Napínáky

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
napínák řetězu Amoeba,kladka a vodítko
1 753 Kč 979 Kč
Nový napínák řetězu C.Guide pro jeden, dva i tři převodníky. Vítěz prestižních cen Mileston Bike a Mileston Freeride 2011. Nabízí revoluční systém vedení řetězu. Tento napínák je elegantně přichycený pomocí držáků bovdenu a nebo napřímo k zadní stavbě. K instalaci je potřeba strhovací páska a jeden imbus. Díky C.Guidu Vám již nebude padat řetěz v rozbitém terénu a zároveň se díky nízké váze (15g) nijak razantně nezvýší váha vašeho kola. Také máte možnost si vybrat ze šesti barev: černé, červené,..
998 Kč
CNC Aluminum tělo Systém I.S.C.G 05 Pro převodníky 32-40 zubů K montáži nutný bashguard / rockring
1 490 Kč
29 Kč
1 099 Kč
Tento napínák je určený především pro závodní 4X a FR. Vyvinutý ve spolupráci s Michalem Prokopem. Díky své velice jednoduché a pevné konstrukci zajišťuje snadnou funkci hlavně při závodním nasazení. Oproti napínáku 4X, který slouží pouze jako vodítko řetězu, napínák 4X PRO díky rockringům funguje zároveň i jako chránič řetězu, převodníku a klik proti jejich poškození. Napínák 4X PRO je použitelný pro veškeré druhy středových osiček (čtyř i tisícihranné, ISIS i Octalink). Montuje se přímo na rám..
2 732 Kč 2 630 Kč
Je určený především pro závodní DH. Vyvinutý ve spolupráci s Adamem Vágnerem.Díky své velice jednoduché a pevné konstrukci zajišťuje snadnou funkci hlavně při závodním nasazení. Je použitelný pro veškeré druhy středových osiček (čtyř i tisícihranné, ISIS i Octalink). Montuje se přímo na rám k úchytům ISCG. Pokud rám není vybaven úchyty ISCG, tak se použije adaptér, který je součástí balení. Napínák je dodáván s novým unikátním blatníčkem. Ten v deštivém počasí zabraňuje pronikání bláta k řetězu ..
2 732 Kč 2 630 Kč
549 Kč 159 Kč
do 39 zubů
650 Kč 129 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2018