Blikačky

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
 - 2 ultrasvítivé 0,5 wattové červené LED diody  - 3 funkce (svícení, silnější svícení, blikání)  - vestavěný Lithium akumulátor 3,6V  - nabíjení pomocí USB kabelu (součástí balení)  - voděodolné  - silikonový držák na sedlovku  - indikátor nízké kapacity baterie (červená LED dioda)  - indikátor nabíjení (zelená LED dioda během nabíjení svítí, zhasne po celkovém nabití)
259 Kč 229 Kč
Zadní světlo přilby umožňuje zvýšit bezpečnost jezdce a slouží jako doplněk k některým barvám přileb HQBC DISQUS, kde není světlo součástí dodávky. 6 vysoce svítivých LED diod zajišťuje vynikající viditelnost za zhoršených světelných podmínek. Vlastnosti. Jednoduchým stisknutím tlačítka přepínáte mezi režimy svícení. Jako zdroj energie slouží 1 x baterie CR2032, která je součástí balení. Viditelnost světla je v úhlu 180°. Voděodolná konstrukce. Hmotnost: 30 g..
180 Kč
přední gumová blikačka na řidítka,2x bílá LED dioda,napájení 2x baterie bílá
187 Kč 133 Kč
Zadní blikačka Infini Mentis má 5 režimů blikání a svícení. Výstraha při brždění se zapne a upozorní blízké cyklisty a motoristy. Světlo se automaticky přepne do pohotovostního režimu, když kolo není 2 min. v činnosti, čímž se šetří baterie. Úplné vypnutí nastane po 30 min, když nebude kolo uvedeno do pohybu. Dále světlo disponuje indikátorem slabé baterie, který informuje o času nabíjení a zároveň se shoduje s automatickou aktivací režimu nízké spotřeby. Světlo má LED: 1 SMD+16 CHIPS COB RED LE..
618 Kč
Zadní blikačka s 38LED COB čipovou diodou a 7 různými funkcemi blikání a svícení. světelnost: 20 Lm Blikačka Olley je uživatelsky přívětivá, nabízí nízké údržbové připomínky baterie, monitorování výkonu a inteligenstní nabíjení přes micro USB, které se po nabití odpojí. Rozměry: 50,6 x 28 x 20 mm Hmotnost 17,7g Balení: blikačka, USB-microUSB kabel, držák na sedlovku bez použití nářadí (na gumičku)
494 Kč
zadní blikačka 5LED, 4 funkce,objímka na sedlovku na průměr 25-32 mm,napájení 2 x AAA,výdrž 70h svícení, 160h běžného blikání nebo 250h náhodného blikání,baterie jsou součástí balení.
159 Kč
zadní blikačka s 5ti vysoce svítivými LED, 4 funkce, konstantní svítení (výdrž 50h), blikání (výdrž 70 h), "chase" (výdrž 120h), "random" (výdrž 120h) napájení 1 x CR která je součástí balení. Uchycení pomocí objímky na sedlovku, nebo druhý úchyt místo špuntu do řidítek
147 Kč
zadní blikačka se 3 vysoce svítivými SMD LED, 2 funkce, konstantní svítení (výdrž 70h), blikání (výdrž 140 h), napájení 2 x AAA, které jsou součástí balení. Uchycení pomocí objímky na sedlovku.
172 Kč
přední siliconová blikačka Infini,2x bílá LED,dvě funkce bliká,svítí,upevnění na řidítka pomocí gumového pásku,napájení 2x baterie černá
209 Kč 133 Kč
zadní siliconová blikačka Infini,2x červená LED,dvě funkce bliká,svítí,upevnění pomocí gumového pásku,napájení 2x baterie červená
198 Kč 133 Kč
SADA PŘEDNÍ A ZADNÍ BLIKAČKY OLLEY přední blikačka 1x 3W LED/4 funkce (2 intenzity svícení + 2 druhy blikání),nabíjecí přes MicroUSB. Součástí balení je držák na řidítka, USB/MicroUSB kabel, 2x stahovací plastový pásek Rozměry: 49x28x22 mm Hmotnost: 18g Světlo disponuje i indikátorem baterie (zelená 100% - 50% kapacity baterie, oranžová 49% - 25% kapacity baterie, červená 24% - 0% kapacity baterie) Doba svícení a blikání je pouze přibližná, záleží na okolní teplotě ve které světlo provozujete: b..
927 Kč
Knog +("Plus") light is a very bright, 100% waterproof and versatile USB charging light for bicycles. Use the integrated clip to attach the light to the jersey pocket, behind the backpack strap or the cycling bag.Light Plus is usable for night lighting. Just plug Plusinto a T-shirt, shorts, socks or headband with a smart integrated clip.Plus, they guarantee that all hikers, cyclist and runners are well visible all day and night.INTEGRATED CLIP : clip it onto your shirt, shorts, socks or bags usi..
7 999 Kč
KNOG Big Cobber Front je zadní světlo, které nabízí neuvěřitelných 330° svítivosti, díky kterému budete jasně vidět ze všech úhlů. Ve stále hustějším provozu je toto cyklosvětlo skvěle účinné v denním provozu a zvyšuje vaši bezpečnost na silnici. Světelným výkonem 270 lumenů je blikačka Big Cobber opravdu velmi silná. S nízkou váhou 59 g a integrovaným dobíjením přes USB se stává praktickým pomocníkem, kterého lze navíc naprogramovat aplikací Modemaker (včetně režimu ochrany očí). Hmotnost: 59 g..
1 999 Kč
KNOG Blinder Square je přední blikačka pyšnící se s využitím nové technologie COB úchvatnými 200 lumeny, které zajistí, že budete bezpečně vidět za všech podmínek. Světlo je vybaveno mřížkovým vzorem, díky kterému se stává jedním z nejvíce graficky individuálních světel KNOG. Blikačka má 8 různých režimů a obrovskou výhodou je, že není potřeba žádný nabíjecí kabel, připojuje se přímo k USB portům. Je navržena tak, aby odolávala působení živlů. Upnutí na kolo nemohlo být jednodušší. Silikonový pá..
999 Kč
Velké věci přicházejí v malých baleních, a to se opět povedlo u nového Blinder Mini. Díky nové technologii COB má přední Blinder Mini výkon úžasných 50 lumenů, které zajistí, že budete viditelní a v bezpečí za všech světelných podmínek. Vyznačuje se řadou vzorů, díky nimž je tento Blinder Mini jedním z nejindividuálnějších světel KNOG vůbec, zejména pro jeho malou, ale zato mohutnou velikost.Blinder Mini má integrované dobíjení USB a při použití režimu eco flash neuvěřitelných 60 hodin provozu. ..
749 Kč
Nová řada blikaček Blinder Mini, vycházející z řady Blinder 1. Hlavní výhodou je 100% vodotěsnost, vyměnitelná silikonová gumička a vylepšené zapínání.   Svítivost: 20 lumenůPočet diod: 1Úhel světelného paprsku: 20°USB nabíjení5 režimů svícení / blikáníDoba svícení: 1,8-2,5 hod (max. výkon), 3,5 hod (blikání), 10-11 hod (Eco mód)Doba nabíjení 2,5 hodNový atraktivní designHmotnost g: 15
549 Kč 399 Kč
V roce 2002 se v Knogu rozhodli začít přemýšlet o světlech na kolo trochu jinak a nedlouho poté se zrodilo první silikonové světlo na světě - Frog.Od té doby jsme prodali více než 7 milionů kusů - často napodobovaných, nikdy ne úplně napodobených. Nyní, o 20 let později, je Frog zpět a lepší než kdy předtím!Nový a vylepšený model Frog přináší prémiovou technologii v základní cenové hladině a je vybaven nabíjením přes USB-C, pětikanálovými COB LED diodami a novými indikátory nabíjení.Nejoblíbeněj..
599 Kč
KNOG Lil´ Cobber Front je přední světlo, které nabízí neuvěřitelných 330° svítivosti, díky kterému budete jasně vidět ze všech úhlů. Ve stále hustějším provozu je toto cyklosvětlo skvěle účinné v denním provozu a zvyšuje vaši bezpečnost na silnici. Světelným výkonem 110 lumenů, nízkou váhou 25 g a integrovaným dobíjením přes USB se stává praktickým pomocníkem, kterého lze navíc naprogramovat aplikací Modemaker (včetně režimu ochrany očí).Hmotnost: 25 g100 % vodotěsná PŘEDNÍ110 LUMEN (TBC)1.5 hod..
1 149 Kč
KNOG Mid Cobber Front je přední světlo, které nabízí neuvěřitelných 330° svítivosti, díky kterému budete jasně vidět ze všech úhlů. Ve stále hustějším provozu je toto cyklosvětlo skvěle účinné v denním provozu a zvyšuje vaši bezpečnost na silnici. Světelným výkonem 350 lumenů je blikačka Cobber opravdu velmi silná. S nízkou váhou 40 g a integrovaným dobíjením přes USB se stává praktickým pomocníkem, kterého lze navíc naprogramovat aplikací Modemaker (včetně režimu ochrany očí).Hmotnost: 40 g100 ..
1 599 Kč
KNOG Plus Free je přední velmi jasné, 100% vodotěsné a všestranné USB nabíjející světlo. Připněte ho na řídítka, vidlici, nebo použijte integrovanou sponu pro upevnění za kapsu dresu, popruh batohu nebo cyklobrašnu.Jste více běžec než cyklista? Žádný problém. Světlo Plus je použitelné pro noční svícení. Stačí ho zastrčit za tričko, šortky, ponožky nebo čelenku pomocí inteligentního integrovaného klipu a blikačka zaručí, že jsou všichni sportovci dobře viditelní po celý den i noc. Hmotnost: 12 gS..
459 Kč
KNOG Plus je velice jasné, 100 % vodotěsné a všestranné USB nabíjecí světlo pro jízdní kola. Připněte ho na řídítka nebo vidlici, nebo použijte integrovanou sponu pro připevnění za kapsu dresu (za popruh batohu, cyklobrašnu) a můžete vyrazit. Pokud jste více běžec než cyklista, stačí zastrčit blikačku za tričko, šortky, ponožky nebo čelenku pomocí inteligentního integrovaného klipu a získáte dostatečné světlo pro noční svícení. Hmotnost 12 gPřední 40 lumenů / Zadní 20 lumenůVýdrž 2 / 40 hod.5 mó..
499 Kč
KNOG PWR Sound je bluetooth reproduktor a součástí ucelené kolekce PWR, která nabízí zajímavé produkty pro cyklistiku a outdoor, a využívá PWR powerbanky jako zdroje. Je voděodolný a kompatibilní s malou a střední PWR powerbankou (nejsou součástí balení). Reproduktor může být připevněný na rám kol a další trubky, pomocí držáku PWR Frame mount, který lze také dokoupit. Dva zabudované 40 mm reproduktoryDosah 25 metrůRozměry: 97 x 48 x 129 mm  Hrací dobaPowerbanka  50% volume  100% volume3350 mAh  ..
1 699 Kč 1 359 Kč
KNOG PWR Sound je Bluetooth reproduktor, který je součástí ucelené kolekce PWR. Ta nabízí zajímavé produkty pro cyklistiku a outdoor, a využívá PWR powerbanky jako zdroje. Součástí sady je malá powerbanka 3350 mAh, aby mohla zábava pokračovat po delší dobu. Reproduktor může být připevněný na rám kol a další trubky pomocí držáku PWR Frame mount, který lze dokoupit. Dva zabudované 40 mm reproduktoryDosah 25 metrůRozměry: 97 x 48 x 129 mm VoděodolnýKompatibilní s malou a střední PWR powerbankou Hra..
2 699 Kč 2 159 Kč
Představujeme elegantní baterku PWR Seeker, s výkonem 450 lumenů. Ať už měníte pneumatiku ve tmě nebo jdete vysypat koš, díky této výkonné baterce můžete být v klidu.Baterka je dodávána se čtyřmi světelnými režimy, poutkem pro bezpečné uchycení a použití na cestách a lze jej také použít jako powerbanku s kapacitou 2 200 mAh, pro nabíjení dalších USB zařízení.UKAZATEL STAVU BATERIEIndikátor baterie může také zobrazovat stav nabití. Stav baterie můžete zkontrolovat jednoduše stisknutím tlačítka. Č..
1 199 Kč
KNOG Blinder Rear je zadní blikačka pyšnící se s využitím nové technologie COB a úchvatnými 100 lumeny, které zajistí, že budete bezpečně vidět za všech podmínek. Světlo je vybaveno mřížkovým vzorem, díky kterému se stává jedním z nejvíce graficky individuálních světel KNOG. Blikačka má 8 různých režimů a obrovskou výhodou je, že není potřeba žádný nabíjecí kabel, připojuje se přímo k USB portům. Je navržena tak, aby odolávala působení živlů. Upnutí na kolo nemohlo být jednodušší. Silikonový pás..
999 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024