High performance

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Sjezdové boty s širokým skeletem a pohodlnou vnitřní botičkou, kterou je možné tvarovat. Boty CRUZAR představují zcela novou koncepci sjezdových bot pro sportovně-rekreační využití, zaměřené jsou tedy na maximální pohodlí lyžaře. CRUZAR 10 VACUUM CF nezapřou sportovního ducha, nicméně jsou určené především pro ty, co si chtějí užívat pohodové lyžování. Skelet se snáze přizpůsobí i někomu, kdo má široká chodidla či lýtka nebo vyšší nárty. VACUUM CF - VACUUM COMFORT FIT znamená, že spodní část ske..
7 790 Kč 4 285 Kč
Sportovně laděné sjezdové boty s komfortním tvarem a kvalitní vnitřní botičkou, kterou je možné tvarovat. Dostatečně tvrdé pro razantnější jízdu, zároveň velmi pohodlné. Vhodné pro zkušenější lyžaře, co ovšem nechtějí nijak závodit. Oproti botám z řady RC4 disponují širším kopytem (o 2 mm). Skvěle se hodí k lyžím PROGRESSOR 800. VACUUM v názvu znamená, že skelet bot je vytvarován zákazníkovi přímo podle tvarů jeho končetin. To umožňuje speciální patentovaný polymer VACU-PLAST, vyvinutý výhradně ..
11 990 Kč 6 595 Kč
12 990 Kč 7 145 Kč
Tvrdší sjezdové boty pro zkušené lyžaře a jejich neohrožené výkony. Oproti botám z řady RC4 disponují širším kopytem (o 2 mm). Jde o vysoce sportovní model s komfortním tvarem a kvalitní vnitřní botičkou, kterou lze tvarovat. VACUUM v názvu znamená, že skelet bot je vytvarován zákazníkovi přímo podle tvarů jeho končetin. To umožňuje speciální patentovaný polymer VACU-PLAST, vyvinutý výhradně pro sjezdové boty FISCHER, který zaručuje stálost vytvarovaných forem. Proces tvarování lze aplikovat 5x,..
12 990 Kč 7 145 Kč
Pro skvělé lyžařské výkony, maximální radost z carvingu. Skořepina: dvojitý Canting, nastavitelný spoiler, Shaft Tuning. Botička: FFS Race Fit, Thermo Isole, Slider, neoprenová špička. Flex index: 120. Kopyto: 100 mm.Sezóna: 2009
10 390 Kč 5 715 Kč
Tvrdší sjezdové boty pro zkušené lyžaře a jejich neohrožené výkony. Jedná se o nejsportovnější model mimo sérii FISCHER VACUUM. Nabízí komfortní tvar, který sedne téměř každému a vnitřní botičkou, kterou lze tvarovat. Flex index: 130 Šířka základny: 100 mm Sezóna: 2014
8 990 Kč 4 944 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2022