SANTA CRUZ

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Karbonový ráfek s celoživotní zárukouKarbonový ráfek pro kola 29". O trvanlivosti, odolnosti a všeobecně jen těch nejlepších vlastnostech rámů kol Santa Cruz pochybuje jen málokdo. Zkušenosti, které získali při vývoji a výrobě rámů, použili Santa Cruz inženýři i při práci na karbonových ráfků. Tvrdíme, že Reserve jsou nejodolnější kola na trhu. Proto na ně také poskytujeme celoživotní záruku. Průměr: 29"Vnitřní šířka: 25 mmVnější šířka: 30,6 mmDoporučená šířka pláště: 40 mm - 2,5"ERD: 594 mmOffs..
13 490 Kč
Gravel ráfek s doživotní zárukouKarbonový ráfek pro širší pláště (40 - 55 mm (2,1"). O trvanlivosti, odolnosti a všeobecně jen těch nejlepších vlastnostech rámů kol Santa Cruz pochybuje jen málokdo. Zkušenosti, které získali při vývoji a výrobě rámů, použili Santa Cruz inženýři i při práci na karbonových ráfků. Tvrdíme, že Reserve jsou nejodolnější kola na trhu. Proto na ně také poskytujeme celoživotní záruku. Průměr: 650 b - 27,5"Vnitřní šířka: 25 mmVnější šířka: 30,5 mmOffset: 3 mmPočet drátů:..
13 490 Kč
Karbonový ráfek s celoživotní zárukouKarbonový ráfek pro kola 27,5". O trvanlivosti, odolnosti a všeobecně jen těch nejlepších vlastnostech rámů kol Santa Cruz pochybuje jen málokdo. Zkušenosti, které získali při vývoji a výrobě rámů, použili Santa Cruz inženýři i při práci na karbonových ráfků. Tvrdíme, že Reserve jsou nejodolnější kola na trhu. Proto na ně také poskytujeme celoživotní záruku. Průměr: 27,5"Vnitřní šířka: 27 mmVnější šířka: 34 mmOffset: 4 mmPočet drátů: 28Hmotnost: 435 gDoporuče..
13 490 Kč
Karbonový ráfek s celoživotní zárukouKarbonový ráfek pro kola 29". O trvanlivosti, odolnosti a všeobecně jen těch nejlepších vlastnostech rámů kol Santa Cruz pochybuje jen málokdo. Zkušenosti, které získali při vývoji a výrobě rámů, použili Santa Cruz inženýři i při práci na karbonových ráfků. Tvrdíme, že Reserve jsou nejodolnější kola na trhu. Proto na ně také poskytujeme celoživotní záruku. Průměr: 29"Vnitřní šířka: 27 mmVnější šířka: 34 mmOffset: 4 mmPočet drátů: 28Hmotnost: 455 gDoporučená š..
13 490 Kč
Široký karbonový ráfek s celoživotní zárukouKarbonový ráfek pro kola 27,5". O trvanlivosti, odolnosti a všeobecně jen těch nejlepších vlastnostech rámů kol Santa Cruz pochybuje jen málokdo. Zkušenosti, které získali při vývoji a výrobě rámů, použili Santa Cruz inženýři i při práci na karbonových ráfků. Tvrdíme, že Reserve jsou nejodolnější kola na trhu. Proto na ně také poskytujeme celoživotní záruku. Průměr: 27,5"Vnitřní šířka: 30 mmVnější šířka: 34,6 mmDoporučená šířka pláště: 2,3" - 2,6"Offse..
13 490 Kč
Karbonový ráfek s celoživotní zárukouKarbonový ráfek pro kola 29". O trvanlivosti, odolnosti a všeobecně jen těch nejlepších vlastnostech rámů kol Santa Cruz pochybuje jen málokdo. Zkušenosti, které získali při vývoji a výrobě rámů, použili Santa Cruz inženýři i při práci na karbonových ráfků. Tvrdíme, že Reserve jsou nejodolnější kola na trhu. Proto na ně také poskytujeme celoživotní záruku. Průměr: 29"Vnitřní šířka: 37 mmVnější šířka: 43,2 mmOffset: 4 mmPočet drátů: 28Hmotnost: 490 gDoporučená..
13 490 Kč
Karbonový ráfek s celoživotní zárukouKarbonový ráfek pro kola 29". O trvanlivosti, odolnosti a všeobecně jen těch nejlepších vlastnostech rámů kol Santa Cruz pochybuje jen málokdo. Zkušenosti, které získali při vývoji a výrobě rámů, použili Santa Cruz inženýři i při práci na karbonových ráfků. Tvrdíme, že Reserve jsou nejodolnější kola na trhu. Proto na ně také poskytujeme celoživotní záruku. Průměr: 29"
16 490 Kč

Sportovnidum.cz © 2020