PEPIS TIRE NOODLE

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
PTN-Gravel Sport: po dvouletém vývoji přichází na trh nová řada ultralehkých a odolných vložek PTN, speciálně vyvinutá pro gravel disciplínu.   Optimalizuje funkčnost bezdušových systémů, zvyšuje přesnost jízdy a chrání pláště a ráfky před nárazy.   Vlastnosti: - ultralehký odolný pěnový insert - umožňuje jízdu s pneumatikami run-flat - žádné boční houpání plášťů - nejvyšší úroveň přesnosti řízení - dokonalé tlumení plášťů - bez vibrací - kompatibilní se všemi bezdušovými systémy a těsnicími mat..
1 799 Kč
PTN Rokk Line - Ochranná vložka do ráfku Rokk Line vhodný pro nejdrsnější podmínky. Exkluzivní materiál vyvinutý speciálně pro PTN. Lehké a velmi silné ochranné vložky do ráfku. Speciálně vyvinutý pěnový materiál se speciální vnější povrchovou úpravou v atraktivní citrónové žluté barvě. Vyniká odolnějším povrchem a snižuje tření mezi pláštěm a ochrannou PTN vložkou. Poměr mezi hmotností a odolností RokkLine je jedním z nejdůležitějších vlastností a proto je vhodný pro mnohé cyklisty, ..
1 799 Kč
Jsme rádi, že Vám můžeme představit inovaci, kterou nikdy nikdo na světě neprezentoval. Jedná se o speciální bezdušový ventil, který je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou komerčně dostupných vložek. Inovace spočívá v pokročilém designu, který je založen na 3 hlavních prvcích 1. Široký úhlový otvor zabraňuje ucpání těsnicího materiálu a zajišťuje větší průtok vzduchu. Otevřený průřez je větší než u klasické hlavy ventilku. Směr montáže otvoru hlavy ventilu je vyrovnán s jedním z okrajů ..
599 Kč
Ventil PTN-LUFTY byl inovován a vznikl tento vylepšený ventil "Lufty 2", který je kompatibilní s většinou insertů na trhu. Inovace spočívá v pokročilejším designu, který je založen na těchto nových prvcích:   1. Celohliníková konstrukce 2. Nový letecký hliník 3. Zesílená osa ventilu 4. Snížená hlava pro lepší usednutí insertu do ráfku 5. Širší vzduchové otvory proti ucpávání těsnícím mlékem 7. Delší hliníkové víčko pro větší ochranu 8. Víčko a hlava ventilu s logem PTN 9. Ultra lehká váh..
649 Kč
PTN R-Evolution - Ochranná vložka do ráfku. Revoluční dynamická struktura vyvinutá s velkým úsilím a know-how mnohaletého vývoje speciálních vložek do ráfků. Díky novému tvaru umožňuje přesné usednutí do ráfku a tím perfektně chrání ráfek i plášť. R-Evolutin vložka je určena hlavně pro XC/MARATON disciplíny. -jednoduchá instalace -vyšší ochrana ráfku díky novému tvaru -stabilní opora pláště -snížení valivého odporu - lepší řízení -kompatibilní se všemi  typy tmelů -nízká váh..
2 499 Kč

Sportovnidum.cz © 2021