CYCLUS TOOLS

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Adaptér k centrovací vidlici pro centrování zapletených kol s náboji na pevnou osu.
1 219 Kč
Náhradní díl pro upínač vidlice: 720052.
599 Kč
Náhradní díl pro upínač vidlice: 720052.
599 Kč
Bič na řetěz CYCLUS TOOLS je vhodný jak pro montáž a demontáž šroubových kazet (volnoběžek), tak pro montáž těchto kazet na těleso náboje. Kromě toho lze kazety HD a ED demontovat z těla volnoběžky (pomocí příslušného stahováku pojistných kroužků). Použití:1) nasaďte řetěz z nástroje na bičování řetězu na větší zuby řetězového kola podle požadovaného směru požadovaného otáčení.2) vložte požadovaný stahovák pojistného kroužku kazety nebo klíč na demontáž volnoběžky.3) pevně držte rukojeť řetězové..
659 Kč
CYCLUS TOOLS klíč z nerezové oceli.Materiál: Materiál: ocel,Šířka napříč plochami 3,25 / 3,4 mmHmotnost: 40 gHliníkový gravel bike GHOST Road Rage s pevnou karbonovou vidlicí vás překvapí svou praktičností a komfortem. Jeho výbavu tvoří kvalitní sada SRAM s 11 převody a o vaši bezpečnost se starají spolehlivé brzdy SRAM. Perfektní kolo na zimní tréninky nebo letní bikepacking – GHOST Road Rage snese obojí, a ještě mnohem víc.V nabídce najdete 3 modely Base, Essential a Advanced s hliníkovým ráme..
449 Kč
CYCLUS TOOLS plastový klíč pro 3,2mm niple paprsků.
149 Kč
CYCLUS TOOLS plastový klíč pro 3,4mm niple paprsků.
149 Kč
Tento klíč na paprsky má dvojitou hlavu vhodnou pro 7 drážkové niple s vnějším průměrem 9 mm nebo 6 drážkové niple s vnějším průměrem 5,5 mm, které se používají u kol Mavic. Klíč na paprsky má kryt potažený plastem pro pohodlné a neklouzavé použití.Poznámka: při používání klíče na paprsky vždy dodržujte pokyny výrobce a používejte protikus (č. výr. 720253), abyste zabránili překroucení aero paprsků.
289 Kč
Pomocí tohoto měřidla vycentrujte kola (Dish). Odšroubujte stavěcí šroub, dokud obě měřicí plochy měřidla nedosednou na bok ráfku, a poté otáčejte stavěcím šroubem, dokud se měřicí plochy mírně nezvednou z boku ráfku. Poté umístěte měřidlo na opačnou stranu kola.Nyní můžete snadno zjistit osovou souměrnost kola a v případě potřeby upravit napnutí paprsků na příslušné straně kola a vycentrovat ráfek.
3 699 Kč
Pilník s ergonomickou vícesložkovou rukojetí z vysoce kvalitního nárazuvzdorného plastu.
299 Kč
Pomocí klíče na řetězová kola bezpečně upevníte kazety nebo řetězová kola při jejich demontáži. Šroub vložený do nástroje zahákněte za pastorek a veďte drážku vyfrézovanou do zubů. Pomocí vhodných stahováků lze také snadno uvolnit pojistný kroužek kazety. Materiál: Materiál: CrV ocelBarva: stříbrnáHmotnost: 635 g
2 239 Kč
Pomocí klíče na řetězová kola bezpečně upevníte kazety nebo řetězová kola při jejich demontáži. Šroub vložený do nástroje zahákněte za pastorek a veďte drážku vyfrézovanou do zubů. Pomocí vhodných stahováků lze také snadno uvolnit pojistný kroužek kazety.Vhodné pro demontáž kazet a ozubených kol.Vhodné pro 42 zubů Sram X1 a X01.Barva: stříbrná
2 099 Kč
Držák niplů paprsků usnadňuje navlékání niplů do otvoru ráfku při šněrování kola, aniž by nipl spadl do dutiny ráfku.
779 Kč
Tento plastový protikus udržuje ploché špice ve správné poloze při centrování a zabraňuje kroucení listu paprsku při napínání. Kromě toho lze správně vyrovnat zkroucené ploché paprsky.Má šest různých vodítek pro běžné aerodynamické špice, které lze upevnit.
239 Kč
Pro bezpečné uchycení měkčích kovových (hliníkových) dílů ve svěráku, kde hrozí vyšší riziko rozdrcení nebo poškrábání.- Šířka: 100 mm- 2 kusy- magnetickéK použití se stolním svěrákem Cyclus Tools Kód: 720306.
799 Kč
Robustní šestihranný klíč 6 mm pro utahování a povolování šroubů s vyšším utahovacím momentem, např. u představců per, pedálů, bočních montáží/stojanů. Rukojeť je vyrobená z vysoce kvalitního nárazuvzdorného plastu pro pohodlí a lepší úchop.
259 Kč
Tyto klíče s kulovým koncem / čepem a ergonomickou vícesložkovou rukojetí jsou vhodné zejména pro snadné otevírání a zavírání těsných šroubů. Při použití integrovaného bočního výstupu se díky pákovému efektu dosahuje zvýšeného krouticího momentu, zatímco stabilizace na konci rukojeti zabraňuje vyklouznutí hlavy klíče z hlavy šroubu.- vyrobeno z vysoce legované chrom-vanadiové oceli, 10 mm, 200mm hřídel- ergonomická vícesložková T-rukojeť pro lepší úchop, vyrobená z vysoce kvalitního plastu odoln..
549 Kč
Imbusový klíč z vysoce legované chrom-vanadiové oceli, 3 mm, 250mm hřídel. Ergonomická vícesložková T-rukojeť podporuje lepší úchop, vyrobená z vysoce kvalitního nárazuvzdorného plastu.
169 Kč
Tyto klíče s kulovým koncem / čepem a ergonomickou vícesložkovou rukojetí jsou vhodné zejména pro snadné otevírání a zavírání těsných šroubů. Při použití integrovaného bočního výstupu se díky pákovému efektu dosahuje zvýšeného krouticího momentu, zatímco stabilizace na konci rukojeti zabraňuje vyklouznutí hlavy klíče z hlavy šroubu.- vyrobeno z vysoce legované chrom-vanadiové oceli, 6 mm, 200mm hřídel- ergonomická vícesložková T-rukojeť pro lepší úchop, vyrobená z vysoce kvalitního plastu odolné..
249 Kč
Vlastnosti:- z vysoce legované chrom-vanadiové oceli, 6 mm, 350mm hřídel- ergonomická vícesložková T-rukojeť pro lepší úchop, vyrobená z vysoce kvalitního nárazuvzdorného plastuVhodné např. k rozepínání tlumicích tyčí ve spodní části odpružených vidlic.
229 Kč
Tyto klíče s kulovým koncem / čepem a ergonomickou vícesložkovou rukojetí jsou vhodné zejména pro snadné otevírání a zavírání těsných šroubů. Při použití integrovaného bočního výstupu se díky pákovému efektu dosahuje zvýšeného krouticího momentu, zatímco stabilizace na konci rukojeti zabraňuje vyklouznutí hlavy klíče z hlavy šroubu.- vyrobeno z vysoce legované chrom-vanadiové oceli, 8 mm, 200mm hřídel- ergonomická vícesložková T-rukojeť pro lepší úchop, vyrobená z vysoce kvalitního plastu odolné..
309 Kč
CYCLUS TOOLS vhodný pro většinu běžných šířek plášťů s gumovými rukojeťmi.
2 299 Kč
6 325 Kč
CYCLUS TOOLS oboustranný ocelový 15mm klíč na pedály.15x15 mmMateriál: ocel
1 369 Kč

Sportovnidum.cz © 2023