SKS Blatník 28" P+Z plast 42 mm

Výrobce: SKS
Model: Blatník 28" P+Z plast 42 mm
EAN: 4002556914912
Dostupnost: Skladem - odeslání k Vám do 2 dnů
Dotaz na produkt
Běžná cena: 1 449 Kč
Sleva: 21%
Naše cena: 1 139 Kč

Dostupné varianty:


* Velikost:


Množství:  
   - NEBO -   
SKS SPEEDROCKER je vyvinut speciálně pro cyklokrosová a gravel kola, cestovatelské speciály, a silniční kola s širšími plášti v rozmezí 32 až 42 mm.

Hrdě vyrobeno v Německu, Speedrocker nabízí výbornou stabilitu usazení na nejdrsnějších cestách a zároveň poskytuje optimální ochranu za všech podmínek.

Přední blatník je tvořen spoilerem, který je před vidlicí a zabraňuje stříkání vody před cyklistu, a zadní částí, která zachytává stříkající vodu a bláto od kola. Zadní blatník využívá inovativní vysunovací nástavec pro větší ochranu u sedlové trubky a vše je pevně uchyceno na rámu pomocí nového gumového upevňovacího systému, který sedí na většinu rámů, včetně integrovaných vybrání pro brzdy nebo vedení kabeláže.

SPEEDROCKER představuje nový vzhled vzpěr ESC Vario Safety System. Pevné, ale lehké, černé eloxované hliníkové vzpěry jsou navrženy širší než obvykle, pro dostatečný prostor mezi nimi. To dodává SPEEDROCKERu nejen elegantní celkový vzhled, ale také maximalizuje prostor mezi pláštěm a blatníkem.
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024