FULCRUM

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Kolikrát jste si představovali sadu univerzálních kol, vynikající v zimě, hbitou a výkonnou do kopce, bez omezení na méně než dokonalém povrchu silnice, spolehlivou a připravenou, když se potřebujete soustředit výhradně na trénink, a věrného společníka, když jsou vaším cílem velké horské přejezdy, velké vzdálenosti a velká dobrodružství? Racing 3 DB je koncentrát technologií navržených tak, aby zvýšily laťku výkonnosti v širokém spektru situací a nastavily nové standardy spokojenosti a spolehli..
16 990 Kč
Výkon + všestrannost = maximální spokojenost. Racing 4 je klasické eso v rukávu, protože vám dodá něco navíc, ať už je terén jakýkoli.  Je lehký s citlivým středním profilem, který nabízí záviděníhodnou převahu a oči upřené na výkon. Naše oddělení výzkumu a vývoje zúročilo zkušenosti z vývoje podobných ráfků a vytvořilo tento balíček vhodný pro rozmanité požadavky, který se nijak nesnaží zakrýt svůj ušlechtilý původ. Profil 35 mm je vítěznou kombinací skvělého vzhledu a skvělého výkonu. Tento..
10 990 Kč
Díky střednímu profilu 34 mm dosahují nová kola Racing 4 DB dokonalé rovnováhy mezi aerodynamikou, přesností jízdy a všestranností. Jsou ideální pro stoupání, aniž by byla obětována stabilita, jakmile se zvýší rychlost ve sjezdech. Ve skutečnosti si tato kola vybral tým Cofidis pro své tréninkové nastavení.  Oproti modelu 2018 byl profil hliníkového ráfku nové verze CNC obráběn a odlehčen a vnitřní šířka ráfku byla zvětšena na 19 mm (předchozí model měl šířku 17 mm), takže se na něj snadno vejd..
11 990 Kč
Již tak nejlepší sada kol Racing 5 ve své třídě se díky novému designu dostává na vyšší úroveň. Stejné vlastnosti, díky nimž byla sada kol Racing 5 LG v minulosti tak oblíbená, se zkombinovaly s novými prvky, aby vzniklo cenově dostupné, ale zároveň závodně připravené kolo.  Konstrukce s 20 paprsky spolu s širokým asymetrickým profilem zadního ráfku 17C nabízí pozoruhodný výkon jak z hlediska zvýšené boční a torzní tuhosti, tak i zvýšené reaktivity. Nová konstrukce umožňuje homogennější napět..
8 490 Kč
Nová kola Racing 5 DB jsou ideální volbou pro vytrvalostní kola. Díky nižšímu aerodynamickému odporu a snížené tuhosti, které bylo dosaženo nižším profilem ve tvaru písmene U o průměru 24 mm, jsou ideální technickou volbou pro dlouhé vyjížďky bez obav ze stoupání, deště nebo větru, s následnou úsporou energie a zvýšeným komfortem.  V tomto případě došlo u hliníkových ráfků ke zvětšení šířky vnitřního kanálu na 20 mm z předchozích 17 mm a k přidání inovativního systému 2 Way Fit, který umožňuje ..
10 490 Kč
Jedná se o základní model řady Racing DB, který zaručuje výkon a spolehlivost za příznivou cenu. Velkou univerzálnost těchto kol, ať už při tréninku nebo při silničních vyjížďkách s gravel bikem, zajišťují nové hliníkové ráfky s nízkým profilem 24 mm a vnitřním kanálem ráfku 20 mm se systémem 2 Way Fit.  Technické specifikace kol Racing 6 DB zajišťují, že vynikají v různých situacích, ve stoupání i ve větrném počasí, a lze na ně namontovat i širší pláště s duší nebo bezdušové (bezdušová páska j..
8 990 Kč
Díky respektování základních bodů rodiny Racing Zero a interpretaci světa kotoučových brzd se oddělení výzkumu a vývoje společnosti Fulcrum úspěšně vypořádalo s rozhodně složitým úkolem: vyvinout při respektování historie naprosto ohromující produkt. Vše začíná základním konceptem: karbon a hliník společně vytvářejí jedinečnou kombinaci, představenou na její sestře pro tradiční brzdy, aby se zvýšila reaktivita a tuhost k celkové výhodě přesné a rozhodné jízdy. Profil ráfku 30 mm pomáhá s lehko..
54 490 Kč
Cíl byl jasný - navrhnout kolo s kotoučovými brzdami, které by mělo stejnou duši jako původní "Racing Zero". Vytvořit jej nebylo vzhledem k předpokladům a mýtu, na který odkazovalo, snadné. Věříme, že se nám to podařilo, a vyvinuli jsme konstrukci podle stejného vzoru jako u běžných brzd. Zážitek z jízdy je stejný a stejně vzrušující, dokud nepřijde extrémní nápor v ostré zatáčce. TECHNOLOGIE 2-WAY FIT™ / RDB™ RIM DYNAMIC BALANCE / USB™ - KERAMICKÉ ULTRA SMOOTH LOŽISKA™ / 2:1 TWO-TO-ONE™ / 2:..
26 990 Kč
Objevování silnic po klidných vedlejších zpevněných a nezpevněných cestách, s několika terénními úseky pro zábavu, na kolech s oblouky a širšími pneumatikami je něco, co ve společnosti Fulcrum známe a milujeme.  Nové modely Rapid Reds, které vznikly na základě zcela nového projektu, jsou ve smíšeném terénu jako doma. Jsou kompletně vyrobeny z CNC obráběného hliníkového profilu, což výrazně snižuje jejich hmotnost, a jejich vnitřní šířka ráfku 24 mm je ideální pro současné rámy navržené kolem vě..
16 990 Kč
Bikepacking? Nepodporované cyklistické závody? Osvobození se od limitů asfaltových silnic? Nezpevněné cesty, vzrušující výlety, traily a nové obzory... Existuje mnoho způsobů, jak interpretovat něco, co se - zdaleka ne jako nový trend, který si užívá jen pár lidí - stalo jiným způsobem, jak si užít jízdu na kole, který si vybrali mnozí. Pro některé představuje nový způsob, jak si vyzkoušet sebe sama, zatímco pro jiné je to alternativní volba, která nabízí svět nových možností. To vše a ještě v..
10 490 Kč
Fulcrum Rapid Red Carbon: rychle objevujte nové obzory. Rodina kol Rapid Red se nyní může pochlubit sadou kol určenou pro ty, kteří chtějí objevovat nové terény a nové stezky s nádechem extra rychlosti.  Využili jsme technologické know-how z našich špičkových kol a vyvinuli reaktivní, lehká a spolehlivá kola Fulcrum Rapid Red Carbon pro gravel (a pro cokoli, co pro vás gravel znamená). Lehkost a reaktivitu zaručuje karbonový ráfek s asymetrickým profilem S-Shape. Tato technologie zlepšuje rovn..
40 490 Kč
Enduro stanovuje několik jasných pravidel: cyklista se musí spolehnout na solidní a agilní materiály, které jsou vhodné pro stoupání a zejména sjezdy, kdy rychlost dosahuje maxima a terén je rozmanitý, často velmi technický a někdy s řadou neznámých rozhodujících míst.  Jedná se o extrémně selektivní disciplínu, při níž je každá jednotlivá mechanická součástka dlouhodobě zatěžována na maximum. Vzhledem k náročným podmínkám, ve kterých musí kola fungovat, se výzkumné a vývojové oddělení společno..
9 490 Kč
Sada kol bez hranic, žádné omezení při jízdě, a to jak do kopce, tak z kopce. Red Metal 5 byl koncipován s ohledem na všestrannost: lehký a pevný, vyrobený s důrazem na materiály a povrchové úpravy. Technické údaje však nejsou všechno: výlety do nových destinací lépe definují duši tohoto specifického kola pro trailové ježdění. Spolehlivost je ústředním bodem, přesnost jízdy dělá ten rozdíl: 27 mm široký kanál nabízí ideální opěrnou základnu při zatáčení a umožňuje plášti opřít se o zem bez seb..
9 390 Kč
V pořadí druhý MTB model FULCRUM je výsledkem zkušeností získaných při vývoji kola Red Zone Carbon. Red Zone 3 je určeno pro širší okruh jezdců, kteří hledají spolehlivý a odolný produkt pro zábavu a výkon v terénu.   Mezi technickými specifikacemi najdeme náboje a 24 paprsků vpředu a 28 vzadu. CNC obráběný hliníkový ráfek má profil 19 mm a vnitřní šířku ráfku 25 mm. Po estetické stránce je kolo doplněno pokročilou povrchovou úpravou, která kombinuje dvakrát leštěný matný povrch s laserem vylep..
16 990 Kč
Kola Red Zone 7 jsou určena pro horská kola a jsou úvodem do světa FULCRUM. Tato spolehlivá a originální kola jsou pečlivě vyrobena a dokáží se přizpůsobit nejrůznějším podmínkám. Red Zone 7 jsou hliníková cross country-maratonská kola, která dobře fungují jako tréninková kola nebo při střídání se závodními sadami kol. Jsou také ideální pro ty, kteří se s horskou cyklistikou teprve seznamují a chtějí se co nejlépe prosadit. Konverzní sada "2-Way Fit™ Ready" není součástí balení. TECHNOLOGIE A..
7 690 Kč
SPEED je synonymem pro závody a představuje nejvyšší výkon, především když jsou stopky jediným prostředkem pro hodnocení výsledků na závodním kole.  Je to název výrobku vytvořeného pro profesionály World Tour, kteří používají verzi s dušovými pneumatikami, a pro všechny, kteří tato kola používají k závodění. Vycházíme-li z výše uvedeného, jaké vlastnosti by mělo mít 40 mm vysoké kolo SPEED bez duší - které je ideální ve většině situací? To je jednoduché: to nejlepší ze všeho. A tak se zrodilo ..
55 990 Kč
Kombinace důrazu na aerodynamiku a všestrannost vytváří Wind 40 DB. Je přirozené zdůraznit, že konstrukce ráfku o výšce 40 mm je přímým pokračovatelem profilu 55: všechna řešení vyvinutá pro vyšší profil byla zahrnuta i zde, v méně specializované verzi. Takže 40 mm, lehký ráfek, vytvořený superpozicí širokých, moderních jednosměrných vrstev, s výrazným profilem (poloměr 8 mm): inovativní tvary, navržené tak, aby splynuly s pneumatikou v jediný prvek schopný eliminovat turbulence, a nepřerušily..
32 990 Kč
Je čas vyzkoušet model FULCRUM Wind 55 DB a jeho auerodynamicky optimalizovaný profil. 55mm celokarbonový jednosměrný ráfek široký celých 27 mm je výsledkem nekonečného cyklu testů, analýz ve větrném tunelu a laboratorních úprav. Když se rozhodnete závodit na Wind 55 DB překvapí vás dokonalé protínání větru, stabilita a velmi vysoké průměrné rychlosti bez nadměrné námahy. Tyto výhody zajišťuje id 2-Way Fit™, 19mm vnitřní kanál, navržený tak, aby poskytoval nejlepší podporu bezdušovým plášťům a ..
33 990 Kč
Model 75 DB doplňuje řadu WIND. Toto vysokoprofilové kolo je nejlepším vyjádřením veškerého aerodynamického výzkumu a vývoje, který provedli naši inženýři.   Ultra aero profil z něj činí ideální kolo pro časovky, triatlon a všechny situace, kdy aerodynamika hraje roli a kdy šlapete vysokou rychlostí. Výzva projektu byla zaměřena na dosažení vysokých hodnot průniku vzduchu a rychlosti, aniž by byla ohrožena stabilita a ovladatelnost kola, a to i přes výšku profilu. Toho bylo dosaženo důkladným ..
34 990 Kč

Sportovnidum.cz © 2022