Odvzdušňovací sady

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Sada Bleedkit Formula Premium Gold Cura pro hydraulické brzdy Formula Cura. Zahrnuje: Zlatý hydraulický olej 100 ml - vlastní značka Bleedkit.com pro vysoce výkonné oleje pro brzdové systémy určené pro použití s ​​minerálním olejem. 2x 20 ml stříkačka se speciální zátkou 2x sestava M5 Klíč Torx T10 Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní se všemi hydraulickými brzdami..
929 Kč
Sada Bleedkit Shimano Basic - základní sada pro hydraulické brzdy Shimano. Bez kapaliny. Zahrnuje: 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmenová stříkačka s třmenem na konci o objemu 20 ml a tubou s dlouhou životností Náhradní O-kroužek Kompatibilita : Tato sada je kompatibilní se všemi (2012+) hydraulickými brzdami Shimano (XTR, XT, Saint, Zee, SLX, Deore, Alivio, Acera, Alfine, Metrea), kromě silničních hydraulických brzd Shimano, které vyžadují adaptér a menší odvzdušň..
369 Kč
Sada Bleedkit Shimano Workshop pro hydraulické brzdy Shimano Zahrnuje: 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmen 20 ml stříkačka TPX s dlouhou životností Mosazný adaptér pro silniční hydraulické brzdy Náhradní O-kroužky MTB odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Silniční odvzdušňovací blok 7 mm klíč Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní se všemi (2012+) hydrauli..
1 169 Kč
Sada Bleedkit Shimano Premium pro hydraulické brzdy Shimano. Bez kapaliny. Zahrnuje: 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmenová stříkačka s třmenem na konci o objemu 20 ml a tubou s dlouhou životností Náhradní O-kroužek MTB odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy 7 mm klíč Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní se všemi(2012+) hydraulickými brzdami Shimano (XTR, XT, Saint, Zee, ..
589 Kč
BK-28086 Popis Sada Bleedkit.com Premium Road GOLD edition obsahuje vše pro odvzdušnění naprosto všech hydraulických brzd Shimano. Neobsahuje žádný olej.                Vlastnosti / Obsahuje 30 ml průhlednou nálevku s pákovým zakončením (tělo stříkačky) s mosazným závitem M5.                 Závitová zátka z nerezové oceli (olejová zátka) se závěsem                 Koncovka třmenu 20 ml stříkačka s trubičkou s dlouhou životností                ..
659 Kč
Sada Bleedkit Shimano Workshop Gold pro hydraulické brzdy Shimano Zahrnuje: Zlatý hydraulický olej 100 ml - vlastní značka Bleedkit.com pro vysoce výkonné oleje pro brzdové systémy určené pro použití s ​​minerálním olejem. 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmen 20 ml stříkačka TPX s dlouhou životností Mosazný adaptér pro silniční hydraulické brzdy Náhradní O-kroužky MTB odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Silniční odvzdušňovací blok 7 mm klíč Obou..
1 459 Kč
Sada Bleedkit Magura Premium Gold MT pro hydraulické brzdy Magura Zahrnuje: Zlatý hydraulický olej 100 ml - vlastní značka Bleedkit.com pro vysoce výkonné oleje pro brzdové systémy určené pro použití s ​​minerálním olejem. Páková injekční stříkačka o objemu 20 ml se speciální zátkou Třmenová stříkačka o objemu 20 ml s koncovkou M6 a tubou s dlouhou životností Klíč Torx T25 Náhradní O-kroužek 2x odvzdušňovací blok Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavi..
879 Kč
Odvzdušňovací sada pro brzdy Sram s bleeding Edge.
639 Kč
Sada Bleedkit Sram Basic základní sada pro hydraulické brzdy. Bez kapaliny. Zahrnuje: 2x 20 ml stříkačky Becton & Dickinson 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge. Kompatibilní také se všemi hydraulickými brzdami Avid (Elixir, Juicy ...) a všemi staršími Formula hydraulickými brzdami (Oro, C1, R1, R0, K24,..
795 Kč
Sada Bleedkit Sram Premium Edge pro hydraulické brzdy SRAM. Bez kapaliny. Zahrnuje: 2x 20 ml stříkačky Becton & Dickinson 1x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní pouze s nejnovějšími hydraulickými brzdami SRAM 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge.
899 Kč
Sada Bleedkit Sram Ultimate pro hydraulické brzdy Sram. Bez kapaliny. Zahrnuje: 2x 20 ml stříkačky Becton & Dickinson 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge. Kompatibiln..
1 059 Kč
Odvzdušňovací sada pro nové brzdy Sram s bleeding edge (2017+)
1 219 Kč
Sada Bleedkit Sram Ultimate DOT pro hydraulické brzdy SRAM. Zahrnuje: Tekutina Liqui Moly DOT 5.1 250 ml 2x 20 ml stříkačky Becton & Dickinson 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvore..
1 379 Kč
Sada Bleedkit Sram Workshop pro hydraulické brzdy SRAM. Bez kapaliny. Zahrnuje: 2x 20 ml stříkačky TPX 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge. Kompatibilní také se všemi..
1 459 Kč
Sada Bleedkit Sram Workshop DOT pro hydraulické brzdy SRAM Zahrnuje: Tekutina Liqui Moly DOT 5.1 250 ml 2x 20 ml stříkačky TPX 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge...
1 699 Kč
BK-99033 Popis : Sada Bleedkit.com Workshop Master GOLD Edition obsahuje kromě všeho pro odvzdušnění všech hydraulických brzd Shimano, Magura, TRP a Tektro také stříkačku TPX pro snadnější manipulaci. Obsahuje 30 ml průhlednou nálevku s pákovým zakončením (tělo stříkačky) s mosazným závitem M5. Konec páky 20 ml průhledná nálevka typu Luer slip (tělo stříkačky) pro páky Magura MT. Zátka z nerezové oceli se závitem (olejová zátka) se závěsem Koncovka třmenu 20 ml stříkačka TPX s t..
1 699 Kč
Náhradní silikonové těsnění pro odvzdušňovací sady Bleedkit.
30 Kč
Odvzdušňovací sada pro brzdy Formula plněné minerálním olejem - Modely - CURA - Obsah balení 2 stříkačky a sada šroubení + 2ks hadičky.
895 Kč
Náhradní díl sady Elite Mineral Bleed kit
810 Kč
Sada těsnění pro Elite DOT Bleed kit.
410 Kč
Elite Mineral Oil Bleed kit obsahuje premiové komponenty a stříkačky designovaný pro profesionální mechaniky. Premiové stříkačky s vylpešenou životností a ergonomickým úchytem Inovativní čtvrtotáčkové ventily usnadňují rychlé otevírání a zavírání odvzdušňovacího systému Přímé a 90 stupňové svorky udržující stříkačku ve vzpřímené poloze a ulehčují tak práci Obsahuje výpustné bloky pro dvou a čtyč pistnové brzdové třmeny Deluxe box navíce udržuje malé součástky organizovaně..
2 880 Kč
Odvzdušňovací sada s dostatečnými možnostmi kompatibility pro téměř všechny práce v dílně. Odvzdušňovací sady Pro DOT jsou kompatibilní s většinou hydraulických kotoučových brzd Avid®, SRAM®, Formula®, Hayes® a Hope®.
1 990 Kč
Sada pro odvzdušnění hydraulických kotoučových brzd Shimano, Avid a Hayes Sada obsahuje: 2x stříkačka 2x hadička 1x šroub Shimano/Hayes 1x šroub Avid
333 Kč
Univerzální odvzdušňovací sada RSP Bleed Kit Professional pro profesionální použití. Určeno pro všechny typy brzd Balení obsahuje vše co je zobrazeno na obrázku
929 Kč
odvzdušňovací nádoba TL-BR003 pro MTB brzdové páky BL
265 Kč 221 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024