Skate závodní

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Běžecké boty nové generace SPINE RS Concept SKATE - sportovní boty pro vázání NNN, vhodné na bruslení.  Pevná plastová pata a speciální plastová manžeta s kloubem zajišťuje perfektní pevnost v kotníku a tím i velmi dobrý přenos síly na lyže.   Díky vyššímu šněrování a zajištění korpusu suchým zipem si boty přizpůsobíte přesně Vašim požadavkům.         Určeno pro: muže i ženy Schopnosti lyžaře: sportovní lyžař Typ bot: SKATE Hmotnost: 1220 g / pár (velikost 42) Plastový korpus s klo..
3 995 Kč
SKLADEM V ŘÍJNU 2019    
4 690 Kč
NOVINKA - naskladnění v květnu 2021   Boty na kolečkové lyže SPINE RS Concept SKATE - sportovní boty pro vázání NNN, vhodné na bruslení.    Pevná plastová pata a speciální plastová manžeta s kloubem zajišťuje perfektní pevnost v kotníku a tím i velmi dobrý přenos síly na lyže.     Díky vyššímu šněrování a zajištění korpusu suchým zipem si boty přizpůsobíte přesně Vašim požadavkům.             Určeno pro: muže i ženy Schopnosti lyžaře: sportovní lyžař Typ bot: SKATE Plast..
3 490 Kč
Tyto boty budou k dispozici v létě 2019. Boty na kolečkové lyže SPINE RS Skiroll SKATE - skvěle padnoucí sportovní boty pro vázání NNN. Vhodné na bruslení.  Pevný plastový korpusu s kloubem zajišťuje skvělé umístění paty a pevnost v kotníku a tím i velmi dobrý přenos síly na lyže.   Díky vyššímu šněrování a zajištění korpusu suchým zipem si boty přizpůsobíte přesně Vašim požadavkům.         Určeno pro: muže i ženy Schopnosti lyžaře: sportovní lyžař Typ bot: SKATE Hmotnost: 1030 g ..
3 200 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024