TIME

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Cyklokrosové pedály TIME CYCLO 6 Zde je to, na co gravel trh čeká: výkon silničního pedálu s funkcí horského pedálu. Pedál TIME Cyclo 10 je silniční pedál postavený základu horského pedálu, který vám umožní používat boty z horského kola a mít výkon silničního pedálu. Bezpečné spojení s pevným spojením a seřízením předpětí zajišťuje skvělý přenos síly, podporu chodidla a výkon. Díky našemu upínacímu mechanismu a kufru horských kol ATAC je pedál TIME Cyclo ideální pro jízdu na gravel kole. Náš sn..
2 046 Kč
Náhradní kufry Time 13/17°pro pedály: ATAC XS - XE - Alium - Z
468 Kč 464 Kč
Náhradní kufry TIME pro silniční pedály. Určeno pro modely I-clic
616 Kč 537 Kč
Náhradní kufry TIME pro silniční pedály. Určeno pro modely XPRO/XPRESSO/ICLIC/ICLIC2
408 Kč
Náhradní kufry TIME pro silniční pedály. Určeno pro modely RXS a RXE
468 Kč 408 Kč
3 552 Kč 2 499 Kč
6 549 Kč 4 503 Kč
SPECIALE, maximální vyváženost mezi estetikou a výkonností. Vyvinuté inženýří v TIME, aby splňovali vysoké nároky sportovního a závodního použití. Tělo enduro pedále Speciale je vyrobené z hliníku 6106-T6, který je o 20% odolnější než jiné stupně liníkových slitin. Široká nášlapná plocha pedále, nastavitelnéthe piny pro optimální grip a mikro nastavení zámku jsou součástí pedálu, aby splňovali nároky pokročilých jezdců. Osvědčený systém zámku ATAC (patent TIME) umožňuje snadné nacvaknutí a pozit..
5 920 Kč
Pedály Time SPECIALE 8, černé SPECIALE 8, naše nové enduro pedály přímo inspirovány SPECIALE 12. Tyto enduro pedály jsou z hliníkového těla o něco kompaktnějšího než jejich velké sestry. Stabilní platforma se 4 nastavitelnými hroty pro optimální přilnavost i bez úchytu a mikro nastavitelný upínací systém pro splnění požadavků nejpokročilejších cyklistů. Patentovaný systém zapojení ATAC (patent TIME) umožňuje snadné zacvaknutí a pozitivní, předvídatelné uvolnění a také samočisticí design, a to i..
3 489 Kč

Sportovnidum.cz © 2021