CATLIKE PŘIL.CATL.TAKO 14 R009 BÍLO-ČRV-ČRN

Výrobce: CATLIKE
Model: PŘIL.CATL.TAKO 14 R009 BÍLO-ČRV-ČRN
Dostupnost: Skladem - odeslání k Vám do 2 dnů
Dotaz na produkt
Běžná cena: 1 490 Kč
Sleva: 13%
Naše cena: 1 290 Kč

Dostupné varianty:


* Velikost:


Množství:  
   - NEBO -   

Pohodlné nastavení:
Upevňovací kolečko
Síťka pro hmyzu
 
Použité bezpečnostní technologie:
LNP – Low Nape Protection
 
Ventilační systém:
Dual Flow MPS eVo - Multi Poziční Systém eVolution je novým ultralehkým upínacím systémem. Tento systém je tvořen dvěma speciálními postranními ergonomickými křidélky, která umožňují perfektní přizpůsobení helmy obvodu každé hlavy, přičemž poskytují maximální stabilitu. Zadní opora systému MPS eVo spočívá ve dvou bodech, ve kterých se systém dotýká týlu, čímž je přední část hlavy zbavena zbytečného tlaku přilby. Pomocí zadního mikrometrického otočného kolečka lze snadno přizpůsobit přilbu velikosti a tvaru hlavy pomocí pouze jedné ruky.
Použité bezpečnostní technologie:
CES – Crash Energy Splitter – tento design je založený na specifickém umístění větracích otvorů tak, aby náraz způsobil více než jednu prasklinu, rozštěpil a absorboval energii bezpečnějším a efektivnějším způsobem. Tato technologie snižuje váhu použitím menšího množství materiálu při dodržení vysokého bezpečnostního standardu. Nikdy předtím nebyl design koncipován s takovým důrazem na bezpečnost.
 
ARC - Aramid Roll Cage - přilba má vnitřní konstrukci z aramidových vláken. Tento materiál se používá v kosmonautice a balistice pro svou sílu a pevnost. Aramidová kostra poskytuje vyšší ochranu v případě nárazu tím, že zpevňuje celou konstrukci přilby.
Ventilační systém: 
Dual Flow - Exkluzivní Catlike design, který umožňuje spojení velkých předních vstupních otvorů se zadními výstupními otvory. Tím je umožněno konstantní odvětrávání přilby tak, aby bylo vyloučeno přehřátí.

PLUS:
Extra vycpávky
Pásky a vnitřní vycpávky v barvě helmy
EPS grey
ŠtítekCES (Crash Energy Splitter) technologie je klíčovým faktorem pro zajištění nejvyšších bezpečnostních standardů přilbyMPS (Multi Poziční Systém) umožňuje nastavení zadní části upínacího systému v různých směrech: nahoru-dolů (dle tvaru hlavy), od sebe-k sobě (dle obvodu hlavy)Dual Flow-Exkluzívní Catlike design - velké přední vstupní vzduchové otvory jsou spojeny s velkými zadními výstupními otvory. To umožňuje konstantní odvětrání přilby tak aby bylo vyloučeno přehřátí.
 

Kategorie

Sportovnidum.cz © 2023