KASK

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
157 Kč
lyžařská helma KASK s integrovaným protislunečním štítem barva antracit velikost 59cm
7 137 Kč
lyžařská helma KASK s integrovaným protislunečním štítem barva černá velikost 57cm
7 137 Kč
lyžařská helma KASK s integrovaným protislunečním štítem barva černá velikost 58cm
7 137 Kč
dámská lyžařská helma KASK s integrovaným protislunečním štítem barva růžová velikost 56cm
7 773 Kč
lyžařská helma KASK s integrovaným protislunečním štítem barva imitace carbon velikost 59cm
7 773 Kč
lyžařská helma KASK s integrovaným protislunečním štítem barva červená velikost 58cm
5 177 Kč
jedna UNI velikost 53-61 cm,Počet otvorů:Váha:280 g,Regulovatelný pásek,Vnější skořepina přilby je vyrobena z polykarbonátu,vnitřní část z polystyrenové pěny s plastovou formou.
3 403 Kč
3 403 Kč
jedna UNI velikost 53-61 cm,Počet otvorů:Váha:280 g,Regulovatelný pásek,Vnější skořepina přilby je vyrobena z polykarbonátu,vnitřní část z polystyrenové pěny s plastovou formou.
3 403 Kč
VÝPRODEJ!!! In Mold Technology,počet otvorů:24,Váha: 270 g,regulovatelné pásky,bílo/světlá modrá, Skořepina přilby je vyrobena z EPS materiálu pro větší odolnost při nárazu,regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem nebo dvěma pásky,odvětrání a prodyšnost přilby díky 24 větracím otvorům aerodynamicky rozmístěných, technologie ..
4 541 Kč
VÝPRODEJ!!! In Mold Technology,počet otvorů:24,Váha: 270 g,regulovatelné pásky,bílo/svítivě žlutá se štítkem, Skořepina přilby je vyrobena z EPS materiálu pro větší odolnost při nárazu,regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem nebo dvěma pásky,odvětrání a prodyšnost přilby díky 24 větracím otvorům aerodynamicky rozmístěných, ..
4 541 Kč
3 403 Kč
3 403 Kč
uni velikost
4 348 Kč
přilba Vertigo s motivem vlajky Velké Británie, zadní část přilby je bílá a ne modrá jak je na obrázku,In Mold Technology,počet otvorů:Váha: 270 g,regulovatelné pásky Skořepina přilby je vyrobena z EPS materiálu pro větší odolnost při nárazu,regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem nebo dvěma pásky,odvětrání a prodyšnost při..
5 709 Kč 4 541 Kč
přilba Vertigo s motivem vlajky USA, zadní část přilby je bílá a ne modrá jak je na obrázku,In Mold Technology,počet otvorů:Váha: 270 g,regulovatelné pásky Skořepina přilby je vyrobena z EPS materiálu pro větší odolnost při nárazu,regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem nebo dvěma pásky,odvětrání a prodyšnost přilby díky 24..
5 709 Kč 4 541 Kč
In Mold Technology,počet otvorů:Váha: 270 g,regulovatelné pásky Skořepina přilby je vyrobena z EPS materiálu pro větší odolnost při nárazu,regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem nebo dvěma pásky,odvětrání a prodyšnost přilby díky 24 větracím otvorům aerodynamicky rozmístěných, technologie in-molding se zpevňujícím rámem..
5 709 Kč 4 541 Kč
jedna UNI velikost 53-61 cm,přilba je dostatečně široká,součástí není štít!!!
5 179 Kč
In Mold Technology,počet otvorů:Váha: 270 g,regulovatelné pásky,černo/červená Skořepina přilby je vyrobena z EPS materiálu pro větší odolnost při nárazu,regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem nebo dvěma pásky,odvětrání a prodyšnost přilby díky 24 větracím otvorům aerodynamicky rozmístěných, technologie in-molding se zpevňu..
5 709 Kč 4 541 Kč
50NTA (padesátka) je přilba s 24 větracími otvory a váhou 260 g ,skořepina z EPS materiálu pro větší odolnost při nárazu,technologie in-molding, která poskytuje větší bezpečnost díky polykarbonátové vrchní vrstvě na skořepině přilby v horní části, po obvodu a v zadní části,regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem nebo dvěm..
2 850 Kč 2 842 Kč
Díky novému vnitřnímu zpevňujícímu rámu se model DIECI může pochlubit větší mechanickou odolností. V případě nárazu zaručuje, že struktura skořepiny zůstane vcelku a tudíž je bezpečnější. ;skořepina z EPS pro větší odolnost při nárazu ;100% made in Italy ;jedna univerzální velikost ;regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem n..
4 347 Kč
Přilba INFINITY je nejvyšší model v nabídce firmy KASK, nabízí skvělou aerodynamiku pro vysoké výkony.Byla navržena ve spolupráci s týmem SKY, INFINITY vám může zaručit maximální aerodynamiku a rychlost,pokud je celá uzavřená. Skvělé odvětrávání má jako kompletně uzavřená tak i částečně otevřená.Větrací otvory se otvírají a zavírají jednoduchým gestem ruky posunutím pohyblivého krytu v horní části přilby. Měkké spony umístěny po bocích na upínacím pásku zvyšují komfort,upínací řemínek pod bradou..
6 510 Kč 5 828 Kč
Přilba je svítivě žlutá a spodní část je svítivě zelená.Skořepina přilby je vyrobena z EPS materiálu pro větší odolnost při nárazu,regulační úpínací systém "Up & down", který umožňuje precizní usazení přilby na šíji třemi směry: do výšky, do šířky a inklinací směrem dovnitř nebo ven. Velikost lze ještě přizpůsobit regulací buď otočným kolečkem nebo dvěma pásky,odvětrání a prodyšnost přilby díky 24 větracím otvorům aerodynamicky rozmístěných, technologie in-molding se zpevňujícím rámem pro větší ..
5 709 Kč 4 541 Kč

Sportovnidum.cz © 2017