PEPIS TIRE NOODLE

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
  Ochranná vložka do ráfku. - Hladší a rychlejší jízda - Větší ochrana ráfků - Použití nižšího tlaku - Lepší opora pláště a usazení v ráfku - Vyšší ochrana proti procvaknutí - Usnadňuje nouzový dojezd při defektu Sada: 2x pepi´s tire noodle, 2x ventilek (40 mm) Váha (ks): "S"  60gr / mis. "M" 80gr / mis. "L" 90gr
1 299 Kč
Při odesílání menších zásilek jsme nuceni tento produkt kvůli možnému poškození odesílat samostatně s přičtením dopravného. Pro více informací se prosím kontaktujte na e-mailu sklad@schindler.cz Light version but above all ultra-resistant.                     Exclusive material, developed specifically for PTN.                     Thicknesses / diameters adapted specifically for the various types of use. Jedná se o "bráchu" modelu RACE LINE, který je určen pro ty nejdrsnější podmínky vhodný jak..
1 799 Kč
Jsme rádi, že Vám můžeme představit inovaci, kterou nikdy nikdo na světě neprezentoval. Jedná se o speciální bezdušový ventil, který je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou komerčně dostupných vložek. Inovace spočívá v pokročilém designu, který je založen na 3 hlavních prvcích 1. Široký úhlový otvor zabraňuje ucpání těsnicího materiálu a zajišťuje větší průtok vzduchu. Otevřený průřez je větší než u klasické hlavy ventilku. Směr montáže otvoru hlavy ventilu je vyrovnán s jedním z okrajů ..
599 Kč

Sportovnidum.cz © 2020