Trekingové

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Exustar E-PM812 jsou univerzální trekingové pedály se třemi typy nášlapů. Z jedné strany je SPD zámek pro cyklistické tretry, z druhé strany platforma pro běžnou sportovní obuv. Tělo pedálu je z eloxovaného hliníku, CrMo osy a dvojitého ložiskového systému (kuličková ložiska). Jednostranné kufry jsou typu EPS-M (kompatibilní s Shimano MTB).   Ložiska: kuličkováOsa: ocelováTělo: HliníkRozměr: 100 x 66 mm  Hmotnost g: 350Typ: Jednostranné SPDRok: 2023
999 Kč
Exustar E-PM818 jsou univerzální trekingové pedály se třemi typy nášlapů. Z jedné strany pedálu je SPD zámek pro cyklistické tretry, z druhé strany platforma pro běžnou sportovní obuv.   Rozměr: 100x67 mmZapouzdřená ložiskaHliníkové těloKompatibilita: Exustar EPS-M, Shimano SPDKufry součástíHmotnost g: 330Typ: Jednostranné SPDRok: 2023
799 Kč
Nášlapné jednostranné nízkoprofilové pedály Exustar E-PM827 vyrobené z CNC opracovaného hliníku. Pedály jsou kompatibilní se sytémem Shimano SPD.   CNC opracovaný hliníkVyměnitelné pinyUtěsněná ložiskaCr-Mo osa eloxovanáJednostranný zámek s nastavitelnou silou vypnutíTyp: Jednostranné SPDHmotnost g: 406Rok: 2024
1 199 Kč
Kombinované turistické jednostrané SPD pedály Exustar. Kompatibilní s běžným SPD systémem.   Hliníkové těloCr-Mo osa CNC obráběnáPrůmyslová ložiskaSPD jednostranný upínací mechanismusKufry (zarážky) E-C05F součástí baleníRozměr: 105 x 66 mmHmotnost g: 330Typ: Jednostranné SPDRok: 2023
1 099 Kč
Plastové pedály SAND s patentovanou protismykovou úpravou SANDBLOCK jsou určené hlavně na elektrokola, a na městská a trekingová kola. Jednolité tělo pedálu z polypropylénu je na plochách pevně osazené protismykovým materiálem s dlouhou životností, který není možné odstranit ani za pommocí nástrojů, je voděodolný a jeho životnost daleko převyšuje životnost klasických materiálů na bázi brusného papíru. Osa pedálu je z borové oceli s rozměrem 9/16" s šestihranem na stranový klíč a je uložená na n..
395 Kč
Plastové pedály TREKK PP jsou vyrobené z odolného a pevného polypropylenu (PP), kde je celý pedál z jednoho kusu. Osa pedálu z uhlíkové oceli s rozměrem 9/16" a dvěmi plochami pro pedálový klíč je uložená na nastavitelných kuličkových ložiskách. Styčné plochy pedálů mají protiskluzovou vrstvu z termoplastické gumy. Pedály jsou vhodné pro trekingová a městská kola. Pedály jsou vybavené vsazenými odrazkami po obou stranách pedálu. Rozměr: 108 x 74 mm. Hmotnost: 366g/pár..
133 Kč
LOOK Geo Trekking je hybridní pedál, který je na jedné straně plochý a na druhé straně kompatibilní s SPD, navržený pro každodenní cesty do práce, po městě nebo na cyklostezky. Nášlapná strana je kompatibilní se systémem SPD a má jednoduchý systém nastavení, který umožňuje nastavit předpětí od 5 do 10. Pedál je dodáván s kufry EASY, které usnadňují záběr o 30 %. Geo Trekking VISION: pedály s všestranným světlem, které se jednoduše připíná a odepíná od pedálů, nabíjí se USB kabelem a zvyšuje vaši..
1 799 Kč
Platformový pedál s jednostranným SPD nášlapným systémem. Vhodný pro elektrokola a městské využití. Vysoce odolné kompozitové tělo pedálu. CrMo osa Spindle Spindle material     Chromoly + Body & platform Technology     Hybrid pedals = half flat + half clipless Body material     Aluminium Platform width     83 mm Q Factor     56 mm Release angle     13° Traction     8 tractions pins Retension & cleats Retention     5 - 10 Cleats     Easy Cleats standard     SPD compatible Weight & size Pe..
2 800 Kč 2 599 Kč
LOOK Geo Trekking Roc je robustní hliníkový pedál, který je na jedné straně plochý a na druhé straně kompatibilní s SPD, navržený pro každodenní cesty do práce, po městě nebo na cyklostezky. Robustní hliníkové složení podporuje vysokou odolnost v jakýchkoli podmínkách a hybridní konstrukce maximální všestrannost. Nášlapná strana je kompatibilní s SPD a má jednoduchý systém nastavení, který umožňuje nastavit napětí od 5 do 10. Pedál je dodáván s kufry EASY, které usnadňují záběr o 30 %.Geo Trekki..
2 599 Kč
Guma/ocel, kuličkové, s odrazkou
149 Kč
univerzální protiskluzové pedály s odrazkami rozměry: 96 x 86 mm osa 9/16" boron kluzná pozdra
209 Kč
Pedál s protiskluzovou úpravou na obou stranách a pevným aluminiovým tělem, speciálně navrženým pro použití na city, trekkingových a hybridních kolech. Rozměry 103* x 77.5 x 26 mm (*délka x šířka x výška) Nový "odlehčený" ložiskový systém poskytuje podstatné snížení hmotnosti a výšky pedálu!Pedál SP-823 má z obou stran integrovaný homologovaný retro-reflektor a zapouzdřený ložiskový systém..
352 Kč
Plastové pedály kuličková ložiska rozměry: 100 x 75 mm osa: 9/16" hmotnost: 250 g s odrazkou protiskluzový povrch
149 Kč
Připravili jsme pro vás dárkové poukazy na nákup zboží a služeb u CYKLOŠVEC Nevíte co dát pod stromeček ? Kupte u nás poukaz na nákup zboží dle vlastního výběru!
2 590 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2023