Momentové klíče

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Pocket Torque Drive je inovativní, krásně zpracovaný momentový klíč s klasickým stylem Lezyne a vynikající funkčností. Je to předem kalibrovaný torzní ráčnový nástroj vyrobený z odolného, lehkého obrobeného hliníku. S odstraněnou rukojetí se klíč úhledně zabalí do kompaktního pouzdra EVA. Součástí dodávky je vlastní klíč Composite Matrix, který usnadňuje nastavení utahovacího momentu klíče. Je nastavitelný mezi 2 – 6 Nm v krocích po 0,5 Nm a je vybaven magnetickým držákem bitů. Jedná se o dok..
1 718 Kč
sada Torque Drive je malá sada momentového klíče v měkkém pozdře s rozsahem 0,5 - 10 Nm. Sada kromě klíče obsahuje ještě toto: imbusy 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, torx : T10, T25, T30, klasický šroubovák a křížový šroubovák .
1 335 Kč 1 299 Kč
Imbus 2/3/4/5/6 Torx T25 křížový bit baleno na závěsné kartě
359 Kč
ráčna Nexelo Supreme rozsah 2-24 Nm snadné a přesné nastavení utahovacího momentu vysoká kvalita baleno v kufříku bez nástrčných bitů
1 590 Kč
Jednoduché, snadné použití momentového klíče umožňuje správné dotažení šroubů na Vašem kole.Jednoduché, snadné použití momentového klíče umožňuje správné dotažení šroubů na Vašem kole. Ergonomická rukojeť Vám zajisté usnadní práci. Využívejte výhody momentového klíče a dotahujte šrouby na tu správnou hodnotu.TOPEAK ComboTorq klíč a sada nástrčkových inbusuNástroje: 5 celkemInbusy: 3/4/5/6 mmTorx: T25Materiál nástrojů: Kalená ocelRozměry: 12,2 x 4,2 x 16,7 cm Hmotnost: 133 g..
559 Kč
Sada cyklistického nářadí Torq Stick Pro ve verzi 2-10Nm. Momentový klíč s nastavitelným předvoleným rozsahem 2-10 Nm je vybaven standardní šestihrannou reverzibilní ráčnovou hlavou. Součástí je magnetický držák bitů pro zvýšení pákového efektu, držák bitů Finger Bit pro úzké prostory a 9 bitů s velkorysou délkou 30 mm pro dosažení náročných míst. Rýhování na jednotlivých bitech zlepšuje úchop při výměně nebo vyjímání z organizéru či ráčnové hlavy nástroje. Úhledné uložení v boxu. Počet funkcí: ..
3 919 Kč
Sada cyklistického nářadí Torq Stick Pro ve verzi 4-20Nm. Momentový klíč s nastavitelným předvoleným rozsahem 4-20 Nm je vybaven standardní šestihrannou reverzní ráčnovou hlavou a jemným ozubeným ráčnovým mechanismem s reverzní pákou a kolečkem pro rychlé otáčení a kontrolu v úzkých místech. Součástí je magnetický držák bitů pro zvýšení pákového efektu, držák bitů pro úzké prostory a 18 bitů s velkorysou délkou 30 mm pro dosažení náročných míst. Rýhování na jednotlivých bitech dodává lepší úchop..
5 039 Kč
Unior Elektronický momentový klíč, 1-20Nm Momentový klíč speciálně konstruovaný pro práci na kolech. Obě verze jsou navrženy tak, aby nejlépe vyhovovaly účelu použití, byly přesné a snadno použitelné. Menší verze je vybavena 1˝ čtvercovým pohonem a umožní vám pracovat i na nejnepřístupnějších šroubech s nízkou hodnotou točivého momentu. Větší verze obsahuje 1 "čtvercový pohon a přijme všechny naše stahováky středového složení, ploché hlavice na vidlice a kroužky kazetového zámku bez adaptérů ..
6 108 Kč
Unior Elektronický momentový klíč, 4,3-85Nm Momentový klíč speciálně konstruovaný pro práci na kolech. Obě verze jsou navrženy tak, aby nejlépe vyhovovaly účelu použití, byly přesné a snadno použitelné. Menší verze je vybavena 1˝ čtvercovým pohonem a umožní vám pracovat i na nejnepřístupnějších šroubech s nízkou hodnotou točivého momentu. Větší verze obsahuje 1 "čtvercový pohon a přijme všechny naše stahováky středového složení, ploché hlavice na vidlice a kroužky kazetového zámku bez adapt..
6 108 Kč
Unior Momentové klíče, 1/4" x 2 - 24 Vlastnosti produktu - oboustranná západková hlava - Aplikace: jednosměrně, ale vždy ve směru, který je vyznačen na rukojeti klíče - klíč pracuje ve směru i proti směru pohybu hodinových ručiček - pro utahování levostranných i pravostranných závitů - nezaměnitelný signál v okamžiku dosažení hodnoty kroutivé síly - Kalibrační interval momentoého klíče je 12 měsíců nebo 5000 měření momentu. - Vyrobeno dle normy ISO 6789 - Dvojitá stupnice, Nm a Kgm Důležité! ..
2 366 Kč
Unior Momentové klíče, 3/8" x 5 - 110 Vlastnosti produktu - oboustranná západková hlava - Aplikace: jednosměrně, ale vždy ve směru, který je vyznačen na rukojeti klíče - klíč pracuje ve směru i proti směru pohybu hodinových ručiček - pro utahování levostranných i pravostranných závitů - nezaměnitelný signál v okamžiku dosažení hodnoty kroutivé síly - Kalibrační interval momentoého klíče je 12 měsíců nebo 5000 měření momentu. - Vyrobeno dle normy ISO 6789 - Dvojitá stupnice, Nm a Kgm Důležité!..
2 366 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2022