Na brzdy

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Hydraulický štípač hadic Jagwire Elite je dokonalým nástrojem pro ořezávání brzdového vedení jízdního kola. Poskytuje hladké, přesné a opakovatelné řezy v praktickém ručním balení. Inovativní design pro větší páku a tím i čistější "řez" Ergonomické tvarování přední rukojeti a pogumování zadní pro větší comfort Nářadí s prémiovou hliníkovou konstrukcí pro profesionální mechaniky, má dlouhou páku k přesnějšími řezu a ostrému jako břitva Hadička perfektně drží kvůli kanálku, který zabezpečí poka..
1 850 Kč
Elegantní vzhled této malé příruční řezačky je stejně tak důležitý jako její funkčnost jak pro profíka tak pro lajka. Konstrukce z těžkého metalu poskytuje vysokou životnost Jednoruční operace Řezné místo s designem pro pevné uchycení hadičky a přesný řez Výměnné ostří
1 300 Kč 1 150 Kč
rovnač brzdových kotoučů, hmotnost 75g
283 Kč
Vyroben v kvalitní oceli, rukojeť potažená lastem, hmotnost 187 g
299 Kč 249 Kč
Unior Kleště na vnitřní lanka s pojistkou Základní funkcí kleští na vnitřní lanka s bezpečnostním zámkem je napínání ocelových lanek brzd a přehazovaček. Jsou využívány pro držení vnitřního lanka a protahování ven z bovdenu. Bezpečnostní zámek (pojistka) se aktivuje zatlačením palce. Kleště nyní mohou být uvolněny a lanko zafixováno. Zámek se automaticky uvolní stlačením rukojetí. Dodatečná bezpečnostní pojistka umožňuje jednodušší, rychlejší a pohodlnější použití. - Materiál: Premium Plus uhl..
763 Kč
Klíč na brzdy UNIOR 7x8 Vlastnosti produktu Introducing the Flare Nut Wrench. This double-sided wrench features a 7mm and 8mm opening on each side, making it versatile and suitable for a wide range of brake systems. The five-sided head holds the nut on five sides, spreading the force evenly and preventing damage to the fasteners. This wrench is specifically designed to be used on any hydraulic brake system, including compression hydraulic hose nuts and bleed nipples. Its low-profile design all..
143 Kč
Unior Nástroj na rovnání kotoučů - materiál: Premium Flex Plus uhlíková ocel - pochromovaný - Nástroj je navržen na opravy malých poškození kotoučů brzd. Je vybaven dvěma drážkami s různými hloubkami, ze kterých je možné při použití zvolit odpovídající.
304 Kč
Unior Nástroj pro kotoučové brzdy 2-v-1 Vlastnosti produktu - materiál: Premium Flex Plus uhlíková ocel - povrchová úprava: chromovaná podle ISO 1456:2009 - Jedinečná konstrukce nástroje nabízí dvě funkce: jedna funkce pro stlačení brzdových pístů a druhá funkce pro rovnání brzdových kotoučů. Při rovnání brzdových kotoučů jednoduše použijte otvor v nástroji, aby nedošlo k poranění prstů. Zaostřená kovová část je navržena tak, aby se zasunula mezi brzdové destičky v třmenech a jednoduše tlačí br..
312 Kč
Unior Roztahovač pístků kotoučových brzd, 1/4'' Kónicky tvarovaná špička nástroje je navržena tak, aby se jednoduše dostala mezi destičky uvnitř třmenu a roztahovala destičky zatlačením pístů zpět do třmenu. Nástroj je ohnut pod 30° pro snazší přístup ke třmenu a má dvojitou rukojeť pro pohodlnější úchop. Vlastnosti produktu - vyrobeno laserovým řezaním z nástrojové oceli - tepelně upraveno pro pevnost a trvalý výkon - dvojsložkové ergonomické držadlo pro uživatelské pohodlí..
348 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024