Čelovky

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Čelovka s 3wattovou LED diodou pro cyklistiku, běh, lezení a další outdoorové aktivity. Horizontální a vertikální nastavení kuželu světla. Možnost nastavení jasu. Externí držák baterií se suchým zipem a možností upevnění na oblečení. Voděodolná. Včetně baterií.
299 Kč 209 Kč
čelové světlo s 5 super LED 3 x AAA baterie - doba nepřetržitého svícení až 60 h 3 režimy: standardní a výkoné svícení + blikání omyvatelná čelenka, která je velmi pohodlná na nošení
648 Kč 598 Kč
čelová svítilna 1x ultra jasná LED dioda tři světelné módy: blikání, standardní, intenzivní doba svícení 5 (intenzivní), 8 (standardní) a 10 hodin (blikání) vodotěsné provedení indikace vybité baterie nabíjení pomocí micro-USB (není součástí balení) nastavitelný úhel balení obsahuje adaptér k montáži (např. na řidítka) - viz obrázek montáže
798 Kč
SIGMA čelovka HEADLED Svítilna čelová diodová Sigma Headled se 4-mi ks ultrasvítivých diod. Má naklápěcí reflektor. Extrémě lehká(37 g bez baterií), svítivost až do 15 m, možnost volby mezi stálým svícením nebo blikáním.
639 Kč
SIGMA čelovka HEADLED Svítilna čelová diodová Sigma Headled s 1 ultrasvítivou diodou. Má naklápěcí reflektor. Extrémě lehká(57 g bez baterií), svítivost až do 35 m, možnost volby mezi 4 intezitami svícení. Odnímatelný pásek. Výdrž baterie až 20 hod. Voděodolnost IP44.
499 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2019