Y klíče

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Praktické spojení tří nejpoužívanějších rozměrů imbusových klíčů v jeden Y Cyclo Tools nástroj ušetří při servisu hodně času. Spojení tří velikostí imbusových klíčů 4, 5 a 6 mm do jednoho plastového těla, které se nejen pohodlně drží, ale zároveň se s nástrojem dobře manpuluje, je perfektní řešení. Velikost těla a jistý úchop pak zaručí jistotu kvalitního dotažení bez výrazné námahy.
235 Kč
Unior Tříramenný IMBUS klíč, 2 x 2,5 x 3 Vlastnosti produktu - Rukojeť zajišťuje pohodlné a pevné uchopení klíče, který umožňuje pracovní, vysoce kvalitní materiál zaručuje dlouhodobé používání nástrojů. Plastová rukojeť nabízí pohodlné a kompaktní držení a tím umožňuje efektivní práci, zatímco vysoce kvalitní materiál umožňuje dlouhodobé použití nářadí.
240 Kč 226 Kč
Unior Tříramenný IMBUS klíč, 4 x 5 x 6 Vlastnosti produktu - Rukojeť zajišťuje pohodlné a pevné uchopení klíče, který umožňuje pracovní, vysoce kvalitní materiál zaručuje dlouhodobé používání nástrojů. Plastová rukojeť nabízí pohodlné a kompaktní držení a tím umožňuje efektivní práci, zatímco vysoce kvalitní materiál umožňuje dlouhodobé použití nářadí.
240 Kč
Unior Tříramenný klíč IMBUS s kuličkou, 4,5,6 Vlastnosti produktu - Rukojeť zajišťuje pohodlné a pevné uchopení klíče, který umožňuje pracovní, vysoce kvalitní materiál zaručuje dlouhodobé používání nástrojů. Plastová rukojeť nabízí pohodlné a kompaktní držení a tím umožňuje efektivní práci, zatímco vysoce kvalitní materiál umožňuje dlouhodobé použití nářadí. - Verze 1781/2HXS je IMBUS s kuličkou na konci, které jsou zvláště vhodné pro práci pod úhlem...
336 Kč
Unior Tříramenný klíč nástrčný, 8 x 9 x 10 Vlastnosti produktu - tři nejpopulárnější velikosti 8, 9 a 10 mm - ergonomický tvar a perfektní velikost klíče je vhodná pro profesionální a amatérské práce
426 Kč
Unior Tříramenný klíč TORX, 10 x 15 x 25 Vlastnosti produktu - Rukojeť zajišťuje pohodlné a pevné uchopení klíče, který umožňuje pracovní, vysoce kvalitní materiál zaručuje dlouhodobé používání nástrojů. Plastová rukojeť nabízí pohodlné a kompaktní držení a tím umožňuje efektivní práci, zatímco vysoce kvalitní materiál umožňuje dlouhodobé použití nářadí.
250 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024