Freeski

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Luxusní sjezdové boty pro velké sportovní výkony. S hybridní technologií nastavitelnou pro jízdu po sjezdovce, ve volném terénu nebo pro chůzi či krátký ski-alpinistický výšlap. Pozice HIKE, RIDE, LOCK, se snadno přepínají páčkou umístěnou v zadní části skeletu. Skelet je tužší a celkově širší, přizpůsobený pro neohroženou jízdu ve volném terénu i na sjezdovce, uvnitř boty se navíc ukrývá speciální vložka SHOCK ABSORBER pro tlumení nárazů. Vnitřní botička lze tvarovat. VACUUM v názvu znamená, že..
12 990 Kč 7 140 Kč
Nejčerstvější technologie, super lehký materiál a nekompromisní tuhost. Sjezdové boty s unikátním systémem, díky němuž lze nastavovat pohyblivost skeletu drobnou páčkou pod vrchní přezkou. Během několika vteřin je možné botu přepnout pro výstup nebo naopak zapnout na sjezd. Pohyblivost kloubu dosahuje zhruba 55°, tuhost skeletu odpovídá běžné škále u sjezdových bot. Boty jsou vybaveny originálními piny DYNAFIT INSERTS a GRIP WALK podrážkami. RANGER FREE 130 WALK DYN tak představují špičkové boty..
16 989 Kč 9 340 Kč
Sjezdové boty pro neohrožené freeridery. S flexí 130 a konstrukcí podle závodních bot jsou oporou při každém těžkém sjezdu. Vnitřní botičku je možné tvarovat, uvnitř boty navíc naleznete speciální vložku SHOCK ABSORBER pro tlumení nárazů. Skelet zdobí nové superploché přezky. Jedná se o modifikaci modelu RC4 130 VACUUM. VACUUM v názvu znamená, že skelet bot je vytvarován zákazníkovi přímo podle tvarů jeho končetin. To umožňuje speciální patentovaný polymer VACU-PLAST, vyvinutý výhradně pro sjezd..
15 790 Kč 7 895 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024