Odvzdušňovací sady

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Sada Bleedkit Formula Premium Gold Cura pro hydraulické brzdy Formula Cura. Zahrnuje: Zlatý hydraulický olej 100 ml - vlastní značka Bleedkit.com pro vysoce výkonné oleje pro brzdové systémy určené pro použití s ​​minerálním olejem. 2x 20 ml stříkačka se speciální zátkou 2x sestava M5 Klíč Torx T10 Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní se všemi hydraulickými brzdami..
929 Kč
Sada Bleedkit Shimano Basic - základní sada pro hydraulické brzdy Shimano. Bez kapaliny. Zahrnuje: 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmenová stříkačka s třmenem na konci o objemu 20 ml a tubou s dlouhou životností Náhradní O-kroužek Kompatibilita : Tato sada je kompatibilní se všemi (2012+) hydraulickými brzdami Shimano (XTR, XT, Saint, Zee, SLX, Deore, Alivio, Acera, Alfine, Metrea), kromě silničních hydraulických brzd Shimano, které vyžadují adaptér a menší odvzduš..
369 Kč
Sada Bleedkit Shimano Premium Red pro hydraulické brzdy Shimano Zahrnuje: Červený minerální hydraulický olej 100 ml 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmenová stříkačka s třmenem na konci o objemu 20 ml s tuhou Náhradní O-kroužek MTB odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy 7 mm klíč Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní se všemi (2012+) hydraulickými brzdami Shimano (XTR, ..
879 Kč
Sada Bleedkit Shimano Workshop pro hydraulické brzdy Shimano Zahrnuje: 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmen 20 ml stříkačka TPX s dlouhou životností Mosazný adaptér pro silniční hydraulické brzdy Náhradní O-kroužky MTB odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Silniční odvzdušňovací blok 7 mm klíč Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní se všemi (2012+) hydrauli..
1 169 Kč
Sada Bleedkit Shimano Premium pro hydraulické brzdy Shimano. Bez kapaliny. Zahrnuje: 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmenová stříkačka s třmenem na konci o objemu 20 ml a tubou s dlouhou životností Náhradní O-kroužek MTB odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy 7 mm klíč Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní se všemi(2012+) hydraulickými brzdami Shimano (XTR, XT, Saint, Zee, ..
589 Kč
BK-28086 Popis Sada Bleedkit.com Premium Road GOLD edition obsahuje vše pro odvzdušnění naprosto všech hydraulických brzd Shimano. Neobsahuje žádný olej.                Vlastnosti / Obsahuje 30 ml průhlednou nálevku s pákovým zakončením (tělo stříkačky) s mosazným závitem M5.                 Závitová zátka z nerezové oceli (olejová zátka) se závěsem                 Koncovka třmenu 20 ml stříkačka s trubičkou s dlouhou životností                ..
659 Kč
Sada Bleedkit Shimano Workshop Gold pro hydraulické brzdy Shimano Zahrnuje: Zlatý hydraulický olej 100 ml - vlastní značka Bleedkit.com pro vysoce výkonné oleje pro brzdové systémy určené pro použití s ​​minerálním olejem. 30ml injekční stříkačka se speciální zátkou Třmen 20 ml stříkačka TPX s dlouhou životností Mosazný adaptér pro silniční hydraulické brzdy Náhradní O-kroužky MTB odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Silniční odvzdušňovací blok 7 mm klíč Obou..
1 459 Kč
Sada Bleedkit Magura Premium Gold MT pro hydraulické brzdy Magura Zahrnuje: Zlatý hydraulický olej 100 ml - vlastní značka Bleedkit.com pro vysoce výkonné oleje pro brzdové systémy určené pro použití s ​​minerálním olejem. Páková injekční stříkačka o objemu 20 ml se speciální zátkou Třmenová stříkačka o objemu 20 ml s koncovkou M6 a tubou s dlouhou životností Klíč Torx T25 Náhradní O-kroužek 2x odvzdušňovací blok Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavi..
879 Kč
BK-40028 Popis Sada Bleedkit.com Premium GOLD TRP edition obsahuje vše pro odvzdušnění hydraulických brzd TRP / Tektro a brzd Shimano.                Obsahuje 30 ml průhlednou nálevku s pákovým zakončením (tělo stříkačky) s mosazným závitem M5.                 Mosazný adaptér M5-M6 pro hydraulické brzdy TRP / Tektro                 Zátka z nerezové oceli se závitem (olejová zátka) se závěsem                 Konec třmenu 20 ml stříkačka s dlouho..
1 169 Kč
Odvzdušňovací sada pro brzdy Sram s bleeding Edge.
639 Kč
Sada Bleedkit Sram Basic základní sada pro hydraulické brzdy. Bez kapaliny. Zahrnuje: 2x 20 ml stříkačky Becton & Dickinson 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge. Kompatibilní také se všemi hydraulickými brzdami Avid (Elixir, Juicy ...) a všemi staršími Formula hydraulickými brzdami (Oro, C1, R1, R0, K24,..
795 Kč
Sada Bleedkit Sram Premium Edge pro hydraulické brzdy SRAM. Bez kapaliny. Zahrnuje: 2x 20 ml stříkačky Becton & Dickinson 1x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní pouze s nejnovějšími hydraulickými brzdami SRAM 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge.
899 Kč
Sada Bleedkit Sram Ultimate pro hydraulické brzdy Sram. Bez kapaliny. Zahrnuje: 2x 20 ml stříkačky Becton & Dickinson 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge. Kompatibiln..
1 059 Kč
Odvzdušňovací sada pro nové brzdy Sram s bleeding edge (2017+)
1 219 Kč
Sada Bleedkit Sram Ultimate DOT pro hydraulické brzdy SRAM. Zahrnuje: Tekutina Liqui Moly DOT 5.1 250 ml 2x 20 ml stříkačky Becton & Dickinson 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvore..
1 379 Kč
Sada Bleedkit Sram Workshop pro hydraulické brzdy SRAM. Bez kapaliny. Zahrnuje: 2x 20 ml stříkačky TPX 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge. Kompatibilní také se všemi..
1 459 Kč
Sada Bleedkit Sram Workshop DOT pro hydraulické brzdy SRAM Zahrnuje: Tekutina Liqui Moly DOT 5.1 250 ml 2x 20 ml stříkačky TPX 2x sestava M5 1x sestava Edge Náhradní O-kroužky Odvzdušňovací blok pro 2 a 4 pístové brzdy Klíč Torx T10 Oboustranný pásek na suchý zip 25 cm Nitrilové rukavice (velikost L) Kompatibilita: Tato sada je kompatibilní s absolutně všemi hydraulickými brzdami SRAM včetně hydraulických brzd 2017+ s odvzdušňovacím otvorem Bleeding Edge...
1 699 Kč
BK-99033 Popis : Sada Bleedkit.com Workshop Master GOLD Edition obsahuje kromě všeho pro odvzdušnění všech hydraulických brzd Shimano, Magura, TRP a Tektro také stříkačku TPX pro snadnější manipulaci.                Obsahuje 30 ml průhlednou nálevku s pákovým zakončením (tělo stříkačky) s mosazným závitem M5.                 Konec páky 20 ml průhledná nálevka typu Luer slip (tělo stříkačky) pro páky Magura MT.                 Zátka z nerezové oceli se závi..
1 699 Kč
Komplexní sada pro účinné odvzdušnění hydraulických kotoučových brzd.- Kompatibilní se systémy SRAM, Shimano, Hope, Avid, Formula, Tektro, Magura, Hayes MPH a Clarks.- Obsahuje distanční pístek, který zabraňuje nadměrnému vysunutí brzdového obložení.
1 999 Kč
Odvzdušňovací sada pro brzdy Formula typu: B4, Extreme, 4 Racing, ORO, R1, RX, RO, Mega, The One, C1, CR3 - Obsah balení 2 stříkačky a sada šroubení. - pro brzdovou kapalinu DOT
489 Kč
Odvzdušňovací sada pro brzdy Formula plněné minerálním olejem - Modely - CURA - Obsah balení 2 stříkačky a sada šroubení + 2ks hadičky.
895 Kč
Sada těsnění pro Elite DOT Bleed kit.
410 Kč
Elite DOT Bleed kit obsahuje premiové komponenty a stříkačky designovaný pro profesionální mechaniky. Premiové stříkačky s vylpešenou životností a ergonomickým úchytem Inovativní čtvrtotáčkové ventily usnadňují rychlé otevírání a zavírání odvzdušňovacího systému Přímé a 90 stupňové svorky udržující stříkačku ve vzpřímené poloze a ulehčují tak práci Obsahuje výpustné bloky pro dvou a čtyč pistnové brzdové třmeny Deluxe box navíce udržuje malé součástky organizovaně..
2 970 Kč
Elite Mineral Oil Bleed kit obsahuje premiové komponenty a stříkačky designovaný pro profesionální mechaniky. Premiové stříkačky s vylpešenou životností a ergonomickým úchytem Inovativní čtvrtotáčkové ventily usnadňují rychlé otevírání a zavírání odvzdušňovacího systému Přímé a 90 stupňové svorky udržující stříkačku ve vzpřímené poloze a ulehčují tak práci Obsahuje výpustné bloky pro dvou a čtyč pistnové brzdové třmeny Deluxe box navíce udržuje malé součástky organizovaně..
2 970 Kč
Sada pro odvzdušnění hydraulických kotoučových brzd Shimano, Avid a Hayes Sada obsahuje: 2x stříkačka 2x hadička 1x šroub Shimano/Hayes 1x šroub Avid
317 Kč 308 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024