Sportovní

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výrobce:
Lehké Superlite Crown EF jsou i nadále oblíbenou volbou běžkařů, kteří se chtějí dostat na další úroveň. Tyto běžky se šupinou Vario Crown mají vynikající přilnavost v široké škále podmínek. Konstrukce Efficient Forward zajišťuje snadný a silný odraz za všech podmínek. Skluznice závodních kvalit a povrchová úprava Speed Grinding 2.0 zaručuje ještě lepší skluz.Součástí běžek je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání a vázání Control Step.Sidecut: 48-44-46Váha: 1260 g/194 cmSez..
6 490 Kč 5 192 Kč
Top model řady SPORT, konstrukcí a použitými materiály vynikající lyže s ryze sportovním charakterem. Lyžaři se odvděčí dobrou ovladatelností a tolerancí k nedokonalé lyžařské technice. Nová technologie EFFICIENT FORWARD (EF) účinně vyrovnává chyby a nedokonalosti při odrazu. Zvýšená pružnost lyže podporuje spojení stoupací zóny s povrchem sněhu v dosud nepoznané kvalitě. Více času na odraz a odpouštění technických chyb při odrazu ocení každý rekreační lyžař. Jádro AIR CORE BASALITE je kombinací..
5 832 Kč 5 103 Kč
Extrémně lehké Supreme Crown EF nabízí při jízdě ve stopě špičkový výkon. Tyto běžky se šupinou Vario Crown mají minimální hmotnost a technologie Efficient Forward zaručuje snadný a silný odraz bez nutnosti správné techniky za všech podmínek. Skluznice Speed Grinding 2.0 má schopnost vynikajícího skluzu na úrovni závodů.Součástí běžek je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání a vázání Control Step.Sidecut: 46-42-44Váha: 1150 g/194 cmSezóna: 2020..
7 289 Kč 5 832 Kč
Twin Skin Superlite EF budou vždy oblíbeným modelem běžkařů, kteří chtějí podniknout další krok k lepší technice. Běžky jsou lehké a univerzální pro jakékoli podmínky. Technologie Efficient Forward odpouští chyby v technice a vy tak šetříte drahocenou energii. Skluznice Speed Grinding 2.0 nabízí skluzné vlastnosti závodní kvality. Celkový vzhled s variabilní hloubkou stoupacích pásků Twin Skin nabízí konzistentní a efektivní přilnavost i za tvrdých podmínek.Součástí běžek je integrovaná deska IF..
7 289 Kč 5 832 Kč
Kategorie

Sportovnidum.cz © 2021