Příslušenství

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
náhradní držák pro přední světla Infini Lava a Mini Lava, pro průměr řidítek 19-32 mm
44 Kč
Držák blikaček INFINI na přilbu. Možnost použití pro jak pro přední blikačku, tak také dozadu. Držák nabízí možnost nastavení úhlu blikačka, tak aby byla vidět. Kompatibilní se světly Olley, Mini Lava a Lava
93 Kč
KNOG PWR Dock je USB nabíjecí stanice pro 2 powerbanky Knog PWR (které lze nabíjet současně). Nabíječka je použitelná pro všechny typy powerbank PWR Modular i Charger. Nabíjet je možné i pomocí elektrické nabíječky A/C, pro rychlejší nabíjení, či připojením přes USB kabel ke PC či laptopu. Balení obsahuje:- nabíjecí stanici- A/C nabíječka- 4x elektrickou zástrčku pro UK, USA, EU a AU
1 299 Kč 899 Kč
269 Kč
Držák KNOG Blinder Helmet Mount je lehký a nízkoprofilový držák, který se připevňuje k držáku cyklopočítače pomocí jednoduchého šroubu, což umožňuje připevnit a upevnit většinu světel Knog Blinder pod jednotkou hlavy. Tento držák není kompatibilní se světly Blinder 600/900/1300 pro přední kolo. Je navržen tak, aby bylo možné upevnit světlo efektivně a esteticky na řídítka.
449 Kč
Držák KNOG Blinder Link Rack Mount Accessory je navržen pro zadní světlo Blinder Link a řeší problém, kdy použití nosičů na kolech často zastiňuje zadní světla cyklisty. Tento držák se montuje na zadní stranu nosiče a je určen k zajištění lepší viditelnosti světel pro ty, kteří mají odlišnou geometrii kola nebo větší brašny na nosiči. Je vyroben z materiálu stejného jako řada Blinder V a nabízí magnetické uchycení pro snadnou montáž světla.Světla Blinder Link jsou vybavena účinnými LED diodami C..
369 Kč
Držák KNOG Blinder Link Saddle Mount Accessory je určen pro zadní světlo Blinder Link. Tento doplněk se montuje přímo pod sedlo, čímž zajišťuje umístění světla v nejlepší možné pozici pro maximální viditelnost. Držák nabízí lehkou konstrukci s hmotností 77 gramů a je vybaven univerzálním držákem na sedlové ližiny, což šetří místo na sedlovce nebo umožňuje použití s teleskopickými sedlovkami. Držák je také kompatibilní s nosiči, řeší problém, kdy použití nosičů často zastiňuje zadní světla cyklis..
399 Kč
KNOG PWR je držák na rám kola vhodný pro přidělání PWR reproduktoru a dalších předmětů jako je třeba kůl, atd. Spolehlivý, z kvalitního materiálu pro odolnost a dlouhou životnost a snadno nastavitelný na kolo.
389 Kč 299 Kč
KNOG PWR je držák na cyklo světlo PWR Mountain 2000 lumenů. Je navržen, aby pevně držel světlo na řídítkách, jeho montáž je snadná a provádí se nad i pod řídítka. Umožňuje rychlé uvolnění světla při parkování vašeho kola. STŘEDOVÁ MONTÁŽ: Design podporuje, aby bylo světlo centrálně umístěno nad a pod řídítky.UTAHOVACÍ ŠROUB: Umožňuje dodatečné utaženíKOMPATIBILITA: všechna PWR světlaPro průměry: 31,8 mm a 35 mmVáha: 20 gHmotnost g: 117
469 Kč 379 Kč
Náhradní gumička pro blikačky KNOG Blinder, které mají vyměnitelné upínání jen na gumičku. Ke gumičce je možnost si objednat i zapínací klip - kod K11887. 3 velikosti.Krátká: Pro řídítka a sedlovky o průměru 22 - 27 mm.Střední: Pro řídítka a sedlovky o průměru 27 - 32 mm.Dlouhá: Pro řídítka a sedlovky o průměru 32 mm a více.
34 Kč
Náhradní gumička pro blikačky KNOG Blinder, které mají vyměnitelné upínání jen na gumičku. Ke gumičce je možnost si objednat i zapínací klip - kod K11887. 3 velikosti.Krátká: Pro řídítka a sedlovky o průměru 22 - 27 mm.Střední: Pro řídítka a sedlovky o průměru 27 - 32 mm.Dlouhá: Pro řídítka a sedlovky o průměru 32 mm a více.
34 Kč
Náhradní gumička pro KNOG Blinder Road. Krátká: Pro řídítka o průměru 22-28 mmDlouhá: Pro řídítka o průměru 29-35 mmRok: 2024
29 Kč
Náhradní upínací gumička pro světla KNOG Cobber. Krátká varianta.Hmotnost g: 39
84 Kč
Krátká náhradní gumička KNOG pro Blinder Arc 640.
34 Kč
49 Kč
KNOG Claps Blinder je náhradní klip pro blikačky a světla KNOG Blinder.
29 Kč
KNOG Cobber Mount je náhradní držák pro blikačky KNOG Mid a Big.Hmotnost g: 39
159 Kč
KNOG Plus je ultralehké 12 gramové náhradní upínání pro blikačku Plus. Z kvalitního materiálu zajišťující dlouhou životnost. Hmotnost g: 12
119 Kč 82 Kč
Náhradní součástka k modelu KNOG Plus. Delší/ LargeKratší / Short
59 Kč 34 Kč
Tento KNOG PWR popruh pro outdoor čelovku oceníte při kempingu, večerních sportovních aktivitách, ale i rybolovu nebo turistice. Čelovku si můžete vytvořit jednoduše z jakéhokoli světla PWR modular, stačí rozdělit powerbanku a světelnou hlavici, kterou nasadíte na popruh.
729 Kč 579 Kč
Potřebujete si vaše svítidlo značky KNOG PWR zavěsit? Připevněte ho k nastavitelnému poutku a máte volné ruce. Také s ním předejdete ztrátám nebo zbytečnému hledání.Hmotnost g: 19
379 Kč 299 Kč
Prodlužovací kabeláž s držákem na helmu KNOG PWR je vhodný pro modulární světla PWR (PWR Road, Trail, Mountain). Připojte světelnou hlavici k helmě a powerbanku vložte do batohu. Hmotnost: 100 gDélka nataženého kabelu: 80 cmKompatibilní se světly PWR Road, PWR Trail a PWR Mountain.
629 Kč 499 Kč
Solární panel PWR Solar 10W je nejnovějším přírůstkem do řady KNOG PWR, modulárního a vyměnitelného systému produktů určených pro náročné outdoorové průzkumy, ať už na kole, nebo pěšky. PWR Solar je vybaven inteligentními funkcemi, díky nimž se tato solární jednotka zcela liší od všeho, co je v této cenové kategorii v současné době na trhu k dispozici.Inteligentní LED diody s dvoji funkcíKdyž LED diody svítí trvale, měří kvalitu dostupného slunečního světla, což umožňuje umístění pro zajištění o..
2 399 Kč 1 899 Kč
KNOG PWR Lighthead je světelná hlavice, která používá kruhový paprsek pro rozpoznání a nasvícení i nepředvídatelných překážek z různých úhlů. Tato modulární hlavice může být také použita i s malými, středními a velkými powerbankami PWR.Když KNOG navrhuje světlo, je pro něj nejdůležitějším bodem optika. Ať už se jedná o nové formy LED diod nebo vzory paprsků, snaží se, aby každý lumen pracoval efektivně, jakmile jste na kole.Pokud používáte světlo PWR i pro jiný druh cyklistiky, tento modulární s..
1 499 Kč 1 199 Kč
KNOG PWR Lighthead je světelná hlavice, která používá kruhový paprsek pro rozpoznání a nasvícení i nepředvídatelných překážek z různých úhlů. Tato modulární hlavice může být také použita i s malými, středními a velkými powerbankami PWR.Když KNOG navrhuje světlo, je pro něj nejdůležitějším bodem optika. Ať už se jedná o nové formy LED diod nebo vzory paprsků, snaží se, aby každý lumen pracoval efektivně, jakmile jste na kole. Pokud používáte světlo PWR i pro jiný druh cyklistiky, tento modulární ..
2 099 Kč 1 679 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024