ESI GRIPS

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
ESI grips skvěle padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Nekloužou, ale zároveň nelepí. Snižují znecitlivění rukou a únavu paží. Nejoblíbenější varianta Chunky má průměr 32 mm a hmotnost 60 gramů.   Délka: 13 cm Průměr: 32 mm Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí Snadná údržba Hmotnost g: 60 ..
549 Kč
Špičkové 100% silikonové gripy ESIgrips Chunky ve verzi XL - prodloužené na 6,75" / 17 cm. ESIgrips vám padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Neklouže, ale nelepí. Snižuje znecitlivění rukou a únavu paží.   Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar.Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení.Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí.Snadná údržbaDélka: 17 cmPrůměr: 32 mmBarva: černá..
649 Kč
ESI grips skvěle padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Nekloužou, ale zároveň nelepí. Snižují znecitlivění rukou a únavu paží. Varianta Chunky Extra s průměrem 34 mm a hmotností 80 gramů je vhodná pro muže a jezdce s větší dlaní.Délka: 13 cmPrůměr: 34 mmOdolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvarVýborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčeníVynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasíSnadná údržbaHmotnost g: 80..
599 Kč
Zcela nové gripy ESI Fit CR jsou vytvořeny pro co nejpřirozenější úchop řídítek, jedná se o kombinaci gripů Racers Edge a Chunky. Nový tvar gripů vyrovnává tlak rukou na řídítka a díky nim zvyšuje kontrolu nad kolem.   ESIgrips Fit CR jsou vyvinuty s týmem profesionálních jezdců.100% silikonové gripy - Nejlépe absorbující gripy na trhu! Značka ESIgrips je přesvědčena, že logo má být umístěno na řídítkách nebo na bocích plášťů, nikoliv na gripech. ESIgrips vám padnou do ruky a velmi dobře tlumí o..
849 Kč
Díky dvou rozdílným tloušťkám a re-designovanému tvaru nabízí gripy Fit SG skvělý úchop a také co nejefektivnější ovládání kola. Gripy byly navrženy tak, aby docházelo k co nejlepšímu prokrvení horních končetin a co nejmenšího tlaku na tkáň a nervovou soustavu, zároveň vyvinuty pro co nejúčinnější kontakt jezdce s kolem.Hmotnost g: 57
849 Kč
Zcela nové gripy ESI Fit XC jsou vytvořeny pro co nejpřirozenější úchop řídítek, jedná se o kombinaci gripů Chunky a Chunky Extra. Nový tvar gripů vyrovnává tlak rukou na řídítka a díky nim zvyšuje kontrolu nad kolem.   ESIgrips Fit XC jsou vyvinuty s týmem profesionálních jezdců.100% silikonové gripy - Nejlépe absorbující gripy na trhu! Značka ESIgrips je přesvědčena, že logo má být umístěno na řídítkách nebo na bocích plášťů, nikoliv na gripech. ESIgrips vám padnou do ruky a velmi dobře tlumí..
849 Kč
ESI grips skvěle padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Neklouže, ale nelepí. Snižuje znecitlivění rukou a únavu paží. Nejtenčí varianta Racer´s Edge má průměr 30 mm a hmotnost 50 gramů, díky čemuž se hodí pro ženské ruce a pro závodníky, kteří chtějí ušetřit každý gram na kole.  Délka: 13 cmPrůměr: 30 mmOdolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvarVýborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčeníVynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv poča..
499 Kč
ESI grips Ribbed Chunky jsou nové žebrované gripy z dílny amerických ESI. Dobře padnou do ruky a výborně tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Snižují znecitlivění rukou a únavu paží. Jsou určeny pro jakékoliv ježdění. Klíčové vlastnosti Ribbed Chunky:Podélné žebrování pro lepší přilnavost a tlumení nárazů.Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar.Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí.Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení.Nízká váha - pouze 60..
549 Kč
1 pár originálních koncovek do řídítek ESIgrips v různých barvách.
59 Kč
Komfortní silikonová omotávka ESI pro silnici, cyklokros a triatlon.   ESI omotávka nemá a nepotřebuje lepidlo, takže ji můžete otočit naruby jakmile je špinavá, nebo opotřebovaná a jen rozmotat vaše řídítka. Opravdu můžete přemotávat, kdykoli budete chtít!Omotávka je omyvatelná saponátem jako gripy, neklouže, nereaguje na UV záření a na pot.   Obsah balení: 2x omotávka, 2x zátka, 2x zakončovací páska, 2x podlepka k páce.Hmotnost g: 170
1 099 Kč 699 Kč
ESI je silikonová páska 36' – 11 m, která je použitelná na ochranu rámů, opravu omotávky, gripu, utěsnění děravého bowdenu, pod držák a pro další mechanické práce. Tato silikonová páska by měla být nedílnou součástí každého mechanika, který si ji okamžitě oblíbí.Hmotnost g: 170
598 Kč
Silikonová páska 10' – 3m, použitelná na orchranu rámů, opravu omotávky, gripu, utěsnění děravého káblu, pod držák apod.Rok: 2024
249 Kč

Sportovnidum.cz © 2024