Kladiva a palice

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Unior Montážní paličk, 27mm průměr VLASTNOSTI: - materiál: polyuretan, tvrdost 45-55 D - odolná proti olejům - hlava paličky ze šedé litiny - dřevěná násada, lakovaná - velmi tuhý a nerozbitný materiál, který dovoluje přizpůsobivost použití Vysoce kvalitní materiál Nejvyšší kvalita materiálů a nejmodernější výroba jsou dvě vlastnosti, které rozlišují nejen kladiva, ale také další úderové nástroje Unior, jako jsou kovaná dláta a různé razníky. Ergonomický design Unior kladiva mají, kromě klasi..
279 Kč
Unior Montážní palička, 32mm průměr VLASTNOSTI: - materiál: celidor, tvrdost 60-70 D - odolná proti olejům - hlava paličky ze šedé litiny - dřevěná násada, lakovaná - určená pro práci s měkkými materiály Vysoce kvalitní materiál Nejvyšší kvalita materiálů a nejmodernější výroba jsou dvě vlastnosti, které rozlišují nejen kladiva, ale také další úderové nástroje Unior, jako jsou kovaná dláta a různé razníky. Ergonomický design Unior kladiva mají, kromě klasických dřevěných topůrek, plastové erg..
385 Kč 362 Kč
Unior Montážní palička, 40mm průměr VLASTNOSTI: - materiál: polyuretan, tvrdost 45-55 D - odolná proti olejům - hlava paličky ze šedé litiny - dřevěná násada, lakovaná - velmi tuhý a nerozbitný materiál, který dovoluje přizpůsobivost použití Vysoce kvalitní materiál Nejvyšší kvalita materiálů a nejmodernější výroba jsou dvě vlastnosti, které rozlišují nejen kladiva, ale také další úderové nástroje Unior, jako jsou kovaná dláta a různé razníky. Ergonomický design Unior kladiva mají, kromě klas..
573 Kč
Unior Narážecí palička, 45mm Vlastnosti produktu - ocelový granulát v hlavě (tyto granuláty absorbují náraz) - lakované kovové pouzdro - ocelová trubková rukojeť lakovaná s plastovou rukojetí - polyuretanové plochy jsou neměnné - maximálně bezpečné Výhody: - Výhodou oproti běžnému kladivu je, že se neodrazí zpět od předmětu kvůli ocelovému granulátu, který absorbuje náraz. - Ocelový granulát v hlavě kladiva zabraňuje odrazu a dodává další úderovou sílu. - Méně vibrací při úderu! Použití: - Kl..
860 Kč
Unior Zámečnické kladivo, 150g VLASTNOSTI: - materiál: Premium Flex Plus uhlíková ocel - výkovek - nárazová plocha a špička jsou vytvrzeny - povrchová úprava: lakováno - jasanová násada oválného tvaru - vyrobeno dle normy DIN 1041 Vysoce kvalitní materiál Vyrobeno z uhlíkové oceli Premium Flex Plus, kladiva Unior mají indukčně kalený úderový povrch. Nejvyšší kvalita materiálů a nejmodernější výroba jsou dvě vlastnosti, které rozlišují nejen kladiva, ale také další úderové nástroje Unior, jako ..
275 Kč 178 Kč
Unior Zámečnické kladivo, 250g VLASTNOSTI: - materiál: Premium Flex Plus uhlíková ocel - výkovek - nárazová plocha a špička jsou vytvrzeny - povrchová úprava: lakováno - jasanová násada oválného tvaru - vyrobeno dle normy DIN 1041 Vysoce kvalitní materiál Vyrobeno z uhlíkové oceli Premium Flex Plus, kladiva Unior mají indukčně kalený úderový povrch. Nejvyšší kvalita materiálů a nejmodernější výroba jsou dvě vlastnosti, které rozlišují nejen kladiva, ale také další úderové nástroje Unior, jako ..
314 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024