Cyklokrosové

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Váha: 320g
1 449 Kč 1 099 Kč
Vyber si svoji cestu. Pro dobrodružství. Pro více komfortu. Nová gravelová řada Terra ti umožní využít každou terenní zkratku ke tvému cíli.
1 599 Kč
 - cyklokrosový plášť Kenda Flintridge K-1152 - 700 x 35 C (35-622) - 120TPI - hmotnost: 481 g. Kevlar. L3R PRO - zdokonalená verze směsi L3R. Výhody spočívají v prodloužené životnosti vzorku a ve snížené hmotnosti pláště. Používá se převážně na špičkových pláštích KENDY pro horská a silniční kola. STICK-E COMPOUND - směs měkčí gumy absorbující nárazy (směs tvrdosti 50) pro perfektní přilnavost a kontrolu trakce. Nárazy absorbující guma reaguje jako forma odpružení přizpůsobující se nerovnostem...
1 190 Kč
Galuska Michelin POWER CYCLOCROSS JET TUBULAR 33-622 (700X33) Závodní cyklokrosová galuska. Poslední generace zelené gumové směsi. Rychlost: Malé bloky vzorku běhounu poskytují excelentní odolnost vzorku a maximální rychlost. Svižnost a přilnavost: Vylepšený přenos síly ze šlapání pro kontrolu nad jízdou. Robustnost: Speciální vyztužení umožňuje bezpečnou jízdu na všech typech terénů na nízkých tlacích. Konstrukce: 2x160 TPI Hmotnost: 380 g Min. tlak: 3 bar Max. tlak: 5 bar..
3 164 Kč 2 251 Kč
Galuska Michelin POWER CYCLOCROSS MUD TUBULAR 33-622 (700X33) Ideální partner pro závodění v cyklokrosu. Poslední generace zelené gumové směsi. Trakce a grip: Vzorek běhounu a galusková konstrukce přenášejí sílu ze šlapání efektivněji v bahnitých podmínkách pro kontrolu nad jízdou. Odolnost: Pro jízdu na nízkých tlacích v rozbitém terénu díky použití speciálně přizpůsobených zesílení z bavlny. Konstrukce: 2x160 TPI Hmotnost: 380 g Min. tlak: 3 bar Max. tlak: 5 bar..
3 164 Kč 2 212 Kč
Plášť Michelin POWER CYCLOCROSS MUD TS TLR 33-622 (700x33C) Absolutní kontrola nad ovládáním kola v blátivých podmínkách. Poslední generace zelené gumové směsi. Svižnost a přilnavost: Nový vzorek běhounu s většími mezerami mezi bloky pro lepší kontrolu v blátivým terénu. Odolnost: Extra odolný plášť díky zesilující vrstvě “Bead 2 Bead Protek”, kdy je pod běhounem a na bočnicích umístněná vyztužující překřížená vrstva. Konstrukce: 3x120 TPI Hmotnost: 390 g Min. tlak: 3 bar Max. tlak: 5 bar Tube..
1 153 Kč 828 Kč
Mitas X-Field Tubeless Supra, 33-622 (700x33C) Mitas X-Field je cyklocrossový plášť pro drsnější a členitější terén než X-Road. Díky WELTEX technologii máte jistotu dlouhé životnosti pláště. Materiál je velmi flexibilní a přizpůsobí se v téměř jakýchkoliv podmínkách. CRX Light Compound sloučenina poskytuje vynikající ovladatelnost, ať už jedete po polní cestě nebo zpevněné silnici. Díky větším a méně hustě osazeným členům dezénu je určený do těžších podmínek. Mezi trojicí našich cyklocrossových..
622 Kč
Plášť Pirelli Cinturato™ CROSS H 33-622 Nízký profil a kompaktní vzdálenosti ve vzorku běhounu pro rychlou a sebevědomou jízdu v terénu s pevným podkladem, za sucha i za mokra. V šířce 33 je plášť na míru navržený pro cyklokrosové nasazení. Složení gumové směsi SpeedGRIP má vyrovnanou efektivitu odvalování na silnici i v terénu ve spojení s vysokou odolností proti proříznutí a výbornou přilnavostí za mokra. Vysoce odolná nylonová kanina od patky k patce tvoří dodatečnou ochranu proti proříznutí..
1 319 Kč
Plášť Pirelli Cinturato™ CROSS M 33-622 Střední profil a vzdálenosti ve vzorku běhounu pro rychlou a sebevědomou jízdu ve smíšeném terénu (tvrdý až měkký podklad), za sucha i za mokra. V šířce 33 je plášť na míru navržený pro cyklokrosové nasazení. Složení gumové směsi SpeedGRIP má vyrovnanou efektivitu odvalování na silnici i v terénu ve spojení s vysokou odolností proti proříznutí a výbornou přilnavostí za mokra. Vysoce odolná nylonová kanina od patky k patce tvoří dodatečnou ochranu proti pr..
1 319 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky. Rychlý a přilnavý na hladkém povrchu, v suchých nebo mokrých podmínkách. Allround nabízí vše pro crossový závod. - výrazné boční výstupky pro rychlé projetí zatáčky za sucha i mokra. Nejlepších výsledků dosáhnete s X-One Allround v bezdušové verzi Tubeless easy.Rychlost: 9Záběr silnice: 8Záběr off-road: 8Ochrana: 8Životnost: 6Provedení: EvolutionBarevné provedení: černáEPI: 67Min/max tlak: 2,8-4,8 barRozměr pláště: 28x1,3 ETRTO 33-622Směs: Addix Speed..
1 639 Kč
Crossový plášť pro všechny podmínky . Mimořádně propracovaný profil činí z tohoto Schwalbe X-One nejuniverzálnější a neuvěřitelně rychlý plášť. Rychlý a a zároveň přilnavý v suchých nebo vlhkých podmínkách. Allround nabízí vše pro perfektní jízdu.
484 Kč
X-One v provedení s ještě hrubším vzorkem. Crossový specialista pro opravdu bahnité dny.Rychlost: 4Záběr silnice: 3Záběr off-road: 5Ochrana: 4Životnost: 3Provedení: PerformanceBarevné provedení: černáEPI: 67Min/max tlak: 2,8-4,8 barRozměr pláště: 33-622Směs: DualCompoundMax.zatížení při max.tlaku: 70 kgVáha (cca váha, možná odchylka +/- 8%): 350 gRozměr: 28"
899 Kč
NOVINKA!!! Cyklocrossový plášť 33-622 TNT tubelles ready Graphen 2.0, plášť , který díky rychlému středovému vzorku neztrácí rychlost a zároveň velmi dobře umí i v bahně, písku nebo na šotolině. Ideální univerzální gravel/cyklokrosová guma, která razantně oddálí okamžik, kdy váš obličej začne skenovat texturu povrchu právě projížděné cesty. A to vše, i když podklad a podmínky se neustále mění. TNT tubeless ready se zvýšenou ochranou na bocích maximálně univerzální vzorek hmotnost:420g 120 TPI..
1 065 Kč
NOVINKA!!! Cyklocrossový plášť 33-622 TNT tubelles ready G+ plášť , který díky rychlému středovému vzorku neztrácí rychlost a zároveň velmi dobře umí i v bahně, písku nebo na šotolině. Ideální univerzální gravel/cyklokrosová guma, která razantně oddálí okamžik, kdy váš obličej začne skenovat texturu povrchu právě projížděné cesty. A to vše, i když podklad a podmínky se neustále mění. TNT tubeless ready se zvýšenou ochranou na bocích maximálně univerzální vzorek hmotnost:420g..
1 026 Kč
NOVINKA!!! Cyklocrossový plášť 33-622 TNT tubelles ready G+ plášť , je ultimátní zbraň pro dny, kdy se směr deště vysmívá gravitaci a močál je ta sušší část závodního okruhu. Vyvinutá díky spolupráci s předními cyklokrosovými válečníky. TNT tubeless ready se zvýšenou ochranou na bocích agresivní vzorek do bahna a mokra se stále velmi dobrým valivým odporem
1 052 Kč
Mezcal je ideální plášť pro Gravel a cyklocrossová kola, která se nejčastěji pohybují v terénu. Vyznačuje se jedinečným nízkoprofilovým běhounem, který je ve středu těsně rozložen, pro nízký valivý odpor a odolnost. Mezcal III používá směs Vittoria Graphene 2,0 . Tento revoluční materiál umožňuje odstraňování přírodních materiálů z gumy. To znamená, že již není třeba dělat kompromisy mezi rychlostí, přilnavostí, odolností a odolností proti propíchnutí. Vittoria je jediný výrobce pneumatik, kte..
1 116 Kč
crossový plášť 37-622 s protiprůrazovou vložkou v běhounu a reflexním proužkem na boku
680 Kč 593 Kč
Pro nás Čechy vtipný název, ale věřte, že tenhle plášť není k smíchu. Drsnější verze extra oblíbeného Riddlera. Kombinuje rychlý střed běhounu s četnými krátkými výstupky a mnohem vyšší boční výstupky pro jistotu v nezpevněném terénu. Pro terén, kde je trakce s rychlostí na prvním místě. USAGE:  Gravel / Cyclocross CONDITIONS:  Dirt / Gravel / Loose / Wet   Size Level ETRTO Tubeless Compatibility Casing Weight Compound Min-Max Pressure Part Number 700c x 40mm TCS Light/Fast Rolling 40-6..
1 220 Kč
Popis produktuGravel plášť Riddler navržený pro vysokou rychlost v širokém spektru podmínek. Pro jezdce, kteří kladou stejnou prioritu na trakci v terénu a rychlost odvalování. Četné agresivní postraní výstupky a nízko položený středový běhoun zaručují rychlost a jistotu v terénu. Riddler 37 udrží nohy ve hře celé hodiny a poskytuje houževnaté držení v zatáčkách. Neuvěřitelně univerzální Riddler 45 rozšiřuje obzory pro gravel a snadno zvládne delší vyjížďky těžším terénem.USAGE: ..
1 190 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2021