ESI GRIPS

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
9 barev / 9 colours 1 pár náhradních koncovek gripů/ 1 pair of Esi bar plugs.
59 Kč
Tyto silikonové gripy jsou složeny z jednoho páru gripů a 6 částí, které se dají různě kombinovat.Tento fakt snížil váhu na 60g. Nejoblíbenější je složení vlajkové trikolóry jako je Česká, Slovenská, Maďarská nebo Německá. 
499 Kč
Nejoblíbenější a nejvýkonnější model gripů po široké určení. Dodáváno v různých barevných variantách. Váha 60g
499 Kč
Nejprodávanější a nejvýkonnější model gripů po široké určení. Tyto oblíbené a gripy jsou pohodlné a splňuji všechny požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Dodáváno v různách barevných variantách. Váha 80g
579 Kč
Díky ergonimickému tvaru nabízí gripy Fit CR ERGO skvělý úchop a také co nejefektivnější ovládání kola. Tento model byl navržen tak, abychom dosáhli co nejvyššího komfortu ale také co nejúčinnějšího kontaktu s kolem. Gripy jsou navrženy tak, aby docházelo k co nejlepšímu prokrvení horních končetin a co nejmenšího tlaku na tkáň a nervovou soustavu. 
799 Kč
Díky ergonimickému tvaru nabízí gripy Fit XC ERGO skvělý úchop a také co nejefektivnější ovládání kola. Tento model byl navržen tak, abychom dosáhli co nejvyššího komfortu ale také co nejúčinnějšího kontaktu s kolem. Gripy jsou navrženy tak, aby docházelo k co nejlepšímu prokrvení horních končetin a co nejmenšího tlaku na tkáň a nervovou soustavu. Váha 65g
799 Kč
NOVÉ ESI grips Plush jsou nejměkčí gripy z dílny amerických ESI. Dobře padnou do ruky a výborně tlumí otřesy. Zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Snižují znecitlivění rukou a únavu paží. Jsou určeny pro jakékoliv ježdění.     Klíčové vlastnosti Esi Plush:  Nejměkčí gripy z nabídky ESI. Odolné vůči UV záření, nemění barvu ani tvar. Vynikající v náročných podmínkách i za jakéhokoliv počasí. Výborně sedí na řídítkách bez možnosti protáčení. Nízká váha - p..
499 Kč
Tento model se vyznačuje nižší váhou a ergonomickým tvarem, který je vhodný pro jakýkoliv typ ruky.V balení jsou také záslepky řídítek.Dodáváno v různých barevných variantách. Váha 50g
449 Kč
Tento model se vyznačuje nižší váhou a ergonomickým tvarem, který je vhodný pro jakýkoliv typ ruky.V balení jsou také záslepky řídítek.Dodáváno v různých barevných variantách. Váha 50g Prodáváno bez balení se záslepkami řídítek.
454 Kč 418 Kč
Díky dvou rozdílným tloušťkám a re-designovanému tvaru nabízí gripy Fit SG skvělý úchop a také co nejefektivnější ovládání kola. Tento model byl navržen tak, abychom dosáhli co nejvyššího komfortu ale také co nejúčinnějšího kontaktu s kolem. Gripy byly navrženy tak, aby docházelo k co nejlepšímu prokrvení horních končetin a co nejmenšího tlaku na tkáň a nervovou soustavu. 
799 Kč
Vysoce kvalitní silikonová omotávka, která je díky svým skvělým vlastnostem materiálu velmi pohodlná a pohodlná na omak. V balení jsou dodávány také záslepky a  fixační pásky na konce omotávky. Váha dle namotávání a zkrácení mezi 134-176g. Různé barevné varianty.
1 318 Kč 999 Kč
Silikonová páska v délce 10' – 3m je použitelná na orchranu rámů, opravu omotávky, gripu, utěsnění děravého bowdenu, pod držák a dalších mechanických prací. Tato silikonová páska by měla být nedílnou součástí každého mechanika, který si ji okamžitě oblíbí. Jedná se o balení, které je určeno pro prodej.
249 Kč
100% silikonové gripy ve větší velikosti. 6,75" / 17cm 100% silicon grips in bigger size. 6,75" / 17cm
599 Kč
100% silikonové gripy ve větší velikosti. 6,75" / 17cm 100% silicon grips in bigger size. 6,75" / 17cm
749 Kč
100% silikonové gripy ve větší velikosti. 100% silicon grips in bigger size.
749 Kč
100% silokonové gripy ve větší velikosti. 100% silicon grips in bigger size.
1 114 Kč 929 Kč

Sportovnidum.cz © 2021