Rovnače patky rámu

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Unior Hanger genie - rovnač patek Vlastnosti produktu - Hanger Genie je skládací přesný nástroj, který se používá k opětovnému vyrovnání ramů zadní přehazovačky a k udržení přesného řazení. Je kompatibilní se všemi velikostmi kol od 20˝ do 29˝ + a šrouby přímo do závěsů závěsů přesmykače. Přesný měřič lze uzamknout na svém místě, takže neztratíte přesnost měření, když jej zatlačíte na kolo v různých polohách. Díky otočné spodní části nástroje můžete snadno vyčistit rám, když pracujete kolem kol..
2 044 Kč
Nástroj Pack Hanger Alignment Tool umožňuje rychlé srovnání patky přehazovačky na cestách nebo v dílně. Oprava patky - srovnání je rychlá a intuitivní, protože stačí nastavit rukojeť tak, aby byla rovnoběžná s tyčí indikátoru. Tento nový nástroj je kompatibilní jak s pevnou osou, tak rychloupínákem. Pro jednoduché a trvanlivé skladování jsou součásti nářadí uloženy uvnitř rukojeti. Mechanismus využívá chytré spojení se závitem rock-to-lock, které šetří čas při instalaci a demontáži. Vyrov..
3 980 Kč
Nástroj Pack Hanger Alignment Tool umožňuje rychlé srovnání patky přehazovačky na cestách nebo v dílně. Oprava patky - srovnání je rychlá a intuitivní, protože stačí nastavit rukojeť tak, aby byla rovnoběžná s tyčí indikátoru. Tento nový nástroj je kompatibilní jak s pevnou osou, tak rychloupínákem. Pro jednoduché a trvanlivé skladování jsou součásti nářadí uloženy uvnitř rukojeti. Mechanismus využívá chytré spojení se závitem rock-to-lock, které šetří čas při instalaci a demontáži. Vyrovnání se..
4 800 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2023