Dvoumístné

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Nejoblíbenější dvoumístný dětský vozík Qeridoo KidGoo 2. Oproti předchozímu modelu několik vylepšení.KOMFORTKomfortní sedadlo s adaptivním 5-bodovým pásem - Easy-ARSMultiwheel – kočárkové kolečko s funkcí jogger (aretace)Výškově nastavitelná tlačná rukojeť s ochranou proti převráceníStřešní kryt 3v1 (ochrana proti hmyzu, ochrana proti slunci a ochrana proti stříkající vodě)Střešní kryt s magnetickými upevňovacími prvkyTažné zařízení s univerzální spojkou a funkcí rychlé výměnyÚložný prostor pro ..
20 990 Kč
Nejoblíbenější dvoumístný dětský vozík Qeridoo KidGoo 2 ve verzi Sport, standardně vybaven kotoučovými brzdami.KOMFORTKomfortní sedadlo s adaptivním 5-bodovým pásem - Easy-ARS Multiwheel – kočárkové kolečko s funkcí jogger (aretace) Výškově nastavitelná tlačná rukojeť s ochranou proti převrácení Střešní kryt 3v1 (ochrana proti hmyzu, ochrana proti slunci a ochrana proti stříkající vodě) Střešní kryt s magnetickými upevňovacími prvky Tažné zařízení s univerzální spojkou a ..
23 990 Kč
Dvoumístný odpružený dětský vozík za kolo Qeridoo Qupa2. Nabízí komfortní sedadla s adaptivním 5-bodovým pásem a kočárkové kolečko Multiwheel s funkcí aretace. Doporučujeme pro děti s maximální výškou 116,5 cm.Nově tento model umožňuje také připojení joggingového kolečka.KOMFORT:Komfortní sedadlo s adaptivním 5-bodovým pásem.Multiwheel – kočárkové kolečko s funkcí jogger (aretace)Výškově nastavitelná tlačná rukojeť s ochranou při převráceníStřešní kryt 3v1 (ochrana proti hmyzu, ochrana proti slu..
13 599 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2023