BIKEYOKE DIVINE SL 80 mm / 31,6 mm teleskopická sedlovka

Výrobce: BIKEYOKE
Model: DIVINE SL 80 mm / 31,6 mm teleskopická sedlovka
EAN: 4713291520787
MPN: DIVSL-80-316-0-0
Dostupnost: Skladem - ihned k odeslání
Dotaz na produkt

Pokud se zaregistrujete / přihlásíte, tak můžete tento produkt koupit levněji.

Běžná cena: 9 045 Kč
Sleva: 18%
Naše cena: 7 390 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

BIKEYOKE DIVINE SL je nejlehčí sériově vyráběnou teleskopickou sedlovkou na světě s celkovou délkou 400mm, zdvihem 80mm a libovolně nastavitelnou pozicí. 

Je to teleskopická sedlovka navržená pro XC disciplíny, která využívá všech výhod a principů sedlovky REVIVE. Titanové šrouby zámku sedla, zámek kompatibilní s karbonovými i oválnými lyžinami sedla, tapered vnější trubka. Extrémně nízkou váhu 385g (30.9/400mm) je možno ještě snížit zkrácením na potřebnou délku až 283mm s jen 345g. Tady manuální funkci Reset nepotřebujete, tato sedlovka ji dělá za vás automaticky při každém zasunutí. 

Její použití rozšiřuje funkce "Tech-Climb", která umožňuje sedlovce mírně zapružit a zjískat tak více jistoty díky "odpružení" v technických výjezdech. Nebojte se, jakmile ji plně vysunete nebo zasunete, tyto pozice jsou plně fixovány pro stabilní jízdní posaz, ale sedlovka umožňuje mírné zapružení v pozicích mezi těmito limity. Zjistili jsme, že v extrémně prudkých a technických (např. kořenitých a sklanatých) výjezdech zjískáte výhodu, pokud si sedlo jen lehce po-zasunete (řekněmě 1-2cm). Toto mírné zasunutí sedla (a nebavíme se o úplném zasunutí) a funkce "Tech-Climb" přidá trošku odpružení zahlazující kořeny a skály. Plně ji zasunete nebo vysunete a opět je pevná. 

Nízká váha a až mechová citlivost je dána vnitřní konstrukcí nohou a otevřeného pístu umožňující volný pohyb oleje a vzduchu, čímž se vyhýbá problémům typickým pro běžné konstrukce sedlovek s IFP pístem (Reverb, KS Lev a ostatní). Jednoduchá servisovatelnost je zajištěna dostupností všech náhradních dílů včetně návodů na servis tak, aby i údržba v domácí dílně se stala hračkou.

Extrémní spolehlivost za každého počasí (testováno do -20°C) a v každém terénu udělala z tohoto produktu technický unikát.

Hmotnost 404g při parametrech 31.6/400mm

Zdvih: 80 mm
Průměr: 31,6 mm
Vedení bovdenu: vnitřní
Offset: 0 mm

Balení sedlovky DIVINE SL obsahuje:

1x DIVINE SL sedlovka
1x bovden 1500mm
1x lanko 1700mm
2x koncovka lanka
1x plastová trubička pro montáž

Sedlovka je dodávána bez ovládací páčky na řidítka. Tuto páčku je potřeba dokoupit samostatně. Můžete si vybrat z páček v naší kategorii teleskopických sedlovek.

Kompletní informace najdete na stránkách výrobce.

Kategorie

Sportovnidum.cz © 2024