M-WAVE ADAPTÉR BRZD PŘEDNÍ PM160/PM203
Skladem
Výrobce:
M-WAVE
Model:
ADAPTÉR BRZD PŘEDNÍ PM160/PM203
Dostupnost:
Skladem - odeslání k Vám do 2 dnů
Dotaz na produkt
Doporučená cena výrobcem:
-20%
Množství:
- NEBO -
Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání
Popis
Brzda Postmount standard 160mm - montáž na přední vidlici Postmount standard - kotouč 203mm
Kategorie
Horská kola (135)
- 27,5" pevná (3)
- 29" celoodpružená (32)
- 29" pevná (100)
Ostatní kola (313)
- BMX (6)
- Cruiser (12)
- Cyklokrosová (8)
- Dětská (68)
- Elektro (80)
- Gravel (44)
- Koloběžky (13)
- Krosová (19)
- Městská (13)
- Odrážedla (1)
- Silniční (45)
- Treková (4)
Odpružené vidlice (565)
- 20" a 24" (6)
- MTB 26" (3)
- MTB 27,5" (78)
- MTB 29" (147)
- Trekkingové (23)
- Doplňky (308)
Komponenty (10678)
- BMX (115)
- Brzdy (1028)
- Dráty a niple (482)
- Duše (520)
- Galusky (51)
- Gripy (485)
- Hlavová složení (233)
- Kazety (290)
- Kliky (415)
- Kompletní sady (5)
- Lanka, bovdeny a koncovky (199)
- Náboje (313)
- Omotávky řidítek (218)
- Pedály (392)
- Pláště (1669)
- Představce (321)
- Přehazovačky (232)
- Přesmykače (56)
- Převodníky (409)
- Ráfky (249)
- Rámy (136)
- Řazení (276)
- Řetězy (379)
- Řidítka (385)
- Rohy (14)
- Rychloupínáky (52)
- Sedla (334)
- Sedlové objímky (90)
- Sedlovky (285)
- Středová složení (214)
- Tlumiče (278)
- Vidlice (6)
- Zapletená kola (547)
Helmy (894)
- Dětské (46)
- Doplňky (72)
- MTB a silniční (645)
- BMX (15)
- Enduro (35)
- Sjezdové (6)
- Časovkářské (4)
Oblečení (4094)
- Boty (85)
- Brýle (302)
- Bundy (203)
- Čepice (49)
- Chrániče (355)
- Dětské (119)
- Dresy (501)
- Impregnace (16)
- Kalhoty 3/4 (23)
- Kalhoty dlouhé (67)
- Kalhoty krátké (202)
- Kalhoty volné (79)
- Kombinézy (2)
- Košile (3)
- Mikiny (148)
- Návleky (129)
- Pláštěnky (2)
- Ponožky (196)
- Rukavice (272)
- Sukně (22)
- Termoprádlo (287)
- Tretry (481)
- Trička (445)
- Vesty (75)
Batohy (98)
- Batohy (84)
- Ledvinky (1)
- Peněženky (4)
- Příslušenství (9)
Doplňky (4413)
- Blatníky (347)
- Brašny (440)
- Cestovní tašky (20)
- Čistící prostředky (97)
- Cyklo kosmetika (2)
- Cyklocomputery (173)
- Dětské sedačky (16)
- Košíky na láhev (276)
- Košíky na nákup (22)
- Láhve (200)
- Lokátory (4)
- Masážní prostředky (4)
- Maziva (200)
- Měřiče tepu (9)
- Nářadí (978)
- Nosiče (80)
- Nožní pumpy (146)
- Ochrany pod řetěz (65)
- Osvětlení (353)
- Podložky (5)
- Pouzdra na mobily (93)
- Přepravní obaly (10)
- Propagační předměty (10)
- Pumpičky (232)
- Pumpičky na vidlice (15)
- Sportovní výživa (61)
- Stojánky (83)
- Trenažéry (20)
- Ventilky (115)
- Vozíky za kolo (31)
- Zámky (251)
- Zrcátka (23)
- Zvonky (29)
Lyžování (3534)
- Sjezdové (986)
- Běžecké (1305)
- Skialpové (198)
- Kolečkové (20)
- Čepice, kukly a šátky (231)
- Ponožky (67)
- Ledvinky (31)
- Chrániče (53)
- Tašky na boty (9)
- Stoupací pásy (44)
- Servis (539)
- Pásky na lyže (12)
- Vaky na lyže (31)
- Vaky na hole (2)
Snowboarding (16)
- Boty (3)
- Snowboardy (9)
- Vázání (4)
Outdoor (114)
- Jezdecké vesty (11)
- Ponožky (5)
- Šortky (11)
- Vložky do bot (1)
- Kolečkové brusle (1)
- Nordic Walking (16)
- Trekové hole (69)
Horská kola
27,5" pevná (3)
29" celoodpružená (32)
29" pevná (100)
Ostatní kola
BMX (6)
Cruiser (12)
Cyklokrosová (8)
Dětská (68)
Elektro (80)
Gravel (44)
Koloběžky (13)
Krosová (19)
Městská (13)
Odrážedla (1)
Silniční (45)
Treková (4)
Odpružené vidlice
20" a 24" (6)
MTB 26" (3)
MTB 27,5" (78)
MTB 29" (147)