NITERIDER

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Zadní světlo TL 5.0 využívá pětici jasných LED se čtyřmi různými světelnými režimy. TL 5.0 je napájeno dvojicí AAA baterií, které udrží světlo v chodu až sto hodin v blikacím režimu.Zadní světlo TL 5.0 využívá pětici jasných LED se čtyřmi různými světelnými režimy. TL 5.0 je napájeno dvojicí AAA baterií, které udrží světlo v chodu až sto hodin v blikacím režimu.NiteRider TL 5.0 Světelný tok: 10 lm Baterie: 2x AA Režim blikání: Ano Režimy svícení: svícení, blikání Hmotnost: 70 gVíce informací nal..
174 Kč 148 Kč
Světlo na kolo MiNewt Mini 350-USB Vám nabídne světelný tok až 350 lumenů při možnosti nabíjení baterie přes USB a výdrži až šesti hodin. Světlo lze připevnit na řidítka a ve variantě Plus i na přilbu, kam se díky své jedinečné váze skvěle hodí. Světelný výkon až 350 lumenů, Vás bezpečně provede i techničtějšími pasážemi. Světlo MiNewt Mini 350-USB & Plus je zkrátka tou pravou volbou, pokud hledáte světlo s vysokým světelným výkonem za velmi příznivou cenu.Světlo na kolo MiNewt Mini 350-USB Vám ..
1 445 Kč
Skvělý světelný výkon v malém balení přesně to Vám nabízí světlo MiNewt Pro 750. Nové vysoce výkonné LED diody umožňují úžasný světelný tok a zároveň minimalizují přehřívání. Kompletně přepracované světlo, jehož výsledkem je vyšší výkon při nižší spotřebě baterie, nabízí čtyři stupně svícení a tři blikací módy. Navíc světlo váží pouhých 286 gramů.Skvělý světelný výkon v malém balení přesně to Vám nabízí světlo MiNewt Pro 750. Nové vysoce výkonné LED diody umožňují úžasný světelný tok a zároveň m..
2 795 Kč
Skvělý světelný výkon v malém balení přesně to Vám nabízí světlo MiNewt Pro 770 Enduro. Nové vysoce výkonné LED diody umožňují úžasný světelný tok a zároveň minimalizují přehřívání. Kompletně přepracované světlo, jehož výsledkem je vyšší výkon při nižší spotřebě baterie, nabízí čtyři stupně svícení a tři blikací módy. Navíc světlo váží skvělých 478 gramů.Skvělý světelný výkon v malém balení přesně to Vám nabízí světlo MiNewt Pro 770 Enduro. Nové vysoce výkonné LED diody umožňují úžasný světelný ..
3 245 Kč

Sportovnidum.cz © 2018