ESI GRIPS

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
9 barev / 9 colours 1 pár náhradních koncovek gripů/ 1 pair of Esi bar plugs.
59 Kč
Tento model se vyznačuje nižší váhou a ergonomickým tvarem, který je vhodný pro jakýkoliv typ ruky. Liší se také rozdílnou šířkou silikonu. V balení jsou také záslepky řídítek.Dodáváno v různých barevných variantách Délka: 13 cm Průměr: 32 mm     Klíčové vlastnosti Esi Grips Chunky:  Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí. Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení. Nízká váha - pouze 50 g. 100% silikon. Snadná údrž..
478 Kč
Tyto silikonové gripy jsou složeny z jednoho páru gripů a 6 částí, které se dají různě kombinovat.Tento fakt snížil váhu na 60g. Nejoblíbenější je složení vlajkové trikolóry jako je Česká, Slovenská, Maďarská nebo Německá. 
549 Kč
Nejprodávanější a nejvýkonější model gripů po široké určení. Tyto oblíbené gripy jsou pohodlné a splňuji všechny požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Dodáváno v různých barevných variantách.     Klíčové vlastnosti Esi Grips Chunky EXTRA:  Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí. Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení. Váha pouze 80 g. 100% silikon. Snadná údržba.    ..
599 Kč
Nejoblíbenější a nejvýkonnější model gripů po široké určení. Dodáváno v různých barevných variantách. Váha 60g
549 Kč
NOVÉ ESI grips Fatty's jsou nejhrubší gripy z dílny amerických ESI. Dobře padnou do ruky a výborně tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Snižují znecitlivění rukou a únavu paží. Jsou určeny pro jakékoliv ježdění.     Klíčové vlastnosti Esi Fatty's:  Nejhrubší gripy z nabídky ESI. Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí. Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení. Nízká váha - pouze 76 g. Tloušťka -..
649 Kč
Esi Grips Fit CR poskytují skvělý úchop a také co nejefektivnější ovládání kola. Tento model byl navržen tak, abychom dosáhli co nejvyššího komfortu, ale také co nejúčinnějšího kontaktu s kolem. Zároveň jsou ergonomicky tvarovány tak, aby docházelo k co nejlepšímu prokrvení horních končetin a co nejmenšího tlaku na tkáň a nervovou soustavu.     Klíčové vlastnosti Esi Grips Fit CR:  Kombinace Chunky a Racer's edge Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínk..
849 Kč
ESI grips Chunky Fit XC poskytují skvělý úchop a také co nejefektivnější ovládání kola. Tento model byl navržen tak, abychom dosáhli co nejvyššího komfortu, ale také co nejúčinnějšího kontaktu s kolem. Zároveň jsou ergonomicky tvarovány tak, aby docházelo k co nejlepšímu prokrvení horních končetin a co nejmenšího tlaku na tkáň a nervovou soustavu.     Klíčové vlastnosti Esi Grips Fit XC:  Kombinace Extra Chunky a Chunky. Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných..
849 Kč
NOVÉ ESI grips Plush jsou nejměkčí gripy z dílny amerických ESI. Dobře padnou do ruky a výborně tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Snižují znecitlivění rukou a únavu paží. Jsou určeny pro jakékoliv ježdění.     Klíčové vlastnosti Esi Plush:  Nejměkčí gripy z nabídky ESI. Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí. Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení. Nízká váha - p..
649 Kč
Tento model se vyznačuje nižší váhou a ergonomickým tvarem, který je vhodný pro jakýkoliv typ ruky. Liší se také rozdílnou šířkou silikonu. V balení jsou také záslepky řídítek.Dodáváno v různých barevných variantách Délka: 13 cm Průměr: 32 mm     Klíčové vlastnosti Esi Grips Racer´s Edge:  Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí. Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení. Nízká váha - pouze 50 g. 100% silikon. Snadn..
418 Kč
Tento model se vyznačuje nižší váhou a ergonomickým tvarem, který je vhodný pro jakýkoliv typ ruky.V balení jsou také záslepky řídítek.Dodáváno v různých barevných variantách. Váha 50g
499 Kč
ESI grips Ribbed Chunky jsou nové žebrované gripy z dílny amerických ESI. Dobře padnou do ruky a výborně tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Snižují znecitlivění rukou a únavu paží. Jsou určeny pro jakékoliv ježdění.     Klíčové vlastnosti Ribbed Chunky:  Podélné žebrování pro lepší přilnavost a tlumení nárazů. Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí. Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení. Ní..
549 Kč
ESI grips Ribbed Extra Chunky jsou nové žebrované gripy z dílny amerických ESI. Dobře padnou do ruky a výborně tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Snižují znecitlivění rukou a únavu paží. Jsou určeny pro jakékoliv ježdění.     Klíčové vlastnosti Ribbed Extra Chunky:  Podélné žebrování pro lepší přilnavost a tlumení nárazů. Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí. Výborně sedí na řídítkách bez možnosti pr..
599 Kč
Díky dvou rozdílným tloušťkám a re-designovanému tvaru nabízí gripy Fit SG skvělý úchop a také co nejefektivnější ovládání kola. Tento model byl navržen tak, abychom dosáhli co nejvyššího komfortu ale také co nejúčinnějšího kontaktu s kolem. Gripy byly navrženy tak, aby docházelo k co nejlepšímu prokrvení horních končetin a co nejmenšího tlaku na tkáň a nervovou soustavu. 
849 Kč
Vysoce kvalitní silikonová omotávka, která je díky svým skvělým vlastnostem materiálu velmi pohodlná a pohodlná na omak. Unikátní na této omotávce je, že je použitelná z obou stran a podle síly utažení nastavíme její tloušťku.  V balení jsou dodávány také záslepky a  fixační pásky na konce omotávky. Váha dle namotávání a zkrácení mezi 134-176g. Různé barevné varianty.   Orange, aqua, green, yellow, red, blue - do vyprodání zásob.  
1 099 Kč
Silikonová páska v délce 10' – 3m je použitelná na orchranu rámů, opravu omotávky, gripu, utěsnění děravého bowdenu, pod držák a dalších mechanických prací. Tato silikonová páska by měla být nedílnou součástí každého mechanika, který si ji okamžitě oblíbí. Jedná se o balení, které je určeno pro prodej.
249 Kč
Silikonová páska v délce 10' – 3m je použitelná na orchranu rámů, opravu omotávky, gripu, utěsnění děravého bowdenu, pod držák a dalších mechanických prací. Tato silikonová páska by měla být nedílnou součástí každého mechanika, který si ji okamžitě oblíbí. Jedná se o balení, které je určeno pro prodej.
249 Kč 199 Kč
100% silikonové gripy ve větší velikosti. 6,75" / 17cm 100% silicon grips in bigger size. 6,75" / 17cm
649 Kč
100% silikonové gripy ve větší velikosti. 6,75" / 17cm 100% silicon grips in bigger size. 6,75" / 17cm
799 Kč
100% silikonové gripy ve větší velikosti. 100% silicon grips in bigger size.
799 Kč
100% silokonové gripy ve větší velikosti. 100% silicon grips in bigger size.
1 114 Kč 999 Kč

Sportovnidum.cz © 2022