Cyklokrosové

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Špičkový ručně vyráběný lepený, robustní Gravel/CX plášť pro profesionální použití. Lepený běhoun na bázi přírodního kaučuku = nízký valivý odpor a výborná adheze Super Poly materiál zajišťuje vynikající vlastnosti a komfort a odolnost v terénu 2 x PPS ochrana proti defektu 260 TPI 2,8 - 4,5 PSI 385 g
1 700 Kč
Špičkový ručně vyráběný lepený závodní cyklokrosový plášť pro profesionální použití na bázi přírodního kaučuku = nízký valivý odpor a výborná adheze. Chicane je rychlý, ale spolehlivý plášť dávající oporu ve zhoršený podmínkách jako např. hardpackingu, mokré trávě nebo zimních podmínkách. Super Poly materiál zajišťuje vynikající vlastnosti a komfort a odolnost v terénu. Specifikace: Použití pouze s ráfky se žlábkem - Hooked a tmelem Challenge Smart Tubeless Ready Tlak: 2-3.5 BAR 300 TPI PPS ..
1 950 Kč
Špičkový ručně vyráběný plášť na bázi přírodního kaučku. Jedná se o závodní cyklokrosové pláště do každého terénu s nízkým valivým odporem a výbornou adhezí. Super polly materiál zajišťující vynikající vlastnosti, komfort a odolnost.  Specifikace: Použití: všechny terény Hmotnost: 365g Tlak: 2.1-2.7 BAR Bezpečný limit: 500KPa
1 950 Kč
Limus je gravel plášť, který se díky vysokým hrotům cítí jako doma na měkkém podkladu, kde poskytuje přilnavost a výkon. Díky velkým vzdálenostem mezi hroty běhounu má pneumatika dobré samočisticí vlastnosti. Díky tomu se snáze zbavuje nečistot a bláta. Systém ochrany proti propíchnutí tvoří lehká a pružná přídavná vrstva, která je zabudovaná pod běhounem a snižuje riziko propíchnutí od trnů nebo kamínků. Tire type: folding tires intended use : Gravel, Cross Size (inches): 28" | 700 x 33C Size (..
1 950 Kč
 - cyklokrosový plášť Kenda Flintridge K-1152 - 700 x 35 C (35-622) - 120TPI - hmotnost: 481 g. Kevlar. L3R PRO - zdokonalená verze směsi L3R. Výhody spočívají v prodloužené životnosti vzorku a ve snížené hmotnosti pláště. Používá se převážně na špičkových pláštích KENDY pro horská a silniční kola. STICK-E COMPOUND - směs měkčí gumy absorbující nárazy (směs tvrdosti 50) pro perfektní přilnavost a kontrolu trakce. Nárazy absorbující guma reaguje jako forma odpružení přizpůsobující se nerovnostem...
1 190 Kč
hmotnost 395 g 30 TPI 700x35C  
309 Kč
 - cyklokrosový plášť Kenda Flintridge K-1152 - 700 x 40 C (40-622) - 60TPI KEAVLAR, L3R PRO - zdokonalená verze směsi L3R. Výhody spočívají v prodloužené životnosti vzorku a ve snížené hmotnosti pláště. Používá se převážně na špičkových pláštích KENDY pro horská a silniční kola.STICK-E COMPOUND - směs měkčí gumy absorbující nárazy (směs tvrdosti 50) pro perfektní přilnavost a kontrolu trakce. Nárazy absorbující guma reaguje jako forma odpružení přizpůsobující se nerovnostem.DTC, DTC2 - kombinac..
790 Kč
Plášť Pirelli Cinturato™ CROSS H 33-622 NEZASTAVITELNÁ VÝKONNOST Nízký profil a kompaktní vzdálenosti ve vzorku běhounu pro rychlou a jistou jízdu v jakémkoliv terénu s pevným podkladem, za sucha i za mokra. Vlastnosti: • Složení gumové směsi SpeedGRIP pro nízký valivý odpor při jízdě na silnici či mimo ní je kombinované s vysokou odolností proti protržení a výborným záběrem za mokra. • Vysokopevnostní tkaná nylonová tkanina TechWALL pokrývá plochu od patky k patce pro přidanou ochranu proti p..
1 397 Kč 1 344 Kč
Plášť Pirelli Cinturato™ CROSS M 33-622 NEZASTAVITELNÁ VÝKONNOST Střední profil a vzdálenosti ve vzorku běhounu pro rychlou a jistou jízdu v jakémkoliv terénu se smíšeným podkladem (tvrdý až měkký podklad), za sucha i za mokra. Vlastnosti: • Složení gumové směsi SpeedGRIP pro nízký valivý odpor při jízdě na silnici či mimo ní je kombinované s vysokou odolností proti protržení a výborným záběrem za mokra. • Vysokopevnostní tkaná nylonová tkanina TechWALL pokrývá plochu od patky k patce pro přid..
1 392 Kč 1 344 Kč
TECHNOLOGIEochrana KevlarGuardKevlar®Guard - osvědčená ochrana ze specielního kaučuku a kevlarových vláken.ReflexReflexní pruh.Rozsvítí se při nasvícení reflektorem.Se svítícími kruhy ve velikostikola budete bezpečni i v nejtmavější noci. POPIS Lehký a ekonomický.Crossový plášť s odpovídajícím semí-slick profilem pro lehké odvalování dobrý záběr v zatáčkách. PARAMETRY Barevné provedení Reflex EPI 50 Min/max tlak 2,5-4,5 bar Ochrana KevlarGuard Rozměr 35-622 Směs SBC Max.za..
609 Kč
EAN 4026495757027 POPIS Špičkový výkon v terénu.S neuvěřitelně nízkou váhou a excelentním záběrem PARAMETRY Rychlost Záběr Odolnost Životnost Barevné provedení Černá EPI 67 Min/max tlak 4,0-6,5 bar Rozměr 30-622 Směs Dualcompound Max.zatížení při max.tlaku 65 kg
689 Kč
 Lehký a ekonomický .P lášť s odpovídajícím semí-slick profilem pro lehké odvalování dobrý záběr v zatáčkách.Rychlost: 3Záběr silnice: 3Záběr off-road: 3Ochrana: 3Životnost: 3Provedení: ActiveBarevné provedení: černáEPI: 50Min/max tlak: 3,0-5,5 barTech. ochrana: KevlarGuardRozměr pláště: 28x1,2 ETRTO 30-622Směs: SBCMax.zatížení při max.tlaku: 55 kgVáha (cca váha, možná odchylka +/- 8%): 430 gDuše: 17,18Rozměr: 28"
529 Kč
 Lehký a ekonomický .P lášť s odpovídajícím semí-slick profilem pro lehké odvalování dobrý záběr v zatáčkách.Rychlost: 3Záběr silnice: 3Záběr off-road: 3Ochrana: 3Životnost: 3Provedení: ActiveBarevné provedení: černáEPI: 50Min/max tlak: 2,5-4,5 barTech. ochrana: KevlarGuardRozměr pláště: 28x1,35 ETRTO 35-622Směs: SBCMax.zatížení při max.tlaku: 60 kgVáha (cca váha, možná odchylka +/- 8%): 480 gDuše: 17,18Rozměr: 28"
529 Kč
Co udělá již téměř perfektního všeuměla ještě lepším? Žádný lehký úkol pro Schwalbe vývojáře. Výsledek je přesto skvělý. Profil nového Smart Sama je moderní a zároveň robustní. Kompaktní střed běhounu se stará o příjemné odvalování, hranaté vnější bloky garantují optimální záběr v terénu. Tím je Smart Sam doma na každém povrchu a take na silnici se příjemně odvaluje.Rychlost: 4Záběr silnice: 3Záběr off-road: 5Ochrana: 3Životnost: 5Provedení: PerformanceBarevné provedení: Černá+reflexní pruhEPI: ..
769 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky. Rychlý a přilnavý na hladkém povrchu, v suchých nebo mokrých podmínkách. Allround nabízí vše pro crossový závod. - výrazné boční výstupky pro rychlé projetí zatáčky za sucha i mokra. Nejlepších výsledků dosáhnete s X-One Allround v bezdušové verzi Tubeless easy.
1 229 Kč 1 159 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky. Rychlý a přilnavý na hladkém povrchu, v suchých nebo mokrých podmínkách. Allround nabízí vše pro crossový závod. - výrazné boční výstupky pro rychlé projetí zatáčky za sucha i mokra. Nejlepších výsledků dosáhnete s X-One Allround v bezdušové verzi Tubeless easy.Rychlost: 7Záběr silnice: 8Záběr off-road: 8Ochrana: 7Životnost: 5Provedení: PerformanceBarevné provedení: classic skinEPI: 67Min/max tlak: 2,8-4,8 barRozměr pláště: 28x1,3 ETRTO 33-622Směs: AD..
1 159 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky. Rychlý a přilnavý na hladkém povrchu, v suchých nebo mokrých podmínkách. Allround nabízí vše pro crossový závod. - výrazné boční výstupky pro rychlé projetí zatáčky za sucha i mokra. Nejlepších výsledků dosáhnete s X-One Allround v bezdušové verzi Tubeless easy.Rozměr: 28"
1 159 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky. Rychlý a přilnavý na hladkém povrchu, v suchých nebo mokrých podmínkách. Allround nabízí vše pro crossový závod. - výrazné boční výstupky pro rychlé projetí zatáčky za sucha i mokra. Nejlepších výsledků dosáhnete s X-One Allround v bezdušové verzi Tubeless easy.Rychlost: 9Záběr silnice: 8Záběr off-road: 8Ochrana: 8Životnost: 6Provedení: EvolutionBarevné provedení: černáEPI: 67Min/max tlak: 2,8-4,8 barRozměr pláště: 28x1,35 ETRTO 35-622Směs: Addix Spee..
1 639 Kč
Crossový specialista na bláto.  Na cyklokrosové trati a také na každém blátivém poli a lesní cestě během zimní vyjížďky. Z tohoto důvodu je X-One Bite k dispozici výhradně v bezdušovém provedení pro nejlepší výkon v obtížných podmínkách. - hrubé kulaté bloky pro optimální záběr i za těch nejnepříznivějších podmínek Pozoruhodný výkon nabízí "Bite" jako přední plášť v kombinaci s X-One Allround nebo X-One Speed ​​na zadním kole.Rychlost: 8Záběr silnice: 8Záběr off-road: 10Ochrana: 8Život..
1 639 Kč
Závodní cyklokrosový plášť - Nová konstrukce běhounu s všestrannými vlastnostmi - Lepší trakce v zatáčkách a vynikající valivé vlastnosti - Hladká konstrukce souplesse: nízký valivý odpor + vysoká přilnavost díky kostře SuperRace a také velmi dobrá ochrana proti průrazu díky V-Guard. - Volba německých šampionů (Judith Krahl a Sascha Weber).
1 898 Kč 1 879 Kč
Závodní semi-slick - Nejnižší valivý odpor v řadě X-One - Semi-slicková konstrukce se stoupacími a brzdovými špalíky - Elegantní konstrukce souplesse: Nízký valivý odpor + vysoká přilnavost díky kostře SuperRace + vysoká ochrana proti průrazu díky V-Guard.
1 898 Kč 1 879 Kč
100% zaměřen na rychlost. Rychlostní verze řady X-One byla speciálně navržena pro suché cyklokrosové trasy. Pro maximální rychlost je centrum běhounu extrémně ploché. Ploché kulaté výstupky jsou podporovány inovativními vícevrstvými bloky pro vynikající trakci. Svislé vnější bloky  zajišťují stabilitu v zatáčkách. Nejlepších výsledků dosáhnete s X-One Speed ​​s technologií Tubeless Easy.linie EVO.Rozměr: 28"
1 159 Kč
Terreno Zero 32-622 je ideální plášť pro Gravel kola nebo pro cyklocrossová kola. Šedočerné provedení (boky jsou šedé) Centrální běhoun je inspirován nejrychlejší pneumatikou Corsa, aby přesun po silnici probíhal co nejhladšeji a nejrychleji, ale na bocích běhounu jsou šestihranné "konflíky", které zajišťují dobrý záběr na nezpevněných cestách (štěrk, hlína). TNT - technologie funkční ochrany proti defektu a proříznutí bočnic Terreno Zero používá směs Vittoria Graphene 2,0 . Tento revoluční mat..
1 238 Kč
NOVINKA!!! Cyklocrossový plášť 33-622 TNT tubelles ready Graphen 2.0, plášť , který díky rychlému středovému vzorku neztrácí rychlost a zároveň velmi dobře umí i v bahně, písku nebo na šotolině. Ideální univerzální gravel/cyklokrosová guma, která razantně oddálí okamžik, kdy váš obličej začne skenovat texturu povrchu právě projížděné cesty. A to vše, i když podklad a podmínky se neustále mění. TNT tubeless ready se zvýšenou ochranou na bocích maximálně univerzální vzorek hmotnost:420g 120 TPI..
1 226 Kč
NOVINKA!!! Cyklocrossový plášť 33-622 TNT tubelles ready G+ plášť , je ultimátní zbraň pro dny, kdy se směr deště vysmívá gravitaci a močál je ta sušší část závodního okruhu. Vyvinutá díky spolupráci s předními cyklokrosovými válečníky. TNT tubeless ready se zvýšenou ochranou na bocích agresivní vzorek do bahna a mokra se stále velmi dobrým valivým odporem
1 176 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024