TEPLO UŠ

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
elektrický vysoušeč obuvi VOT 12 Základním použitím vysoušečů obuvi Teplo Uš je samozřejmě vysoušení a vyhřívání obuvi v zimním období. Mokré nebo jen vlhké lyžáky jsou asi to nejhorší co vás, kromě oblevy, může na horách potkat. Vysoušeč Teplo Uš Vám však přiináší komfort suchých a vyhřátých bot. Ovšem také mimo zimu je pořeba boty sušit a pro děti i vyhřívat. ZPŮSOB POUŽITÍ VYSOUŠEČE OBUVI Topná tělesa se vloží do obuvi a napájecí přívod se připojí do zásuvky 230 V nebo 12 V..
799 Kč
elektrický vysoušeč obuvi VOT 230 KLASIK Základním použitím vysoušečů obuvi Teplo Uš je samozřejmě vysoušení a vyhřívání obuvi v zimním období. Mokré nebo jen vlhké lyžáky jsou asi to nejhorší co vás, kromě oblevy, může na horách potkat. Vysoušeč Teplo Uš Vám však přiináší komfort suchých a vyhřátých bot. Ovšem také mimo zimu je pořeba boty sušit a pro děti i vyhřívat. ZPŮSOB POUŽITÍ VYSOUŠEČE OBUVI Topná tělesa se vloží do obuvi a napájecí přívod se připojí do zásuvky 230 V n..
799 Kč
Elektrický vysoušeč obuvi VOT 230 TREK Základním použitím vysoušečů obuvi Teplo Uš je samozřejmě vysoušení a vyhřívání obuvi v zimním období. Mokré nebo jen vlhké lyžáky jsou asi to nejhorší co vás, kromě oblevy, může na horách potkat. Vysoušeč Teplo Uš Vám však přiináší komfort suchých a vyhřátých bot. Ovšem také mimo zimu je pořeba boty sušit a pro děti i vyhřívat. ZPŮSOB POUŽITÍ VYSOUŠEČE OBUVI Topná tělesa se vloží do obuvi a napájecí přívod se připojí do zásuvky 230 V neb..
799 Kč

Sportovnidum.cz © 2024