tools ubrousek na čištění rukou - 3 x Weldtite Red Devils samolepící záplata
259 Kč 219 Kč
Tmel slouží jako prevence proti defektům duší jízdních kol. Aplikuje se do duše v jakémkoliv stavu / do dobré i do proražené /. Nejde použít u duší s galuskovým ventilkem, kde nejde demontovat vnitřní vložka ventilku. V případě defektu odstředivou silou zalepí díru. Těsní defekty do 3 mm v průměru.
209 Kč 195 Kč
Sada obsahuje 6 ks samovulkanizačních záplat průměru 15 mm. Vysoce pružné. Nepórovitá pryž.
25 Kč 22 Kč
Sada obsahuje 6 ks samovulkanizačních záplat různé velikosti. Snižující se okraje záplat zajišťují, že nedochází ke zvedání okrajů záplat po nalepení. Vysoce pružné. Nepórovitá pryž.
25 Kč 22 Kč
Samolepící záplaty Red Devils, box obsahuje 35 ks sad, každá obsahuje 6 ks záplat a 1 ks brusný papír.
1 899 Kč
Samolepící záplaty Red Devils, balení obsahuje 6 ks samolepících záplat a 1 ks brusného papíru.
79 Kč 65 Kč

Sportovnidum.cz © 2020