ATLANTIC

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Zvyšuje startovací sílu a snižuje samovybíjení baterie.Odpuzuje vodu a sůl. Velmi dobře chrání proti korozi.Hmotnost: 450 g
179 Kč
Bateriepolspray ATLANTIC chrání proti vlhkosti a korozi kovové kontakty baterie elektrokol. Základem je minerální mazivo. Zajišťuje vyšší počáteční výkon a zabraňuje samovybíjení. Díky vodivosti spreje lze plně využít výkon baterie. Její životnost se tak zvyšuje. Mazivo je odolné proti vodě a soli. Optimální ochrana proti povětrnostním vlivům. Návod: Nastříkejte na suché a čisté póly baterie rovnoměrně. Modré zabarvení leštícího spreje pomáhá s jednotným a cíleným dávkováním. Šroubové sp..
199 Kč
Kompletní péče v jedné sadě Nový box ATLANTIC® Bike Box nabízí vše pro dokonalou péči o kolo. OBSAHUJE: ATLANTIC® Komplettreiniger ; 200 ml  nastříkat I krátce nechat působit I smýt ATLANTIC® Radglanz ; 200 ml sprej konzervuje I zabraňuje korozi I dodá lesk ATLANTIC® Oelzeuch ; 100 ml  univerzální ochrana I lehký chod řetězu I menší tření a opotřebení ATLANTIC® Utěrka mikrovlákno   savý materiál I omyvatelná I opakovaně použitelná
649 Kč
Tento vysoce kvalitní tuk je určen k mazání extrémně zatěžovaných ložisek. Zaručuje tichý chod a brání oděru.Díky Obsahu teflonu s vysokou tepelnou stabilitou(bod skápnutí >200 °C) nalezne uplatnění v high tech komponentech např.nábách.Hmotnost: 450 g
409 Kč
Čistič a odmašťovač ATLANTIC je vhodný pro čištění kotoučových brzd kol. Lze jím čistit také brzdové destičky a boky ráfků. Odstraňuje všechny druhy nečistot snadno a rychle. Bláto, olej nebo mastnota jsou nemilosrdně odstraněny. Čističe a odmašťovače ATLANTIC lze použít také na spojky (obložení spojek a jejich části) nebo na části motoru (karburátory, benzinová a olejová čerpadla, převodovky atd.) Návod: Stačí nasprejovat trochu čisticího a odmašťovacího prostředku na hadřík a otřít šp..
209 Kč
Stále víc kol má matné laky. Atlantic Matt-Pflege je optimální prostředek pro jejich údržbu. Zachová originální matný efekt a konzervuje spolehlivě všechny matné kovové součástky. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
209 Kč
Optimalizovanou stříkací hlavu lze nyní individuálně přepínat mezi přesným paprskem a jemnou rozprašovací mlhou. Citlivé tlačítko zároveň umožňuje konkrétní dávkování. Nová láhev je ergonomicky tvarovaná a o 60% šetrnější k životnímu prostředí.Lahev o objemu 200 ml je nahrazena lahví o objemu 250 ml.Obsahem je stále osvědčený čistič řetězů • Optimalizovaná stříkací hlava s tryskou a funkcí stříkání • Ergonomický tvar láhve • Materiál šetrnější k životnímu prostředí • 250 ml místo 200 ml Vlas..
209 Kč
Atlantic čistič je šetrná náhrada vysokotlakého čištění.Účinný čistící prostředek pro znečištěná kola a všechny součástky.Rozpustí a odstraní všechnu špínu a bláto.Dokonce i zbytky maziv a olejů povolí pod jeho účinkem.Jednoduše postříkat celé kolo, chvíli nechat působit, smýt a je kolo čisté! Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
329 Kč
Kompletní čistič ATLANTIC je výkonný čistič celého kola a všech součástí. Výsledkem kombinace dlouholetých praktických zkušeností a neustálého dalšího vývoje je jedinečná receptura, která je nemilosrdná ke špíně a zároveň šetrná ke kolu. ATLANTIC Complete Cleaner rozpouští všechny druhy silného znečištění. Speciální složení odstraňuje dokonce i vytočené mazivo z řetězu, aniž by zanechávalo zbytky, a je samozřejmě šetrné k životnímu prostředí. Vítěz testů v mnoha praktických zkouškách: "Nejjedno..
249 Kč
Atlantic čistič je šetrná náhrada vysokotlakého čištění.Účinný čistící prostředek pro znečištěná kola a všechny součástky.Rozpustí a odstraní všechnu špínu a bláto.Dokonce i zbytky maziv a olejů povolí pod jeho účinkem.Jednoduše postříkat celé kolo, chvíli nechat působit, smýt a je kolo čisté! Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
295 Kč
Tuk s lithiem s výbornými mazacími a protikorozními účinky.Vhodný pro trvanlivé promazání hlavového složení, náby či středového složení.
349 Kč
Nový ATLANTIC Bio Bike Cleaner nejen čistí celé kolo, ale také chrání životní prostředí. THINK GREEN - plný výkon, plně ekologický. Máte rádi své kolo a přírodu? Pak je ATLANTIC Bio Bike Cleaner přesně tou správnou volbou. Přínosy pro životní prostředí:     Vyrobeno z více než 98% přírodních surovin     Biologicky odbouratelný     Bez toxických látek     Bez barviv a vůní Technické výhody:     Silné čištění     Rozpouští všechny druhy nečistot     Úroveň pH neutrální     P..
329 Kč
Oblíbený olej pro kola i domácnost. Na promazání skřípajících a zatuhlých součástí.Dílenské balení 1000ml.Objem: 1000 ml
399 Kč
Oblíbený olej pro kola i domácnost. Na promazání skřípajících a zatuhlých součástí. Olejnička umožní nasazení všude tam, kde to skřípe nebo drhne a to i na špatně přístupných místech.
59 Kč
ATLANTIC Bio olej na řetěz se skládá z více než 90% obnovitelných surovin a je dle standardu OECD 301 (B) snadno biologicky odbouratelný. Je bez barviv, vonných a toxických látek. Půda ani voda nejsou znečištěny. Na biologickém základě zaručuje organický řetězový olej ATLANTIC bohaté dlouhodobé mazání snižuje tření a opotřebení na minimum a zajišťuje extrémně snadný pohyb. Řetěz běží znatelně snadněji a tišeji, prodlužuje se životnost.Velmi dobrá přilnavost zajišťuje trvalý mazací účinek i při ..
125 Kč
Olej Atlantic Dry11 Nejkvalitnější olej pro mazání řetězu a měniče. Odolný vůči znečištění, velmi kluzký, zvyšuje výkon, minimalizuje tření, snižuje opotřebení, chrání proti korozi. Před použitím dobře protřepat. Mazané části nejprve očistěte Atlantic čističem řetězu. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
389 Kč
Olej Atlantic Dry11 Nejkvalitnější olej pro mazání řetězu a měniče. Odolný vůči znečištění, velmi kluzký, zvyšuje výkon, minimalizuje tření, snižuje opotřebení, chrání proti korozi. Před použitím dobře protřepat. Mazané části nejprve očistěte Atlantic čističem řetězu. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE ..
199 Kč
Čistí a konzervuje všechny kovové a lakované díly odpuzuje vodu,chrání proti korozi a usnadñuje každodenní péči.
349 Kč
Speciální sada pro údržbu Vašeho řetězu.Čistič řetězu Chain cleaner uvolní spolehlivě všechny nečistoty, tuk na řetěz s obsahem teflonu pak zajistí správný a tichý chod řetězu.
449 Kč
Umělohmotné povrchy budou zas hladké a elastické.Silicon odpuzuje nečistoty a vodu,obnovuje barvy a impregnuje řetězy a bowdeny.
229 Kč
Atlantic olej na vidlice udržuje všechny části a těsnění na vidlici v chodu. Vnitřní nohy vidlice jsou současně očištěny a ošetřeny, takže jsou ochráněny proti silnému znečištění.
199 Kč
OELZEUCH je jedním z nejpopulárnějších olejů pro cykloturistiku. Dvojnásobný mazací účinek. Současně se k řetězu dostává méně nečistot.V prašném suchu a extrémní vlhkosti zajišťuje OELZEUCH dlouhodobě stabilní mazací film bez lepení. Tajemství spočívá ve složení, které se skládá ze syntetických vícevrstvých olejů a speciálních polymerů pro ochranu kovových povrchů. Základem je plně syntetický řetězový olej. Řetězová tekutina sestává z celkem osmi součástí a dostane se ke každému řetězovému článk..
134 Kč
OELZEUCH je jedním z nejpopulárnějších olejů pro cykloturistiku. Dvojnásobný mazací účinek. Současně se k řetězu dostává méně nečistot.V prašném suchu a extrémní vlhkosti zajišťuje OELZEUCH dlouhodobě stabilní mazací film bez lepení. Tajemství spočívá ve složení, které se skládá ze syntetických vícevrstvých olejů a speciálních polymerů pro ochranu kovových povrchů. Základem je plně syntetický řetězový olej. Řetězová tekutina sestává z celkem osmi součástí a dostane se ke každému řetězovému čl..
125 Kč
Schwalbe One.Již samotný název dává tušit, jaké místo tento plášť zaujímá u Schwalbe. Jako klasická galuska se používá na Tour de France.Jako velmi kvalitní plášť sluší každému silničnímu kolu.K dostání v mnoha barevných variantách.
249 Kč

Sportovnidum.cz © 2024