PIRELLI

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Pirelli Cinturato™ SmartSEAL 125ml Pirelli nabízí plnohodnotnou řadu bezdušových tmelů, která pokrývá všechna možná použití v cyklistice: od specificky silničního modelu P ZERO™ určeného pro použití s vysokým tlakem, po standardní tmel (bez amoniaku a latexu) určený pro použití v gravel (Cinturato™) a MTB (Scorpion™). Pirelli zvolilo zažité pojmenování podle určeného typu použití, a tím zjednodušilo orientaci v nabídce. 125ml lahev nejlépe odpovídá potřebám gravel jezdců pro úsporu místa při b..
230 Kč 212 Kč
Pirelli P ZERO™ SmartSEAL 60ml Pirelli nabízí plnohodnotnou řadu bezdušových tmelů, která pokrývá všechna možná použití v cyklistice: od specificky silničního modelu P ZERO™ určeného pro použití s vysokým tlakem, po standardní tmel (bez amoniaku a latexu) určený pro použití v gravel (Cinturato™) a MTB (Scorpion™). Pirelli zvolilo zažité pojmenování podle určeného typu použití, a tím zjednodušilo orientaci v nabídce. • Navržené k ochraně před defekty a úniky vzduchu přes tenkou boční stěnu cykl..
185 Kč 171 Kč
Pirelli Scorpion™ SmartSEAL 1000ml Pirelli nabízí plnohodnotnou řadu bezdušových tmelů, která pokrývá všechna možná použití v cyklistice: od specificky silničního modelu P ZERO™ určeného pro použití s vysokým tlakem, po standardní tmel (bez amoniaku a latexu) určený pro použití v gravel (Cinturato™) a MTB (Scorpion™). Pirelli zvolilo zažité pojmenování podle určeného typu použití, a tím zjednodušilo orientaci v nabídce. • Bez amoniaku – nepoškodí ráfek. • Bez latexu a proteinu – nižší riziko a..
768 Kč 727 Kč
Pirelli Scorpion™ SmartSEAL 240ml Pirelli nabízí plnohodnotnou řadu bezdušových tmelů, která pokrývá všechna možná použití v cyklistice: od specificky silničního modelu P ZERO™ určeného pro použití s vysokým tlakem, po standardní tmel (bez amoniaku a latexu) určený pro použití v gravel (Cinturato™) a MTB (Scorpion™). Pirelli zvolilo zažité pojmenování podle určeného typu použití, a tím zjednodušilo orientaci v nabídce. • Bez amoniaku – nepoškodí ráfek. • Bez latexu a proteinu – nižší riziko al..
302 Kč 279 Kč
Pirelli Scorpion™ SmartSEAL 5000ml Pirelli nabízí plnohodnotnou řadu bezdušových tmelů, která pokrývá všechna možná použití v cyklistice: od specificky silničního modelu P ZERO™ určeného pro použití s vysokým tlakem, po standardní tmel (bez amoniaku a latexu) určený pro použití v gravel (Cinturato™) a MTB (Scorpion™). Pirelli zvolilo zažité pojmenování podle určeného typu použití, a tím zjednodušilo orientaci v nabídce. • Bez amoniaku – nepoškodí ráfek. • Bez latexu a proteinu – nižší riziko a..
2 785 Kč 2 688 Kč
Duše Pirelli Angel™ SmarTUBE X 28/42-622, Presta 42mm Angel™ SmarTUBE X je nejnovější inovací společnosti Pirelli ve světě duší navrženou pro ochranu a pohodlí při každodenní jízdě a rychlém městském dojíždění. Angel™ SmarTUBE X je vyrobena z TPU materiálu, který dokáže ušetřit až 70 % hmotnosti a zároveň je pevnější než butyl jako surovina. Tento výrobek je třikrát silnější než standardní SmarTUBE a umožňuje cyklistovi být agilnější a zároveň extrémně chráněný. Angel™ SmarTUBE X se dodává buď ..
676 Kč 652 Kč
Duše Pirelli Angel™ SmarTUBE X 42/62-622, Presta 42mm Angel™ SmarTUBE X je nejnovější inovací společnosti Pirelli ve světě duší navrženou pro ochranu a pohodlí při každodenní jízdě a rychlém městském dojíždění. Angel™ SmarTUBE X je vyrobena z TPU materiálu, který dokáže ušetřit až 70 % hmotnosti a zároveň je pevnější než butyl jako surovina. Tento výrobek je třikrát silnější než standardní SmarTUBE a umožňuje cyklistovi být agilnější a zároveň extrémně chráněný. Angel™ SmarTUBE X se dodává buď ..
676 Kč 652 Kč
Duše Pirelli Cinturato™ SmarTUBE X 28/40-622, Presta 60mm Cinturato™ SmarTUBE X je nejnovější inovací společnosti Pirelli ve světě duší, která je navržena tak, aby nabízela řešení zvyšující výkonnost pro vaše vytrvalostní jízdy a dobrodružství na šotolině. Duše Cinturato™ SmarTUBE X je vyrobena z TPU materiálu, který dokáže ušetřit až 70 % hmotnosti a zároveň je pevnější než butyl jako surovina. Tento výrobek je třikrát silnější než standardní SmarTUBE, což vám dává výhodu hbitosti a zároveň m..
676 Kč 652 Kč
Duše Pirelli Cinturato™ SmarTUBE X 40/50-622, Presta 60mm Cinturato™ SmarTUBE X je nejnovější inovací společnosti Pirelli ve světě duší, která je navržena tak, aby nabízela řešení zvyšující výkonnost pro vaše vytrvalostní jízdy a dobrodružství na šotolině. Duše Cinturato™ SmarTUBE X je vyrobena z TPU materiálu, který dokáže ušetřit až 70 % hmotnosti a zároveň je pevnější než butyl jako surovina. Tento výrobek je třikrát silnější než standardní SmarTUBE, což vám dává výhodu hbitosti a zároveň m..
676 Kč 652 Kč
Duše Pirelli Cinturato SmarTUBE 33/45-622 Presta 60mm SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování výkonu v moderní cyklistice. Je výsledkem vývoje galusek pro World Tour, kdy byla tato technologie přenesená a přizpůsobená pro použití běžnými cyklisty s plášti a dušemi. Nové duše jsou vyrobené z termoplastového polyuretanu (TPU), ušetří vám zhruba 70% hmotnosti běžných duší a zaberou o 50% méně místa ve vašich kapsách. Zá..
668 Kč 597 Kč
Duše Pirelli Cinturato SmarTUBE 40/50-584 Presta 60mm SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování výkonu v moderní cyklistice. Je výsledkem vývoje galusek pro World Tour, kdy byla tato technologie přenesená a přizpůsobená pro použití běžnými cyklisty s plášti a dušemi. Nové duše jsou vyrobené z termoplastového polyuretanu (TPU), ušetří vám zhruba 70% hmotnosti běžných duší a zaberou o 50% méně místa ve vašich kapsách. Zá..
668 Kč 597 Kč
Duše Pirelli P ZERO™ SmarTUBE EVO 25/28-622, Presta 42mm P ZERO™ SmarTUBE EVO je nejnovější inovací společnosti Pirelli ve světě duší, která usiluje o zlepšení výkonu v moderní cyklistice. Jsou výsledkem našeho vývoje pro pláště World Tour, nyní jsou k dispozici pro každodenní jízdu na pláštích. Jsou vyrobeny z termoplastického polyuretanu (TPU), který dokáže ušetřit až 70 % hmotnosti běžných butylových duší a téměř 50 % prostoru v kapsách, přičemž jako surovina jsou pevnější než butyl. P ZERO™..
792 Kč 765 Kč
Duše Pirelli P ZERO™ SmarTUBE EVO 25/28-622, Presta 60mm P ZERO™ SmarTUBE EVO je nejnovější inovací společnosti Pirelli ve světě duší, která usiluje o zlepšení výkonu v moderní cyklistice. Jsou výsledkem našeho vývoje pro pláště World Tour, nyní jsou k dispozici pro každodenní jízdu na pláštích. Jsou vyrobeny z termoplastického polyuretanu (TPU), který dokáže ušetřit až 70 % hmotnosti běžných butylových duší a téměř 50 % prostoru v kapsách, přičemž jako surovina jsou pevnější než butyl. P ZERO™..
792 Kč 765 Kč
Duše Pirelli P ZERO™ SmarTUBE EVO 25/28-622, Presta 80mm P ZERO™ SmarTUBE EVO je nejnovější inovací společnosti Pirelli ve světě duší, která usiluje o zlepšení výkonu v moderní cyklistice. Jsou výsledkem našeho vývoje pro pláště World Tour, nyní jsou k dispozici pro každodenní jízdu na pláštích. Jsou vyrobeny z termoplastického polyuretanu (TPU), který dokáže ušetřit až 70 % hmotnosti běžných butylových duší a téměř 50 % prostoru v kapsách, přičemž jako surovina jsou pevnější než butyl. P ZERO™..
831 Kč 803 Kč
Duše Pirelli P ZERO SmarTUBE 23/32-622 Presta 42mm SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování výkonu v moderní cyklistice. Je výsledkem vývoje galusek pro World Tour, kdy byla tato technologie přenesená a přizpůsobená pro použití běžnými cyklisty s plášti a dušemi. Nové duše jsou vyrobené z termoplastového polyuretanu (TPU), ušetří vám zhruba 70% hmotnosti běžných duší a zaberou o 50% méně místa ve vašich kapsách. Zárov..
637 Kč 597 Kč
Duše Pirelli P ZERO SmarTUBE 23/32-622 Presta 80mm SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování výkonu v moderní cyklistice. Je výsledkem vývoje galusek pro World Tour, kdy byla tato technologie přenesená a přizpůsobená pro použití běžnými cyklisty s plášti a dušemi. Nové duše jsou vyrobené z termoplastového polyuretanu (TPU), ušetří vám zhruba 70% hmotnosti běžných duší a zaberou o 50% méně místa ve vašich kapsách. Zárov..
749 Kč 671 Kč
Duše Pirelli RoadTUBE 23/30-622 Black Presta 48mm RVC RoadTUBE je moderní verze klasické butylové duše používané miliony cyklistů po celém světě. Využívá výhody praktičnosti a spolehlivosti butylu v moderní a pokročilejší formě využití s důrazem na výkonnost a nízkou hmotnost. Výsledkem je lehká cyklistická duše, která je perfektní pro každodenní použití nebo jako náhradní. Materiál: butyl Ventilek: galuskový RVC 48 mm, černý Rozměr: 700x23/30c Hmotnost: 85 g Kompatibilita: kotoučové a ráfkové..
196 Kč 177 Kč
Duše Pirelli RoadTUBE 23/30-622 Black Presta 80mm RVC RoadTUBE je moderní verze klasické butylové duše používané miliony cyklistů po celém světě. Využívá výhody praktičnosti a spolehlivosti butylu v moderní a pokročilejší formě využití s důrazem na výkonnost a nízkou hmotnost. Výsledkem je lehká cyklistická duše, která je perfektní pro každodenní použití nebo jako náhradní. Materiál: butyl Ventilek: galuskový RVC 80 mm, černý Rozměr: 700x23/30c Hmotnost: 85 g Kompatibilita: kotoučové a ráfkové..
252 Kč 227 Kč
Duše Pirelli Scorpion SmarTUBE 29x1.8/2.2 Presta 42mm SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování výkonu v moderní cyklistice. Je výsledkem vývoje galusek pro World Tour, kdy byla tato technologie přenesená a přizpůsobená pro použití běžnými cyklisty s plášti a dušemi. Nové duše jsou vyrobené z termoplastového polyuretanu (TPU), ušetří vám zhruba 70% hmotnosti běžných duší a zaberou o 50% méně místa ve vašich kapsách. Zá..
668 Kč 597 Kč
Duše Pirelli Scorpion SmarTUBE 27.5x2.2/2.6 Presta 42mm SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování výkonu v moderní cyklistice. Je výsledkem vývoje galusek pro World Tour, kdy byla tato technologie přenesená a přizpůsobená pro použití běžnými cyklisty s plášti a dušemi. Nové duše jsou vyrobené z termoplastového polyuretanu (TPU), ušetří vám zhruba 70% hmotnosti běžných duší a zaberou o 50% méně místa ve vašich kapsách. ..
668 Kč 597 Kč
Duše Pirelli Scorpion SmarTUBE 29x2.2/2.6 Presta 42mm SmarTUBE je nejnovější produkt Pirelli v kategorii cyklistických duší a je pokračováním snažení Pirelli o vylepšování výkonu v moderní cyklistice. Je výsledkem vývoje galusek pro World Tour, kdy byla tato technologie přenesená a přizpůsobená pro použití běžnými cyklisty s plášti a dušemi. Nové duše jsou vyrobené z termoplastového polyuretanu (TPU), ušetří vám zhruba 70% hmotnosti běžných duší a zaberou o 50% méně místa ve vašich kapsách. Zá..
637 Kč 597 Kč
Duše Pirelli SporTUBE 2.1/2.3-29" Presta 48mm SporTUBE je modelová řada nejklasičtějších cyklistických butylových duší – standardní provedení nejpoužívanějšího systému na světě. Modelová řada zahrnuje různé rozměry a specifikace pro všechny cyklisty a všechny typy použití, od silničních přes trekingové po MTB. Materiál: butyl Ventilek: galuskový 48 mm Rozměr: 29x2.1/2.3 Hmotnost: 210 g Kompatibilita: kotoučové a ráfkové brzdy
125 Kč 92 Kč
Duše Pirelli SporTUBE 2.1/2.4-27.5" Presta 48mm SporTUBE je modelová řada nejklasičtějších cyklistických butylových duší – standardní provedení nejpoužívanějšího systému na světě. Modelová řada zahrnuje různé rozměry a specifikace pro všechny cyklisty a všechny typy použití, od silničních přes trekingové po MTB. Materiál: butyl Ventilek: galuskový 48 mm Rozměr: 27.5x2.1/2.4 Hmotnost: 200 g Kompatibilita: kotoučové a ráfkové brzdy
216 Kč
Duše Pirelli SporTUBE 2.1/2.4-27.5" Presta 48mm SporTUBE je modelová řada nejklasičtějších cyklistických butylových duší – standardní provedení nejpoužívanějšího systému na světě. Modelová řada zahrnuje různé rozměry a specifikace pro všechny cyklisty a všechny typy použití, od silničních přes trekingové po MTB. Materiál: butyl Ventilek: galuskový 48 mm Rozměr: 27.5x2.1/2.4 Hmotnost: 200 g Kompatibilita: kotoučové a ráfkové brzdy
125 Kč 99 Kč

Sportovnidum.cz © 2024