CATLIKE PŘIL.CATL.CLOUD 352 ČERNO/ČERVENO/BÍLÁ

Výrobce: CATLIKE
Model: PŘIL.CATL.CLOUD 352 ČERNO/ČERVENO/BÍLÁ
Dostupnost: Skladem - odeslání k Vám do 2 dnů
Dotaz na produkt
Běžná cena: 4 790 Kč
Sleva: 8%
Naše cena: 4 390 Kč

Dostupné varianty:


* Velikost:Množství:  
   - NEBO -   

Cloud 352 je zcela nový koncept triatlonové přilby s „Dual AEROSystémem“, technologií, která umožňuje přizpůsobení přilby prostředí, ve kterém se jezdec pohybuje pomocí vyměnitelných krytů dávajícím přilbě nové možnosti. Přilba Cloud 352 byla vytvořena pro triatlonisty a cyklisty, kteří chtějí maximalizovat svůj výkon s pomocí zlepšení aerodynamiky bez obětování skvělého odvětrání.
Myšlenkou vývoje přilby bylo dosažení co nejlepších aerodynamických vlastností za všech podmínek. Vždy se staráme o co nejlepší ventilaci pro danou aktivitu, a proto jsme vyvinuli kombinaci dvou vyměnitelných krytů – Dual AEROSystem.
Oddělení výzkumu a vývoje Catlike zkoumalo nejprve chování rozdílných tvarů krytů pro nalezení aerodynamicky co nejvhodnějšího sklonu ventilačních otvorů. Vznikl tak „prodyšný síťovaný kryt“ s celkem 352 otvory umožňujícími konstantní proudění vzduchu při zachování výjimečné aerodynamiky. Vznikla tak nejodvětranější aerodynamická přilba na světě.
Jednoduchým systémem lze prodyšný síťovaný kryt vyměnit za VeloDrom kryt, který poskytuje ještě lepší aerodynamické vlastnosti díky zcela hladkému povrchu. Mimoto jezdci dodává zvýšenou ochranu hlavy a ochranu před deštěm.
I při použití plného VeloDrom krytu je odvětrání přilby Cloud 352 výjimečné díky Dual Flow technologii, která umožňuje proudění vzduchu kanály mezi předními a zadními ventilačními otvory. Hlava – hlavní snímač teploty těla – má tak zajištěné nepřetržité ochlazování.
Nová technologie Dual AEROSystem tak umožňuje adaptaci přilby přesně podle potřeb jezdce s jistotou získání maximální aerodynamiky a nepřetržité ventilace.
Cloud 352 je vybaven novým rozdělovačem popruhů pod ušima a umožňuje tak jednoduché nastavení popruhů. Díky jeho pozici lze jednoduše nastavovat popruhy přímo pod bradou. Nový systém je jednoduchý, spolehlivý a rychlý.
Viditelnost cyklisty na silnici je důležitý aspekt při jízdě v noci či za zhoršených viditelnostních podmínek. Protože je pro nás bezpečnost na prvním místě, je model Cloud 352 vybaven reflexními nálepkami pro rychlou detekci jezdce ostatními účastníky silničního provozu.
Velikosti:
SM 54-56cm
MD 57-59cm
LG 60-62cm
 

Kategorie

Sportovnidum.cz © 2019