Ventilky

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Váha: 20g
634 Kč 369 Kč
Deda ventil FV výměnný pro bezdušová kola s příslušenstvím délky: 60 mm, 80 mm barva: černá
429 Kč
Prvotřídní superlehký bezdušový ventilek z hliníkové slitiny Umožňuje použití plášťových vložek chránících ráfky před poškozením (tire inserts) Ventilek lze použít do ráfku i bez plášťové vložky jako klasické Tubeless Ready řešení Díky své konstrukci zabraňuje zalepení ventilku těsnícím tmelem Lze použít na všechny typu ráfků: MTB, silniční, cyklokrosové, Gravel, trekkingové, elektrokola Skladem máme ventilky v různých barvách Typ ventilku Presta - galuskový Délka 47 mm Hmotno..
390 Kč
Jádra galuskových ventilků.
496 Kč 420 Kč
Ventilky.
465 Kč
Určeno pro AV a FV ventilky
990 Kč
Určeno pro AV a FV ventilky
359 Kč 290 Kč
25 Kč
Velo (DV) V-314 baleno po 100 ks
9 Kč
FV (galuskový ventilek), sada pro bezdušové pneumatiky
254 Kč
milKit Valve Pack 35 Produkty milKit usnadňují údržbu bezdušových plášťů. Naše inovativní řešení mění způsob, jak přejít na bezdušový systém a jak manipulovat s tmelem. Instalujte bezdušové pláště snadno a bez nepořádku: doplňte tmel až když je plášť zcela nahozený. Zkontrolujte množství tmelu a doplňte ho bez nutnosti vypuštění vzduchu z pláště. Ventilky se vám už nikdy nezalepí tmelem. Systém funguje se všemi druhy ráfků. milKit revoluční systém ventilků: - zkontrolujte množství tmelu a dopl..
650 Kč
milKit Valve Pack 45 Produkty milKit usnadňují údržbu bezdušových plášťů. Naše inovativní řešení mění způsob, jak přejít na bezdušový systém a jak manipulovat s tmelem. Instalujte bezdušové pláště snadno a bez nepořádku: doplňte tmel až když je plášť zcela nahozený. Zkontrolujte množství tmelu a doplňte ho bez nutnosti vypuštění vzduchu z pláště. Ventilky se vám už nikdy nezalepí tmelem. Systém funguje se všemi druhy ráfků. milKit revoluční systém ventilků: - zkontrolujte množství tmelu a dopl..
650 Kč
milKit Valve Pack 55 Produkty milKit usnadňují údržbu bezdušových plášťů. Naše inovativní řešení mění způsob, jak přejít na bezdušový systém a jak manipulovat s tmelem. Instalujte bezdušové pláště snadno a bez nepořádku: doplňte tmel až když je plášť zcela nahozený. Zkontrolujte množství tmelu a doplňte ho bez nutnosti vypuštění vzduchu z pláště. Ventilky se vám už nikdy nezalepí tmelem. Systém funguje se všemi druhy ráfků. milKit revoluční systém ventilků: - zkontrolujte množství tmelu a dopl..
743 Kč
milKit Valve Pack 75 Produkty milKit usnadňují údržbu bezdušových plášťů. Naše inovativní řešení mění způsob, jak přejít na bezdušový systém a jak manipulovat s tmelem. Instalujte bezdušové pláště snadno a bez nepořádku: doplňte tmel až když je plášť zcela nahozený. Zkontrolujte množství tmelu a doplňte ho bez nutnosti vypuštění vzduchu z pláště. Ventilky se vám už nikdy nezalepí tmelem. Systém funguje se všemi druhy ráfků. milKit revoluční systém ventilků: - zkontrolujte množství tmelu a dopl..
743 Kč
Ventil PTN-LUFTY byl inovován a vznikl tento vylepšený ventil "Lufty 2", který je kompatibilní s většinou insertů na trhu. Inovace spočívá v pokročilejším designu, který je založen na těchto nových prvcích:   1. Celohliníková konstrukce 2. Nový letecký hliník 3. Zesílená osa ventilu 4. Snížená hlava pro lepší usednutí insertu do ráfku 5. Širší vzduchové otvory proti ucpávání těsnícím mlékem 7. Delší hliníkové víčko pro větší ochranu 8. Víčko a hlava ventilu s logem PTN 9. Ultra lehká váh..
649 Kč
Ventil FV výměnný pro bezdušová kola s příslušenstvím
129 Kč
Baleno po 25ks . Počet kusů v balení: 25
12 Kč
8 Kč
Počet kusů v balení: 25
27 Kč
Nový ventilek Schwalbe tubeless, délka 100 mm.Pro ráfky s hloubkou 50-85 mm. Větší vnitřní průměr (4mm) pro lepší průtok těsnící tekutiny.
809 Kč
Nový ventilek Schwalbe tubeless, délka 40 mm.Pro ráfky s hloubkou do 30 mm. Větší vnitřní průměr (4mm) pro lepší průtok těsnící tekutiny.
599 Kč
Nový ventilek Schwalbe tubeless, délka 60 mm.Pro ráfky s hloubkou 30 - 50 mm. Větší vnitřní průměr (4mm) pro lepší průtok těsnící tekutiny.
679 Kč
Hliníkový bezdušový ventilek, délka 55mm. Cena za pár, baleno na blistru.
369 Kč
Galuskový ventilek s lehkým hliníkovým tělem pro bezdušové ráfky. Několik barevných provedení, dvě délky ventilku. Baleno v páru. | - Rozměr 34mm 46mm
472 Kč 462 Kč
CNC krytka SV ventilku. Materiál Alu 6061. Cena za pár.Barevné provedení: černáHmotnost: 1,4 gMateriál: Alu 6061
111 Kč 100 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2021