MTB nášlapné

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Lehké nášlapné pedály Exustar PM213 s výborným poměrem cena/hmotnost/kvalita. Kompatibilní s běžným SPD systémem.Hliníkové těloCr-Mo osa CNC obráběnáLSL těsnění - průmyslová ložiskaSPD oboustranný upínací mechanismusZarážky (kufry) součástí balení E-C05FStříbrná barvaHmotnost g: 324Typ: HorskéRok: 2023
1 199 Kč 999 Kč
Exustar PM228 jsou vynikající trailové pedály, které poskytují mnohem lepší oporu než klasické SPD pedály. Odolné CNC opracované tělo s Cr-Mo osou na dvojitých ložiskách.CNC opracované Al těloCr-Mo osa a Slimline dvojitá ložiskaSystém nášlapu EPS-M (kompatibilní Shimano MTB systém)Tepelně opracovaná osa, CNC-obráběná Cr-MoLožiska LSL bushing & zapouzdřenéOboustranné, nastavitelná síla nacvaknutí/vycvaknutíKufry: E-C05FRozměr: 86 x 90 mmHmotnost g: 360Typ: HorskéRok: 2023..
1 699 Kč 1 599 Kč
Nášlapné pedál Exustar PM239 s termoplastickým tělem s osou Cr-Mo a pouzdrem LSL a utěsněnými ložisky.Kompatibilní se sytémem Shimano SPDTělo z termoplastuTepelně zpracovaná osa, CNC-opracovaná Cr-Mo osa (cartridge).Ložiskové pouzdro LSL bushing & průmyslová ložisa.Kufry E-C05F (SPD)Velikost 85 x 64 mmUkazatel napětí pružiny.Typ: HorskéHmotnost g: 345
1 399 Kč 999 Kč
Pro bezpečnější jízdu v terénu si pořiďte nízkoprofilové MTB pedály Exustar E-PM823 s hliníkovou platformou opatřenou protiskluzovými eloxovanými piny. Tělo pedálu je z extrudovaného hliníku, CNC obráběné CrMo osy a dvojitého ložiskového systému LSL.Rozhraní EPS-M (Kompatibilní systém MTB Shimano)Tělo CNC obráběný hliník, vyměnitelné elox. pinyOsa CNC obráběné Cr-Mo.Ložiska LSL zapouzdřené, utěsněné.Upínání Oboustranné Cr-Mo, nastavitelná síla.Kufry: E-C05FVelikost: 112,5 x 100,5 mmHmotnost: 516..
2 099 Kč
Nízkoprofilový CNC hliníkový pedál, který je opatřen výbornou Cr-Mo osou, protiskluzovými piny a dvojitým ložiskem.   Nízký profilCNC obráběné hliníkové těloOsy Cr-MoSystém: EPS-M (Kompatibilní s běžným Shimano MTB)Tělo: CNC obráběné hliníkové, vyměnitelné piny, eloxované. Osa tepelně opracovaná, CNC Cr-Mo. Ložiska LSL pouzdro, s kvalitním těsněním Zámky oboustranné Cr-Mo, nastavitelné předpětí. Zarážky (kufry) E-C05F součástí baleníRozměr:  112,5 x 101 mmHmotnost g: 498Typ: HorskéRok: 2023..
1 799 Kč
MTB pedály s platformou, která zajišťuje ještě vyšší jistotu při jízdě. Tyto pedály jsou postaveny na tuhém mechanismu s hladkým chodem, který se skládá z Cr-Mo osy a systému s dvojitým ložiskem.   Systém EPS-M kompatibilní s Shimano SPDZapouzdřené SL ložiskaTělo z litého hliníku, ohrádka z odolného termoplastuRozměry: 94,5 x 106 mmKufry E-C05FBarva: transparentní bíláHmotnost g: 448Typ: HorskéRok: 2024
1 699 Kč 1 499 Kč
Sportovně/závodní pedál
1 260 Kč 1 200 Kč
X-Track je základní model MTB pedálu LOOK, který je tvořen robustním hliníkovým tělem a dvojitě utěsněnou osou z materiálu Chromol, Ta zajišťuje naprostou plynulost v průběhu šlapání. Předpětí lze snadno a rychle nastavit v rozsahu 6 až 14 podle požadavků cyklisty. Pedály kombinují mechanismus SPD standardu s širokou kontaktní plochou pro efektivitu a bezpečnost.NEJLEPŠÍ POMĚR VÝKONU A HMOTNOSTISPD pedál musí reagovat na množství různých situací. Fungování pedálů ovlivňují vnější podmínky. Veške..
1 299 Kč
Pedál LOOK X-Track En-Rage Plus má kované hliníkové tělo, které zajišťuje neuvěřitelnou pevnost, a je kompatibilní se systémem SPD. Má 67 mm širokou platformu a 664 mm² kontaktní plochy. To zajišťuje lepší stabilitu a oporu, zejména při vysokých rychlostech. Čepy a žebrování těla pedálu zajišťují přilnavost za všech okolností. Konstrukce modelu byla navržena na základě robustní  osy a ložiskového mechanismu. Ten je odolný vůči poškození vnějšími vlivy (kameny, kořeny, bláto atd.). Boční kontaktn..
2 699 Kč
Pedál LOOK X-Track En-Rage Plus má kované hliníkové tělo, které zajišťuje neuvěřitelnou pevnost, a je kompatibilní se systémem SPD. Má 67 mm širokou platformu a 664 mm² kontaktní plochy. To zajišťuje lepší stabilitu a oporu, zejména při vysokých rychlostech. Čepy a žebrování těla pedálu zajišťují přilnavost za všech okolností. Konstrukce modelu byla navržena na základě robustní  osy a ložiskového mechanismu. Ten je odolný vůči poškození vnějšími vlivy (kameny, kořeny, bláto atd.). Boční kontaktn..
2 699 Kč
Pedál LOOK X-Track En-Rage Plus má kované hliníkové tělo, které zajišťuje neuvěřitelnou pevnost, a je kompatibilní se systémem SPD. Je vybaven titanovou osou, která zvyšuje pevnost a tuhost, zároveň šetří gramy. Má 67 mm širokou platformu a 664 mm² kontaktní plochy. To zajišťuje lepší stabilitu a oporu, zejména při vysokých rychlostech. Čepy a žebrování těla pedálu zajišťují přilnavost za všech okolností. Konstrukce modelu byla navržena na základě robustního vřetena a ložiskového mechanismu. Ten..
5 799 Kč
Pedál LOOK X-Track En-Rage byl vyvinut pro nejextrémněji jízdy. Má působivě širokou kontaktní plochu 545 mm², a to i v případě, že noha ještě není připnutá. Je ideální pro jezdce, kteří hledají pohodlnou šířku pro bezpečnost, ale také poměr kontaktu s povrchem a hmotnosti. Samozřejmostí je konzistentní a odolné upnutí za všech podmínek a vysoce spolehlivý mechanismus SPD. Model byl navržen pro TRAIL / ENDURO styl a je vyroben z hliníku. Je odolný proti poškození vnějšími vlivy (kameny, kořeny, b..
1 899 Kč
MTB pedály LOOK X-Track Race se chlubí mechanismem SPD, který spolehlivě funguje i v těch nejextrémnějších podmínkách a odvádí všechny nečistoty, které se mohou zachytit pod botami. Samozřejmostí je flexibilní, snadné nastavení předpětí od 6 do 14. Optimální zážitek z jízdy získáte díky 6° plovoucímu úhlu a 13° úhlu odepnutí. Boční kontaktní opora vede nohu při hledání pedálu a poskytuje kontaktní bod, i když se bota ještě nezacvakla. Tato široká kontaktní plocha zabraňuje klouzání nohy po těle ..
1 990 Kč
Díky karbonovému tělu se LOOK X-Track Race Carbon stává extrémně lehkým pedálem s hmotností pouhých 175 gramů. SPD pedál musí reagovat na množství různých situací. Fungování pedálů ovlivňují vnější podmínky. Veškerá energie, kterou cyklista vyvine, se na MTB kolo přenáší prostřednictvím pedálů. Jejich role je proto klíčová. Cílem společnosti LOOK bylo najít řešení, které by umožnilo co nejefektivnější přenos energie jezdce. Proto hraje u modelu X-Track Race Carbon primární roli poměr hmotnosti a..
2 999 Kč
V závodě je každá vteřina drahá a nemůžete si dovolit ztratit ani zlomek vteřiny. Pedály LOOK X-Track Race Carbon Ti jsou speciálně navržené pro nejhorší podmínky trailové a cross-country jízdy. Geometrie mechanismu je navržena tak, aby se snadno zapínala za všech podmínek a odváděla veškeré nečistoty (jako je bláto nebo písek), které do pedálu nepatří. Karbonové tělo nabízí kontaktní plochu 515 mm², zatímco titanová osa zajišťuje tuhost a lehkost pedálu: pouhých 145 gramů pod nohou.NEJLEPŠÍ POM..
5 299 Kč
Sportovně/závodní pedál s vynikajícím poměrem přenosu síly a hmotnosti Předpětí pružiny 6 - 14 Composite tělo pedálu CrMo+ osa Nášlapná ploška pedálu CrMo 515 mm2, šířka 60 mm Hmotnost 180 g pedál
2 020 Kč 1 910 Kč
Pedály PD-ME700 se širokou kontaktní platformou umožňují jezdci soustředit se na stopu v trailu. Trailové SPD pedály, navržení pro dokonalou souhru s obuví kolekce SHIMANO AM poskytují vyšší stabilitu v náročném terénu Široká oboustranná platforma zlepšuje stabilitu obuvi na pedálech a přenos energie Integrovaná klec zlepšuje jistotu ovládání neupnutou obuví a chrání upínací mechanismus před nárazy Robustní výstupky zámku zaručují hladké upnutí a uvolnění obuvi Možnost individ..
1 730 Kč 1 390 Kč
Nové turistické jednostrané SPD pedály s integrovanou klecí,CLICK´R - systém s měkčí pružinou pro snadné našlápnutí,naklápěcí klec pro snadné nastupování,integrovaná odrazka,včetně zarážek SM-SH56,hmotnost: 423 g. Pedály mají z jedné strany nášlapný mechanizmus a z druhé strany jsou ploché pro ježdění v normálních botách
1 672 Kč 1 313 Kč
oboustranné nášlapné pedály, černé, s rozšířenou klecí, součástí jsou kufry SH56
1 139 Kč 891 Kč
hybridní pedály SPD Shimano PDM324
1 796 Kč 1 251 Kč
oboustranné MTB pedály SPD Shimano PDMbílé
927 Kč
oboustranné MTB pedály SPD Shimano PDM520 černé
1 337 Kč 866 Kč
oboustranné MTB pedály SPD Shimano PDM520 stříbrné
1 040 Kč 840 Kč
oboustranné MTB pedály, nově v černé barvě, nastavitelné předpětí vypínací pružiny, hmotnost 352g
2 108 Kč 1 437 Kč
oboustranné MTB pedály SPD Shimano PDM540
1 733 Kč 1 375 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024