Rovnače patky rámu

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Unior Profesionální vodtíko pro řezání trubek, 1" x 1-1/8" x 1-1/4" x 1-1/2" Když je sloupek na nové vidlici delší, než je potřebné, je nutné ho zkrátit na správnou délku. S pomocí řezacího vodítka (nástavce) můžete provést rovnoměrný a přesný řez na sloupcích o rozměrech 1", 1-1/4", 1-1/8" a 1-1/2". Upevněte vidlici do řezacího vodítka, řez musí být přesně umístěn na otvoru samotného vodítka. Lehce utáhněte šroub. Připevněte řezací vodítko spolu s upevněnou vidlicí do svěráku na pracovním stol..
2 452 Kč
Unior Závitníky ITAL - Materiál: Premium Plus uhlíková ocel - Levá a pravá miska dodávané v sadě s výrobkem 1698 - Sada 2 závitníků ITAL 36 x 24 TPI
3 502 Kč
Nástroj Pack Hanger Alignment Tool umožňuje rychlé srovnání patky přehazovačky na cestách nebo v dílně. Oprava patky - srovnání je rychlá a intuitivní, protože stačí nastavit rukojeť tak, aby byla rovnoběžná s tyčí indikátoru. Tento nový nástroj je kompatibilní jak s pevnou osou, tak rychloupínákem. Pro jednoduché a trvanlivé skladování jsou součásti nářadí uloženy uvnitř rukojeti. Mechanismus využívá chytré spojení se závitem rock-to-lock, které šetří čas při instalaci a demontáži. Vyrov..
3 980 Kč 3 890 Kč
Nástroj Pack Hanger Alignment Tool umožňuje rychlé srovnání patky přehazovačky na cestách nebo v dílně. Oprava patky - srovnání je rychlá a intuitivní, protože stačí nastavit rukojeť tak, aby byla rovnoběžná s tyčí indikátoru. Tento nový nástroj je kompatibilní jak s pevnou osou, tak rychloupínákem. Pro jednoduché a trvanlivé skladování jsou součásti nářadí uloženy uvnitř rukojeti. Mechanismus využívá chytré spojení se závitem rock-to-lock, které šetří čas při instalaci a demontáži. Vyrovnání se..
4 800 Kč 4 700 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024