CHIMPANZEE

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Cyklistická láhev ChimpanzeeCyklistická láhev o objemu 750 ml v originálním designu Chimpanzee.Láhev je kompostovatelná, proces rozkladu začíná až po uložení lahvena skládku či na váš kompost. Proto se nemusíte bát, že se vám láhevzačne rozpadat na kole :-)• bez BPA a ftalátů• 100% recyklovatelná• 100% kompostovatelná• z 20% vyrobena z recyklovaného materiálu• na skládce se rozloží do pěti let
149 Kč
Vybavte se na cesty originální láhvi SIGG v designu Chimpanzee. Hliníková láhev má klasický šroubový uzávěr a sítotiskový potisk s logem Chimpanzee.Láhev SIGG ChimpanzeeObjem: 0,6 lKlasický šroubový uzávěrMateriál: hliníkPotisk: sítotisk
490 Kč
20 kusů ENERGETICKÝCH TYČINEK - 5ks Energy Bar Raisin & Walnut 55g- VEGAN- 5ks Energy Bar Apricot 55g- VEGAN- 5ks Energy Bar Cashew Caramel 55g- GLUTEN FREE- 5ks Energy Bar Lemon 55g- GLUTEN FREE/ VEGAN Chutí okouzlující sacharidová tyčinka zajištující dostatek energie pro Vaše sportovní výkony. Vyrobená čistě z přírodních surovin bez konzervantů a barviv - all natural.Chimpanzee Energy Bar dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a..
780 Kč
Proteinové tyčinky. KRÁTCE O PROTEINOVÝCH TYČINKÁCH• vhodné po tréninku, nebo jako pohotová a zdravá alternativa rychlých svačinek• tyčinky obsahují vyšší množství bílkovin, které přispívají k budování svalové hmoty, růstu svalového objemu i svalové sílyCHIMPANZEE BIO PROTEIN BAR• Neobsahuje lepek/ Gluten Free• Vhodná i pro vegany/ Suitable for VegansTyčinka obsahuje 20% snadno stravitelné rostlinné bílkoviny z BIO hnědé rýže, BIO hrachového proteinu a BIO ořechů.Chimpanzee BIO Protein bar vám d..
1 225 Kč
Proteinové tyčinky. KRÁTCE O PROTEINOVÝCH TYČINKÁCH • vhodné po tréninku, nebo jako pohotová a zdravá alternativa rychlých svačinek• tyčinky obsahují vyšší množství bílkovin, které přispívají k budování svalové hmoty, růstu svalového objemu i svalové sílyCHIMPANZEE BIO PROTEIN BAR• Neobsahuje lepek/ Gluten Free• Vhodná i pro vegany/ Suitable for VegansTyčinka obsahuje 20% snadno stravitelné rostlinné bílkoviny z BIO hnědé rýže, BIO hrachového proteinu a BIO ořechů.Chimpanzee BIO Protein bar vám ..
1 225 Kč
2 499 Kč
Jedná se o energetický, isotonický nápoj s unikátním složením. Energetický nápoj kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy v optimálním poměru. Díky tomu je výrazně omezen výkyv hladiny krevního cukru v průběhu výkonu. Energetický nápoj je obohacen ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Použité suroviny jsou v přírodní formě. Chimpanzee energetický nápoj Vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou svalovou regeneraci.Gunpowder energetický nápojObsahuje 20% isomaltulosy (..
499 Kč
Jedná se o energetický, isotonický nápoj s unikátním složením. Energetický nápoj kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy v optimálním poměru. Díky tomu je výrazně omezen výkyv hladiny krevního cukru v průběhu výkonu. Energetický nápoj je obohacen ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Použité suroviny jsou v přírodní formě. Chimpanzee energetický nápoj Vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou svalovou regeneraci. Gunpowder energetický nápoj Obsahuje 20%..
499 Kč
Jedná se o energetický, isotonický nápoj s unikátním složením. Energetický nápoj kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy v optimálním poměru. Díky tomu je výrazně omezen výkyv hladiny krevního cukru v průběhu výkonu. Energetický nápoj je obohacen ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Použité suroviny jsou v přírodní formě. Chimpanzee energetický nápoj Vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou svalovou regeneraci.Gunpowder energetický nápoj Wild Cherry Sáček 30g rozm..
2 499 Kč
Jedná se o energetický, isotonický nápoj s unikátním složením. Energetický nápoj kombinuje nízkomolekulární a vysokomolekulární sacharidy v optimálním poměru. Díky tomu je výrazně omezen výkyv hladiny krevního cukru v průběhu výkonu. Energetický nápoj je obohacen ionty sodíku, draslíku, hořčíku a vápníku. Použité suroviny jsou v přírodní formě. Chimpanzee energetický nápoj Vám zajistí dostatek energie, hydratace a rychlou svalovou regeneraci. Gunpowder energetický nápoj Obsahuje 20%..
499 Kč
Quick Mix je koncentrovaný koktejl pro přípravu energetické, sportovní výživy vhodný při zvýšeném tělesném výkonu. Základem je směs cereálních obilovin s vysokým obsahem rozpustných i nerozpustných vláknin, obohacena o široké spektrum vitamínů.Složení je optimalizováno pro udržemí fyziologické hladiny cholesterolu v krvi.  ß-glukany obsažené v receptuře posilují imunitní systém.Doporučujeme jako zdroj energie ke snídani, svačině nebo pro silové a vytrvalostní sportovce 30-120 minut před výkonem...
475 Kč 398 Kč
QuickMIX Protein ze sójového izolátu a lupinového koncentrátu. Je určen pro sportovce vegetariány i vegany a je obohacen o nutriční složky, které v jejich stravě chybí, tak aby příjem složek důležitých pro správnou činnost organismu byl co nejkomplexnější. QuickMIX Protein ze sójového izolátu a lupinového koncentrátu. Je určen pro sportovce vegetariány i vegany a je obohacen o nutriční složky, které v jejich stravě chybí, tak aby příjem složek důležitých pro správnou činnost organismu byl co nej..
475 Kč 398 Kč

Sportovnidum.cz © 2019