Montážní stojany

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
skládací montážní stojan pro domácí použití, upínání kola pomocí rychloupínací otočné hlavy
4 462 Kč
- Lehce nastavitelný- Stabilní- Skladný- Polstrování chytů zadní stavby kola- Režim volného roztočení zadního kola pro údržbu po sklopení zadní části- Snadná údržbaVelikost kola: 20-29''Materiál: ocel, plast, guma (polstrování)
741 Kč
Stabilní skladný nastavitelný montážní stojan na zadní stavbu pro provádění drobných oprav
789 Kč
Stabilní a přenosný stojan na kolo v kombinaci s dílenskou pumpou ideální pro údržbu a skladování kola. Extra dlouhá hadice pumpy snadno dosáhne k přednímu kolu. Je vybaven QR páčkami, které urychlují polohování úchytů pro správné nastavení a zvednutí zadního kola. Gumové háky, které neškrábou, nepoškodí povrchovou úpravu kola. Masivní základna dodává stabilitu, která je ideální pro elektrokola, kola s vyšší hmotností a větší rámy kol. Tento kompaktní a designový stojan/pumpa s dvojí funkcí je d..
3 639 Kč 2 839 Kč
Tento jedinečný přenosný stojan na kolo a podlahová pumpa v jednom je vybaven technologií Topeak 2Stage, která okamžitě dodává velké množství vzduchu pro MTB pneumatiky nebo snadno přepíná do režimu vysokého tlaku pro huštění gravel/silničních pneumatik. Jeho vestavěné výsuvné dlouhé nohy a nastavitelné QR háky poskytují stabilní platformu pro uložení nebo snadnou údržbu jakýchkoli jízdních kol včetně těžkých kol nebo elektrokol. Hlavice: SmartHead® DX3 s upouštěcím tlačítkem a extra dlouhou ha..
5 599 Kč 4 284 Kč
Elegantní řešení pro vystavení a uskladnění kol Sklopitelné závěsy Teleskopicá tyč (až na 4 kola) Materiál - 6061 T6 Tubes Rozměry: složený - 44x18x190 cm, rozložený - 44x18x320 cm
6 533 Kč 5 869 Kč
PrepStand® eUP Pro je první skládací pracovní stojan s asistencí při zvedání - ideální pro práci na elektrokolech a jiných těžkých kolech. Přídavná zesílená opěrná jednotka dodává stabilitu při montáži kola. Vestavěná tlaková kazeta ovládaná nožním pedálem poskytuje dodatečnou zvedací sílu 17 kg (37 lb), která usnadňuje zvedání a spouštění většiny kol o hmotnosti až 35 kg (77 lb). Upínací hlava s možností otáčení o 360° a s netříštivými pažemi rychle a bezpečně udrží kolo ve stabilní poloze při ..
27 999 Kč 25 499 Kč
Unikátní nastavitelný tříbodový servisní stojan zajišťuje stabilitu a eliminuje poškození tenkostěnných a aerodynamických trubek. Tři kontaktní svorky s gumovými popruhy se snadno přizpůsobí jakémukoli rámu jízdního kola a upevní se blíže k těžišti kola, čímž se zlepší jeho stabilita. Přiložený stabilizátor řídítek je délkově nastavitelný tak, aby vyhovoval většině jízdních kol a udržoval jejich řídítka a přední kolo v bezpečí. Lze složit do kompaktních rozměrů pro uskladnění. Uchycení: Horní a..
9 799 Kč 8 929 Kč
Náhradní držák pro stojan Dual Touch.
1 451 Kč 1 299 Kč
Nastavitelný stojan Unior Vlastnosti produktu Nestarejte se o umístění svého kola, nechte ho v garáži, umístěte ho v dílně nebo ho umístěte do svého obývacího pokoje. Jakékoliv kolo, kdekoliv. Unior nastavitelný stojan je vhodný pro všechny kola od dětských až po velké 29+ monstra. Horní část je nastavitelná na výšku (123 mm), zatímco pryžová vrstva chrání rám proti poškrábání. Slot je dostatečně široký pro všechny běžné rozměry zadní nápravy. Stojan je vyroben z nerezové oceli a nabí..
1 081 Kč
Unior Odkládací polička se skládacím ramenem pro 1693EL. Odklápěcí přihrádka na nářadí se připevňuje ke sloupku elektrického stojanu Unior a poskytuje optimální umístění přihrádky na nářadí. Zásobník bude přesně tam, kde ho potřebujete, a poskytuje dokonalé umístění nástrojů a malých dílů, čímž zvyšuje produktivitu práce, protože se nebudete muset otáčet k pracovnímu stolu. Zásobník nástrojů se může otáčet o 90 stupňů doleva nebo doprava. Sklopné rameno je dlouhé 500 mm a umožňuje v případě pot..
2 281 Kč
Unior Taška na cyklo stojan BikeGator, 1100x300x10
788 Kč 523 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024