Trekingové

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
1 099 Kč
Plastové pedály SAND s patentovanou protismykovou úpravou SANDBLOCK jsou určené hlavně na elektrokola, a na městská a trekingová kola. Jednolité tělo pedálu z polypropylénu je na plochách pevně osazené protismykovým materiálem s dlouhou životností, který není možné odstranit ani za pommocí nástrojů, je voděodolný a jeho životnost daleko převyšuje životnost klasických materiálů na bázi brusného papíru. Osa pedálu je z borové oceli s rozměrem 9/16" s šestihranem na stranový klíč a je uložená na n..
395 Kč
Plastové pedály TREKK PP jsou vyrobené z odolného a pevného polypropylenu (PP), kde je celý pedál z jednoho kusu. Osa pedálu z uhlíkové oceli s rozměrem 9/16" a dvěmi plochami pro pedálový klíč je uložená na nastavitelných kuličkových ložiskách. Styčné plochy pedálů mají protiskluzovou vrstvu z termoplastické gumy. Pedály jsou vhodné pro trekingová a městská kola. Pedály jsou vybavené vsazenými odrazkami po obou stranách pedálu. Rozměr: 108 x 74 mm. Hmotnost: 366g/pár..
133 Kč
pedály, černé závit 9/16" Revoluční platformové pedály Speciální výměnná platforma vyvinutá ve spolupráci s firmou Vibram Kombinace speciálních materiálů vytváří vynikající grip na pedálu
1 734 Kč
Platformové pedály s jednostranným nášlapným systémem SPD. Jednoduše řešení hybridního pedálu Vám umožňuje vybrat si mezi poklidnou jízdou do práce nebo rychlým tréninkem. Z jedné strany SPD systém, z druhé plochý pedál. Pedály mají vysoce odolné kompozitové tělo a CrMo osu. Jsou vhodné pro trekingová a městská kola nebo elektrokola. Specifikace: Kompozitové tělo CrMo osa Jednostranný systém SPD V balení kufry ve variantě Easy se snadným vypnutím Hmotnost pedálů dle výrobce 402 g..
1 770 Kč
Platformový pedál s jednostranným SPD nášlapným systémem. Vhodný pro elektrokola a městské využití. Vysoce odolné kompozitové tělo pedálu. CrMo osa Spindle Spindle material     Chromoly + Body & platform Technology     Hybrid pedals = half flat + half clipless Body material     Aluminium Platform width     83 mm Q Factor     56 mm Release angle     13° Traction     8 tractions pins Retension & cleats Retention     5 - 10 Cleats     Easy Cleats standard     SPD compatible Weight & size Pe..
2 800 Kč
Guma/ocel, kuličkové, s odrazkou
149 Kč
Pedál s protiskluzovou úpravou na obou stranách a pevným aluminiovým tělem, speciálně navrženým pro použití na city, trekkingových a hybridních kolech. Rozměry 103* x 77.5 x 26 mm (*délka x šířka x výška) Nový "odlehčený" ložiskový systém poskytuje podstatné snížení hmotnosti a výšky pedálu!Pedál SP-823 má z obou stran integrovaný homologovaný retro-reflektor a zapouzdřený ložiskový systém..
352 Kč
materiál: Alu s protiskluzovým povrchem osa: bor 9/16" polymerní kluzný ložisko, zapouzdřené ložisko anatomická konkávní nášplaná plocha integrované odrazky plocha pedálu: 87 x 98 mm
499 Kč
Plastové pedály kuličková ložiska rozměry: 100 x 75 mm osa: 9/16" hmotnost: 250 g s odrazkou protiskluzový povrch
149 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2022