Za představec

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
LEZYNE ENERGY CADDY je středně velká brašna na horní rámovou trubku pro uložení výživy na vyjížďku, používaná například triatlonisty, ale i dalšími závodníky třeba na maratonech. Stylový a velmi odolný materiál Velká jednoduše přístupná hlavní kapsa Vhodná pro uložení gelu, energy baru a malého multinářadí nebo mobilního telefonu Snadný přístup za jízdy Jednoduché a rychlé uchycení k rámu třemi pásky na suchý zip Hmotnost: 87g Rozměry: 195 x 70 x 85 mm..
692 Kč 663 Kč
Lehká brašnička na smartphone na horní rámovou trubku s uchycením za krk vidlice, pro telefony 4" - 5", úložný prostor na drobnosti pod telefonem. HMOTNOST: 81g ROZMĚRY: 80x60x115mm
979 Kč 952 Kč
Tato kapsička s úložným prostorem na telefon je navrhnutá tak, aby se dala lehce a pohodlně používat v průběhu jízdy, poskytuje bezpečný prostor jak pro váš telefon, tak také pro nářadí, osobní věci a drobnosti pro pohodlnou jízdu. Vhodná pro velikost telefonu od 6,5". Vodě odolné provedení zipů. Otvor pro připojení sluchátek. Odnímatelné průhledné pouzdro na telefon s vysoce citlivou dotykovou plochou TPU se sluneční clonou SUN VISOR. Kapsička je praktickým doplňkem pro všechny milovníky bez..
345 Kč
Kapsička Media L je šikovná a prostorná kapsička pro uživatele smartfónů se 4-5" displejem(rozměr telefonu cca 60 x 135mm). Má otvor pro sluchátka a umožňuje jednoduché ovládání. Díky speciálnímu a jednoduchému uchycení na krk vidlice a horní rámovou trubku nepřekáží a vložíte do ní i další užitečné drobnosti. Vnitřní kapsa pevně přidrží telefon, aby se dal jednoduše ovládat přes vnější obal a zároveň ho odděluje od ostatních věcí, které do kapsičky uložíte. Boční strany a dno jsou měkké, aby..
246 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024