KENDA PLÁŠŤ 26x2.1-1047 SMALL BLOCK EIGHT 60TPI DRÁT

Výrobce: KENDA
Model: PLÁŠŤ 26x2.1-1047 SMALL BLOCK EIGHT 60TPI DRÁT
UPC: 047853623727
Dostupnost: Skladem - odeslání k Vám do 2 dnů
Dotaz na produkt
Naše cena: 590 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Další skvělý vzorek podepsaný největším bikerem všech dob - Johnem Tomacem. Základ vzorku z legendárního pláště Kenda Nevegal. Excelentní vzorek pro suchý povrch. 8 výstupků "Nevegal" tvaru ale v mnohem menší velikosti pro lepší "zakousnutí". DTC - dvojitá směs pro přilnavost v zatáčkách a větší akceleraci středové části. Jeden z nejlépe se odvalujících plášťů řady Kenda Premium. 60 TPI


Rychlý XC plášť na tvrdý povrch, členitý vzor poskytuje velmi dobrý kontakt s terénem, vyvinutý ve spolupráci s Johnem Tamacem, použití pro přední i zadní kolo.
DTC, DTC2 - kombinace měkčí a tvrdší gumové směsi, tvrdší směs L3R PRO nebo L3R (směs tvrdosti 60) je ve středu pláště, směs STICK-E (směs tvrdosti 50) na krajích vzorku. Výhodami jsou vyšší životnost, širší centrální části dezénu, výborná kontrola v krajích a přilnutí povrchu. Používá se u KENDA'S LEGENDS SERIES (kolekce navržených plášťů cyklistickými profesionály) a u silničních plášťů pro výkonnostní cyklistiku.
L3R PRO - zdokonalená verze směsi L3R. Výhody spočívají v prodloužené životnosti vzorku a ve snížené hmotnosti pláště. Používá se převážně na špičkových pláštích KENDY pro horská a silniční kola.
STICK-E COMPOUND - směs měkčí gumy absorbující nárazy (směs tvrdosti 50) pro perfektní přilnavost a kontrolu trakce. Nárazy absorbující guma reaguje jako forma odpružení přizpůsobující se nerovnostem.
 

Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024