Cyklokrosové

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Špičkový ručně vyráběný lepený závodní cyklokrosový plášť pro profesionální použití na bázi přírodního kaučuku = nízký valivý odpor a výborná adheze. Chicane plášť je rychlý, ale spolehlivý plášť dávající oporu ve zhoršený podmínkách jako např. hardpackingu, mokré trávě nebo zimních podmínkách. Specifikace: Hmotnost: 420g Tlak: 1.5-2.5 BAR Bezpečný limit: 600 KPa
1 630 Kč
Špičkový ručně vyráběný plášť na bázi přírodního kaučku. Jedná se o závodní cyklokrosové pláště do každého terénu s nízkým valivým odporem a výbornou adhezí. Super polly materiál zajišťující vynikající vlastnosti, komfort a odolnost.  Specifikace: Použití: všechny terény Hmotnost: 365g Tlak: 2.1-2.7 BAR Bezpečný limit: 500KPa
1 950 Kč
 - cyklokrosový plášť Kenda Flintridge K-1152 - 700 x 35 C (35-622) - 120TPI - hmotnost: 481 g. Kevlar. L3R PRO - zdokonalená verze směsi L3R. Výhody spočívají v prodloužené životnosti vzorku a ve snížené hmotnosti pláště. Používá se převážně na špičkových pláštích KENDY pro horská a silniční kola. STICK-E COMPOUND - směs měkčí gumy absorbující nárazy (směs tvrdosti 50) pro perfektní přilnavost a kontrolu trakce. Nárazy absorbující guma reaguje jako forma odpružení přizpůsobující se nerovnostem...
1 190 Kč
hmotnost 395 g 30 TPI 700x35C  
309 Kč
Plášť Pirelli Cinturato™ CROSS H 33-622 NEZASTAVITELNÁ VÝKONNOST Nízký profil a kompaktní vzdálenosti ve vzorku běhounu pro rychlou a jistou jízdu v jakémkoliv terénu s pevným podkladem, za sucha i za mokra. Vlastnosti: • Složení gumové směsi SpeedGRIP pro nízký valivý odpor při jízdě na silnici či mimo ní je kombinované s vysokou odolností proti protržení a výborným záběrem za mokra. • Vysokopevnostní tkaná nylonová tkanina TechWALL pokrývá plochu od patky k patce pro přidanou ochranu proti p..
1 397 Kč 1 334 Kč
TECHNOLOGIEochrana KevlarGuardKevlar®Guard - osvědčená ochrana ze specielního kaučuku a kevlarových vláken.ReflexReflexní pruh.Rozsvítí se při nasvícení reflektorem.Se svítícími kruhy ve velikostikola budete bezpečni i v nejtmavější noci. POPIS Lehký a ekonomický.Crossový plášť s odpovídajícím semí-slick profilem pro lehké odvalování dobrý záběr v zatáčkách. PARAMETRY Barevné provedení Reflex EPI 50 Min/max tlak 2,5-4,5 bar Ochrana KevlarGuard Rozměr 35-622 Směs SBC Max.za..
609 Kč
EAN 4026495757027 POPIS Špičkový výkon v terénu.S neuvěřitelně nízkou váhou a excelentním záběrem PARAMETRY Rychlost Záběr Odolnost Životnost Barevné provedení Černá EPI 67 Min/max tlak 4,0-6,5 bar Rozměr 30-622 Směs Dualcompound Max.zatížení při max.tlaku 65 kg
689 Kč
 Lehký a ekonomický .P lášť s odpovídajícím semí-slick profilem pro lehké odvalování dobrý záběr v zatáčkách.Rychlost: 3Záběr silnice: 3Záběr off-road: 3Ochrana: 3Životnost: 3Provedení: ActiveBarevné provedení: černáEPI: 50Min/max tlak: 2,5-4,5 barTech. ochrana: KevlarGuardRozměr pláště: 28x1,35 ETRTO 35-622Směs: SBCMax.zatížení při max.tlaku: 60 kgVáha (cca váha, možná odchylka +/- 8%): 480 gDuše: 17,18Rozměr: 28"
529 Kč
Co udělá již téměř perfektního všeuměla ještě lepším? Žádný lehký úkol pro Schwalbe vývojáře. Výsledek je přesto skvělý. Profil nového Smart Sama je moderní a zároveň robustní. Kompaktní střed běhounu se stará o příjemné odvalování, hranaté vnější bloky garantují optimální záběr v terénu. Tím je Smart Sam doma na každém povrchu a take na silnici se příjemně odvaluje.Rychlost: 4Záběr silnice: 3Záběr off-road: 5Ochrana: 3Životnost: 5Provedení: PerformanceBarevné provedení: Černá+reflexní pruhEPI: ..
769 Kč
Co udělá již téměř perfektního všeuměla ještě lepším? Žádný lehký úkol pro Schwalbe vývojáře. Výsledek je přesto skvělý. Profil nového Smart Sama je moderní a zároveň robustní. Kompaktní střed běhounu se stará o příjemné odvalování, hranaté vnější bloky garantují optimální záběr v terénu. Tím je Smart Sam doma na každém povrchu a take na silnici se příjemně odvaluje.Rychlost: 4Záběr silnice: 3Záběr off-road: 4Ochrana: 3Životnost: 4Provedení: PerformanceBarevné provedení: Černá+reflexní pruhEPI: ..
769 Kč
Co udělá již téměř perfektního všeuměla ještě lepším? Žádný lehký úkol pro Schwalbe vývojáře. Výsledek je přesto skvělý. Profil nového Smart Sama je moderní a zároveň robustní. Kompaktní střed běhounu se stará o příjemné odvalování, hranaté vnější bloky garantují optimální záběr v terénu. Tím je Smart Sam doma na každém povrchu a take na silnici se příjemně odvaluje.Rychlost: 4Záběr silnice: 3Záběr off-road: 4Ochrana: 3Životnost: 5Provedení: PerformanceBarevné provedení: Černá+reflexní pruhEPI: ..
769 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky. Rychlý a přilnavý na hladkém povrchu, v suchých nebo mokrých podmínkách. Allround nabízí vše pro crossový závod. - výrazné boční výstupky pro rychlé projetí zatáčky za sucha i mokra. Nejlepších výsledků dosáhnete s X-One Allround v bezdušové verzi Tubeless easy.Rychlost: 9Záběr silnice: 8Záběr off-road: 8Ochrana: 8Životnost: 6Provedení: EvolutionBarevné provedení: černáEPI: 67Min/max tlak: 2,8-4,8 barRozměr pláště: 28x1,3 ETRTO 33-622Směs: Addix Speed..
1 639 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky . Mimořádně propracovaný profil činí z tohoto Schwalbe X-One nejuniverzálnější a neuvěřitelně rychlý plášť. Rychlý a a zároveň přilnavý v suchých nebo vlhkých podmínkách. Allround nabízí vše pro perfektní jízdu.
499 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky. Rychlý a přilnavý na hladkém povrchu, v suchých nebo mokrých podmínkách. Allround nabízí vše pro crossový závod. - výrazné boční výstupky pro rychlé projetí zatáčky za sucha i mokra. Nejlepších výsledků dosáhnete s X-One Allround v bezdušové verzi Tubeless easy.Rychlost: 9Záběr silnice: 8Záběr off-road: 8Ochrana: 8Životnost: 6Provedení: EvolutionBarevné provedení: černáEPI: 67Min/max tlak: 2,8-4,8 barRozměr pláště: 28x1,35 ETRTO 35-622Směs: Addix Spee..
1 639 Kč
Crossový specialista na bláto.  Na cyklokrosové trati a také na každém blátivém poli a lesní cestě během zimní vyjížďky. Z tohoto důvodu je X-One Bite k dispozici výhradně v bezdušovém provedení pro nejlepší výkon v obtížných podmínkách. - hrubé kulaté bloky pro optimální záběr i za těch nejnepříznivějších podmínek Pozoruhodný výkon nabízí "Bite" jako přední plášť v kombinaci s X-One Allround nebo X-One Speed ​​na zadním kole.Rychlost: 8Záběr silnice: 8Záběr off-road: 10Ochrana: 8Život..
1 639 Kč
Terreno Zero 32-622 je ideální plášť pro Gravel kola nebo pro cyklocrossová kola. Šedočerné provedení (boky jsou šedé) Centrální běhoun je inspirován nejrychlejší pneumatikou Corsa, aby přesun po silnici probíhal co nejhladšeji a nejrychleji, ale na bocích běhounu jsou šestihranné "konflíky", které zajišťují dobrý záběr na nezpevněných cestách (štěrk, hlína). TNT - technologie funkční ochrany proti defektu a proříznutí bočnic Terreno Zero používá směs Vittoria Graphene 2,0 . Tento revoluční mat..
1 176 Kč
NOVINKA!!! Cyklocrossový plášť 33-622 TNT tubelles ready Graphen 2.0, plášť , který díky rychlému středovému vzorku neztrácí rychlost a zároveň velmi dobře umí i v bahně, písku nebo na šotolině. Ideální univerzální gravel/cyklokrosová guma, která razantně oddálí okamžik, kdy váš obličej začne skenovat texturu povrchu právě projížděné cesty. A to vše, i když podklad a podmínky se neustále mění. TNT tubeless ready se zvýšenou ochranou na bocích maximálně univerzální vzorek hmotnost:420g 120 TPI..
1 114 Kč
Mezcal je ideální plášť pro Gravel a cyklocrossová kola, která se nejčastěji pohybují v terénu. Vyznačuje se jedinečným nízkoprofilovým běhounem, který je ve středu těsně rozložen, pro nízký valivý odpor a odolnost. Mezcal III používá směs Vittoria Graphene 2,0 . Tento revoluční materiál umožňuje odstraňování přírodních materiálů z gumy. To znamená, že již není třeba dělat kompromisy mezi rychlostí, přilnavostí, odolností a odolností proti propíchnutí. Vittoria je jediný výrobce pneumatik, kte..
1 116 Kč 1 114 Kč
NOVINKA!!! Cyklocrossový plášť 40-622 TNT tubelles ready, Graphen 2.0, plášť určený nejen pro suché tratě. Unikátní středová část vzorku je inspirovaná kaprem - konkrétně jeho šupinami. Díky tomu klade během jízdy extrémně nízký valivý odpor, ale při změnách směru nebo brzdění, se šupiny zakousnou do podkladu a nabídnou tak více než slušnou oporu a jistotu, kterou podpoří i zvýšený vzorek na bocích. TNT tubeless ready se zvýšenou ochranou na bocích maximální grip na suchém povrchu díky techno..
1 176 Kč
Rychlejší bratr Crosswolfa. Cyklokrosový plášť pro rychlejší pevnější terén. Kulatý profil a široce rozmístěné boční výstupky zajistí trakci v zatáčce a také skvělé samočístící vlastnosti. USAGE:   Gravel / Cyclocross CONDITIONS:   Hardpack /Dirt / Gravel   Size Level ETRTO Tubeless Compatibility Casing Weight Compound Min-Max Pressure Part Number 700c x 35mm TCS Light/Fast Rolling 35-622 TCS Tubeless Single-ply 60 tpi 400g Dual DNA 30-60 psi   W010-0564 700c x 35mm   TCS Light..
1 340 Kč
Rychlejší bratr Crosswolfa. Cyklokrosový plášť pro rychlejší pevnější terén. Kulatý profil a široce rozmístěné boční výstupky zajistí trakci v zatáčce a také skvělé samočístící vlastnosti. USAGE:   Gravel / Cyclocross CONDITIONS:   Hardpack /Dirt / Gravel   Size Level ETRTO Tubeless Compatibility Casing Weight Compound Min-Max Pressure Part Number 700c x 35mm TCS Light/Fast Rolling 35-622 TCS Tubeless Single-ply 60 tpi 400g Dual DNA 30-60 psi   W010-0564 700c x 35mm   TCS Light..
1 340 Kč
Pro nás Čechy vtipný název, ale věřte, že tenhle plášť není k smíchu. Drsnější verze extra oblíbeného Riddlera. Kombinuje rychlý střed běhounu s četnými krátkými výstupky a mnohem vyšší boční výstupky pro jistotu v nezpevněném terénu. Pro terén, kde je trakce s rychlostí na prvním místě. USAGE:  Gravel / Cyclocross CONDITIONS:  Dirt / Gravel / Loose / Wet   Size Level ETRTO Tubeless Compatibility Casing Weight Compound Min-Max Pressure Part Number 700c x 40mm TCS Light/Fast Rolling 40-6..
1 340 Kč
Pro nás Čechy vtipný název, ale věřte, že tenhle plášť není k smíchu. Drsnější verze extra oblíbeného Riddlera. Kombinuje rychlý střed běhounu s četnými krátkými výstupky a mnohem vyšší boční výstupky pro jistotu v nezpevněném terénu. Pro terén, kde je trakce s rychlostí na prvním místě. USAGE:  Gravel / Cyclocross CONDITIONS:  Dirt / Gravel / Loose / Wet   Size Level ETRTO Tubeless Compatibility Casing Weight Compound Min-Max Pressure Part Number 700c x 40mm TCS Light/Fast Rolling 40-6..
1 340 Kč
Pro nás Čechy vtipný název, ale věřte, že tenhle plášť není k smíchu. Drsnější verze extra oblíbeného Riddlera. Kombinuje rychlý střed běhounu s četnými krátkými výstupky a mnohem vyšší boční výstupky pro jistotu v nezpevněném terénu. Pro terén, kde je trakce s rychlostí na prvním místě. USAGE:  Gravel / Cyclocross CONDITIONS:  Dirt / Gravel / Loose / Wet   Size Level ETRTO Tubeless Compatibility Casing Weight Compound Min-Max Pressure Part Number 700c x 40mm TCS Light/Fast Rolling 40-6..
1 340 Kč
Pro nás Čechy vtipný název, ale věřte, že tenhle plášť není k smíchu. Drsnější verze extra oblíbeného Riddlera. Kombinuje rychlý střed běhounu s četnými krátkými výstupky a mnohem vyšší boční výstupky pro jistotu v nezpevněném terénu. Pro terén, kde je trakce s rychlostí na prvním místě. USAGE:  Gravel / Cyclocross CONDITIONS:  Dirt / Gravel / Loose / Wet   Size Level ETRTO Tubeless Compatibility Casing Weight Compound Min-Max Pressure Part Number 700c x 40mm TCS Light/Fast Rolling 40-6..
1 340 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2023