PURE

Zobrazit: seznam / mřížka
Počet zobrazených položek:
Řadit podle:
Přináší zpět jiskru laku a všem kovovým částem.100% bez kyselin ,ale s účiností srovnatelnou produktům na bázi kyselin.Šetrné k lakům.Nová řada PURE je šetrná k přírodě!
239 Kč
Ušetřete na obalech a znovu použijte Vaší Bike Wash láhev.200ml koncetrátu = 1L Bike Wash čističi.Nová řada PURE je šetrná k přírodě!
179 Kč
SIGMA PURE 1 může být definován jako: "Nezobrazující zbytečnosti". Zobrazuje tři nejžádanější cyklistické funkce na jednom mimořádně velkém, snadno čitelném displeji.Jediným stiskem tlačítka přepnete mezi aktuálními hodnotami a celkovým přehledem.Velký displej usnadní čtení každému, zejména těm, kteří mají oční vadu.Funkce:-celková ujetá vzdálenost-celková doba jízdy-aktuální rychlost-ujetá vzdálenost-celková doba vyjížďky-automatické probuzení-automatický start / stop-montáž bez nářadí-UFSB 201..
686 Kč
SIGMA PURE 1 může být definován jako: "Nezobrazující zbytečnosti". Zobrazuje tři nejžádanější cyklistické funkce na jednom mimořádně velkém, snadno čitelném displeji. Jediným stiskem tlačítka přepnete mezi aktuálními hodnotami a celkovým přehledem. Velký displej usnadní čtení každému, zejména těm, kteří mají oční vadu. Funkce: -celková ujetá vzdálenost -celková doba jízdy -aktuální rychlost -ujetá vzdálenost -celková doba vyjížďky -automatické probuzení -automatický ..
486 Kč 437 Kč
Držák pro computery Pure 1 s kabelem. Pomocí tohoto držáku lze předělat bezdrátový computer Pure 1 na drátový.hmotnost: 17g
156 Kč 146 Kč
S UV ochranou.Leští běžná kola, horská kola, motocykly a skůtry.
209 Kč
Silný odmašťovač na přírodní bázi. Vysoce efektivní při odstraňování mastnoty a oleje.Snadno omyvatelné složení, rozpustné ve vodě. Bez aerosolí a šetrný k životnímu prostředí.Nová řada PURE je šetrná k přírodě!
209 Kč 189 Kč
Výborná ochrana proti korozi. Snižuje tření na pohyblivých částech.Vhodné na jékoliv použití v domácnosti.Nová řada PURE je šetrná k přírodě!
169 Kč 149 Kč
Ideální pro silniční jízdu za sucha s nízkým valivým odporem. Odolává pronikání vody a opláchnutí.
169 Kč 143 Kč
Tuhé mazivo navržené tak aby se udrželo i za mokrých podmínek. Ideální pro extrémní počasí a dlouhé vzdálenosti.
169 Kč 143 Kč

Sportovnidum.cz © 2020