34R Brzdová páčka BMX CLITO modrá

Výrobce: 34R
Model: Brzdová páčka BMX CLITO modrá
EAN: 8595174232408
Dostupnost: Skladem - odeslání k Vám do 2 dnů
Dotaz na produkt
Běžná cena: 1 490 Kč
Sleva: 47%
Naše cena: 790 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Jako první světová značka přichází 34R BMX na trh s originálním řešením brzdové páčky pro dvě lanka. Páčka je vyrobená na CNC stroji z materialu Al 6061 T6. Vysokou brzdnou účinnost zajišťuje kladkový systém, přes který se přenáší brzdná síla z páčky na čelist a proto je konstruovaná pouze pro jeden prst. Páčka je uložena na kluzném mosazném pouzdru, což také přispívá k hladkému chodu. Tvar páčky je velice jednoduchý a bezpečný – například nevyužívá rozevírací objímku, jako většina jiných modelů, ale navléká se na řidítka. Bowden se zasouvá bez koncovek a stavěcích šroubů přímo do těla páčky. Obě lanka jsou nezávislá a tak je možné je kdykoliv jednoduše vyměnit. Společně s brzdovou páčkou 34R Clito doporučujeme používat originální lanka 34R Clito s hlavičkou 4x4 mm a sílou 1,5 mm.

Páčku 34R CLITO používají mimo jiné Kyle Baldock, Andrew Ahumada, Kevin Peraza, Big Daddy, Michael Beran, Ondra Slez, Camila Harambour, Zdenda Pesek, Vilibald Vitek a další.

#
34R as first BMX brand ever is introducing original brake lever for 2 independent wires. It`s full CNC machined, material
Al 6061 T6. The highest braking power between lever and caliper is transmitted over roller system and that`s why it can be just one finger design. The smooth working of the lever is provided by brass bushing as well. The shape of lever is very simple, smooth and safe. The clamp is not openable but slide on. The brake cable without cap and adjust screw is inserted directly to the lever body. Both wires are independent so you can remove and exchange only one of them very easily. It`s recommended to use original Clito brake wires together with Clito brake lever. The head is 4x4 mm and thickness 1,5 mm.

The 34R Clito lever is used by Kyle Baldock, Andrew Ahumada, Kevin Peraza, Big Daddy, Michael Beran, Ondra Slez, Camila Harambour, Zdenda Pesek, Vilibald Vitek and more.

34R CLITO LEVER
original CLITO 2 wires system
safety design without clamp
works on left & right side
power roller system without spring
one finger lever
1 or 2 wires
Al 7075 T6
weight 65 g | 2.3 oz

Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024