PATHRON

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Snowboard Pathron Legend Allmountain/freestyle snowboard se směrovým twin tvarem, který je vhodný pro pokročilejší jezdce. Snowboard je tvořen ABS sidewall konstrukcí, triaxiální laminací, má celodřevěné jádro a klasické inzerty 2x8. Prkno je lehké a středně tvrdé. Snowboard má hybridní prohnutí hybrid camber, které poskytuje výhody rockeru i klasického camberu. Pěkný design, super konstrukce a jízdní vlastnosti. Univerzální snowboard vhodný na sjezdovku i do prašanu. Snowboa..
6 490 Kč
Snowboard Pathron Powder Hero Název tohoto prkna říká vše. Powder Hero je směrový twintip snowboard určený pro jízdu po sjezdovce i mimo ni a v prašanu se cítí jako ryba ve vodě. Delší špička, tvrdší podélné pláty z tasmánského dubu a lehký posun insertů dozadu dělá z Powder Hero ideální prkno do hlubšího sněhu, ačkoli neztrácí potenciál na sjezdovce.   Technické informace: - Hybrid camber profil - Directional twintip - Quadraxiální lam..
7 068 Kč
Snowboard Pathron Sensei Snowboard Pathron Slash měl zaujmout nejen příjemným designem, ale i technologickými vychytávkami. Prkno má celodřevěné jádro a je zpevněno tasmánským dubem. Snowboard má hybridní profil gullwing a triaxiální laminaci.   Technické informace: - allmountin/freestyle - hybrid, gullwing profil - true twin - rychlá sintrovaná skluznice IS7200 - triax laminace - zpevnění tasmánský dub -..
5 990 Kč
Pathron Slash Snowboard Pathron Slash měl zaujmout nejen příjemným designem, ale i technologickými vychytávkami. Prkno je zpevněno carbonem a tasmánským dubem, je flat tvaru a laminace je triax.   Technické informace: - freestyle - flatrock - true twin - rychlá sintrovaná skluznice IS7200 - triax laminace - zpevnění carbon + tasmánský dub - flex 5 - konstrukce hran: ABS sidewall - tip-to-t..
5 290 Kč
Pathron TT Snowboard Pathron TT je freestylový true twintip snowboard s prohnutím flatrock. Flex a radius snowboardu je zcela souměrný. Snowboard má topolové celo-dřevěné jádro tip-to-tail, ABS sidewall konstrukci a triaxiální velmi jemnou skelnou laminaci. Povrch snowboardu je lakovaný, což mu dodává elegantní vzhled. Části designu jsou z průhledného laku a odhalují dřevěné jádro. Snowboard má velmi rychlou skluznici IS7200, kterou oceníte při traverzech nebo na rovinkách. ..
4 890 Kč

Sportovnidum.cz © 2024