TIME

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Cyklokrosové pedály TIME CYCLO 10 Zde je to, na co gravel trh čeká: výkon silničního pedálu s funkcí horského pedálu. Pedál TIME Cyclo 10 je silniční pedál postavený základu horského pedálu, který vám umožní používat boty z horského kola a mít výkon silničního pedálu. Bezpečné spojení s pevným spojením a seřízením předpětí zajišťuje skvělý přenos síly, podporu chodidla a výkon. Díky našemu upínacímu mechanismu a kufru horských kol ATAC je pedál TIME Cyclo ideální pro jízdu na gravel kole. Náš s..
2 729 Kč
Cyklokrosové pedály TIME CYCLO 6 Zde je to, na co gravel trh čeká: výkon silničního pedálu s funkcí horského pedálu. Pedál TIME Cyclo 10 je silniční pedál postavený základu horského pedálu, který vám umožní používat boty z horského kola a mít výkon silničního pedálu. Bezpečné spojení s pevným spojením a seřízením předpětí zajišťuje skvělý přenos síly, podporu chodidla a výkon. Díky našemu upínacímu mechanismu a kufru horských kol ATAC je pedál TIME Cyclo ideální pro jízdu na gravel kole. Náš sn..
2 046 Kč
Náhradní kufry Time 13/17°pro pedály: ATAC XS - XE - Alium - Z
456 Kč 408 Kč
Náhradní kufry TIME pro silniční pedály. Určeno pro modely I-clic
616 Kč 537 Kč
Náhradní kufry TIME pro silniční pedály. Určeno pro modely RXS a RXE
468 Kč 408 Kč
Tělo pedálu z materiálu: karbonové tělo Osa: dutá ocelová osa Hmotnost pedálů: 286 g (pár) 3 pozice nastavení předpětí vycvaknutí Barva: černá/červená Spučástí balení kufry
3 722 Kč
3 552 Kč 2 874 Kč
6 549 Kč 4 503 Kč
Pedály ATAC XC 12 Velmi oblíbené pedály mezi MTB i CX jezdci. Snadné a jisté nacvaknutí i vyckvaknutí, dlouhá životnost. Tyto pedály si oblíbil i dvojnásobný mistr světa v cyklokrosu Wout van Aert. Materiál: karbon, titan Hmotnost: 241g (pár)  
6 485 Kč 4 427 Kč
SPECIALE, maximální vyváženost mezi estetikou a výkonností. Vyvinuté inženýří v TIME, aby splňovali vysoké nároky sportovního a závodního použití. Tělo enduro pedále Speciale je vyrobené z hliníku 6106-T6, který je o 20% odolnější než jiné stupně liníkových slitin. Široká nášlapná plocha pedále, nastavitelnéthe piny pro optimální grip a mikro nastavení zámku jsou součástí pedálu, aby splňovali nároky pokročilých jezdců. Osvědčený systém zámku ATAC (patent TIME) umožňuje snadné nacvaknutí a pozit..
5 920 Kč
Pedály Time SPECIALE 8, černé SPECIALE 8, naše nové enduro pedály přímo inspirovány SPECIALE 12. Tyto enduro pedály jsou z hliníkového těla o něco kompaktnějšího než jejich velké sestry. Stabilní platforma se 4 nastavitelnými hroty pro optimální přilnavost i bez úchytu a mikro nastavitelný upínací systém pro splnění požadavků nejpokročilejších cyklistů. Patentovaný systém zapojení ATAC (patent TIME) umožňuje snadné zacvaknutí a pozitivní, předvídatelné uvolnění a také samočisticí design, a to i..
3 489 Kč
Pedály Time Speciale 8 - Magma SPECIALE 8, naše nové enduro pedály přímo inspirovány SPECIALE 12. Tyto enduro pedály jsou z hliníkového těla o něco kompaktnějšího než jejich velké sestry. Stabilní platforma se 4 nastavitelnými hroty pro optimální přilnavost i bez úchytu a mikro nastavitelný upínací systém pro splnění požadavků nejpokročilejších cyklistů. Patentovaný systém zapojení ATAC (patent TIME) umožňuje snadné zacvaknutí a pozitivní, předvídatelné uvolnění a také samočisticí design, a to ..
3 489 Kč
Pedály Time XPRESSO 2 Tělo pedálu z materiálu: Kompozit Osa: Fe Hmotnost pedálů: 224g (pár) Barva: tmavě šedá/černá
1 137 Kč
Pedály XPRESSO 4 Tělo pedálu z materiálu: Kompozit Osa: Fe Hmotnost pedálů: 224g (pár) Barva: tmavě šedá/černá
1 818 Kč
Pedály TIEM Xpro 10 jsou ideální pedály pro silniční cyklisty, od nadšenců až po závodní jezdce. Tělo tohoto pedálu bylo zesíleno díky novému designu a odolnějšímu uhlíkovému materiálu. Přenos výkonu a stabilita jsou vylepšeny větší plochou pedálu 725mm2, tedy o 25mm2 větší, než u pedálů Xpresso (700mm2). Spodní kryt pedálu byl vytvořen pro zlepšení aerodynamiky a ochranu uhlíkového ostří. Systém Iclic byl přepracován tak, aby umožnil příznivější záběr na kliky a byl pohodlnější. Nastavitelná uh..
3 631 Kč
Pedály XPRO 12 určeny pro šampiony. Celé nové uhlíkové tělo a nový design vytvářejí výkonnější strukturu, která přenáší energii od cyklisty na silnici. Přenos výkonu a stabilita jsou také vylepšeny díky větší ploše pedálu 725 mm2 ve srovnání s již tak velkým povrchem jaké mají pedály Xpresso (700 mm2). Spodní deska byla přepracována pro zlepšení aerodynamiky a také poskytuje ochranu pro uhlíkovou čepel. Systém Iclic byl přepracován tak, aby umožnil příznivější záběr na kliky a byl pohodlnější. P..
6 747 Kč
Pedály TIME Xpro 15 - výraz dokonalosti pedálové technologie. Úplně nové uhlíkové těleo a nový design vytvářejí výkonnější konstrukci, která přenáší energii od cyklisty na silnici. Přenos výkonu a stabilita jsou také vylepšeny díky větší ploše pedálu o velikosti 725 mm2 ve srovnání s již tak velkým povrchem jaký je u pedálu TIME Xpresso (700 mm2). Systém Iclic byl přepracován tak, aby umožnil pozitivnější spojení a pohodlnější jízdu. Konečně pedály TIME Xpro 15 sdílí stejná ložiska CeramicSpe..
10 469 Kč
Silniční pedály TIME XPRESSO 7 Je to jediný pedál v řadě Xpresso, který používá karbonové tělo. Dutá ocelová osa je zároveň lehká a trvanlivá. Pedály TIME Xpresso 7 se vyznačují napínáním karbonových planžet, nízkou výškou a velkou pedálovou platformou pro efektivitu a pohodlí při šlapání. tělo pedálu krabon osa dutá, ocelová váha 198g/ pár
2 729 Kč

Sportovnidum.cz © 2020