Lepidla

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
CONTINENTAL ALU, o objemu 25 g, je originální tmel na lepení galusek. Zaručuje snadnou manipulaci, vysokou pevnost a krátkou dobu schnutí.
129 Kč
CONTINENTAL ALU, v dóze o objemu 350 g, je originální tmel na lepení galusek. Zaručuje snadnou manipulaci, vysokou pevnost a krátkou dobu schnutí. Součástí je štětec na aplikaci lepidla.
549 Kč
Lepicí páska pro silniční galusky. Tufo vyvinulo speciální oboustrannou lepící pásku pro instalaci TUFO galusek na karbonové nebo hliníkové ráfky. Tato páska se velmi liší od všech podobných výrobků na trhu. Práce s páskou je jednodušší a rychlejší než s lepidlem. Aktivní povrch pásky umožňuje dokonalé přilepení galusky k ráfku již po několika metrech jízdy. Žádné zašpiněné ráfky, galusky nebo ruce od lepidla, žádné škodlivé výpary. Díky červené separační pásce je vycentrování galusky velmi snad..
238 Kč
Lepicí páska pro silniční galusky. Tufo vyvinulo speciální oboustrannou lepící pásku pro instalaci TUFO galusek na karbonové nebo hliníkové ráfky. Tato páska se velmi liší od všech podobných výrobků na trhu. Práce s páskou je jednodušší a rychlejší než s lepidlem. Aktivní povrch pásky umožňuje dokonalé přilepení galusky k ráfku již po několika metrech jízdy. Žádné zašpiněné ráfky, galusky nebo ruce od lepidla, žádné škodlivé výpary. Díky červené separační pásce je vycentrování galusky velmi..
238 Kč
lepící páska TUFO pro nalepení galusek na ráfek,pro MTB galusky 29"
224 Kč
Nové revoluční lepidlo na lepení galusky na ráfek. Sáček obsahuje 4 x 17ml tubičky. Lepidlo je před zaschnutím omyvatelné vodou, takže je lehce omyvatelné jak z rukou tak také z ráfku. Lepidlo odolává vysokým teplotám, které vznikají při dlouhých sjezdech při brždění.
395 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024